Vissen dichtbij je eigen vakantiehuisje. Geniet iedere dag op vakantie van je grootste passie. Bekijk mooie vakantiehuizen dichtbij viswater. Een chalet huren van een particulier eigenaar: bij HuisjeTeHuur huur je romantische, knusse houten huisjes of grote moderne luxe chalets. Het aanbod rookvrije vakantiehuizen wordt steeds groter. In deze vakantiehuizen heb je gegarandeerd een rookvrije vakantie. Zomer of winter, bergsport zorgt voor de ideale vakantie op grote hoogte. Bergwandelen, alpinisme of wandelen in de frisse berglucht. Ja, ik wil! Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Vissen in een visvijver, dichtbij óf aan je eigen vakantiewoning
Niets is zo fijn dan een ochtend, middag of een hele dag vissen. Terwijl de hengel uit is gegooid, geniet je van de rust en de sereniteit van de omgeving. Maar, let op! Zodra je beet hebt, is het aan jou de schone taak om de vis te vangen, en deze natuurlijk netjes weer vrij te laten in het water. Als vissen één van je grootste passies is, mag een huisje aan het water voor je welverdiende vakantie natuurlijk niet ontbreken. En als je je hengel uit kan gooien dichtbij je eigen vakantiewoning, dan heb je echt vakantie tenslotte!
Karpervissen met een eigen huisje
Kies voor een visvakantie in Nederland of een vis vakantie in het buitenland
Niet alleen in Nederland is er een prachtig meer, rivier of een visvijver te zien waar je de mooiste vissen gaat vangen. Ook voor een vis vakantie in het buitenland is er meer dan genoeg aanbod. Is je interesse gewekt? Bekijk in dat geval vandaag nog alle vakantiehuisjes online en huur je favoriete vakantiewoning rechtstreeks via een particuliere verhuurder.
Chalet huren
Een chalet geeft dankzij de vorm en het hout een echt vakantiegevoel. Gezellig en knus. Een ideale manier om je vakantie te ervaren.
Wat is een chalet?
Een chalet zit tussen een vakantiehuis en een caravan in. Een chalet is eigenlijk een houten blokhut, maar biedt wat meer comfort. Een stacaravan of caravan is kleiner en heeft alleen een begane grond. Een chalet kan soms een extra verdieping hebben, door de ruimte die ontstaat door het driehoekige dak. Chalets hebben soms ook een mooie houten veranda.
Omdat chalets vaak op maakt gemaakt worden hebben ze vaker een unieke vorm. Want ze komen niet uit een fabriek rollen met de standaardmaten wat gebruikelijker is bij stacaravans.En chalet heeft vaak een redelijke isolatiewaarde, beter dan caravans, die van kunsstoffen gemaakt is.
Waar staan chalets?
Chalets kennen we al heel lang, vooral van die wintersportplaatjes. De eerste chalets stonden dan ook in de Alpenlanden. Een chalet is gemaakt van hout. Niet van dat tuinhuisjeshout, maar van zwaar hout dat ook isolerend werkt en wel tegen een stootje of stormpje kan. Het heeft oorspronkelijk een zadeldak met overstekende dakranden. Ook ken je vast de plaatjes met de geraniums aan de balkons en de luiken voor de ramen.
En in landen als Zwitserland, Italië en Oostenrijk kwamen toeristen hun vakanties doorbrengen in die prachtige typische houten chalets. Tegenwoordig wordt de naam chalet gebruikt voor veel meer type vakantiehuizen en villa's. En vooral op vakantieparken en campings kun je overnachten in huisjes die geinspireerd zijn op die authentieke chalets.
In Nederland is dit type woningen ook heel populair geworden als vakantiehuis. Hier kun je chalets huren in Nederland
Als je graag naar Belgie gaat, dan heb je geluk, want er staan heel veel chalets in België die als luxe vakantiewoning dienen.
Chalet huren van particulier
Chalets vind je dus veel op vakantieparken. Maar via onze site zijn er ook veel chalets te vinden die direct door de particuliere eigenaar worden verhuurd.
En bij particuliere verhuurderes is het soms ook mogelijk om een chalets te huren voor langere tijd voor als je tijdelijke woonruimte nodig hebt.
Chalet huren in het bos
Wat ik nou écht vakanite vind? Een chalet, liefst verhuurd door een particulier, dat een beetje afgezonderd in het bos staat. Dan heb je dat ultieme terug-naar-de-basis-gevoel. Ik word daar blij van! En als je kijkt naar ons aanbod, dan zie je gelukkig genoeg chalets in het bos - Nederland Kacheltje aan, of liever nog, stoeltje in het ochtenzonnetje, wat voer voor de eekhoorn, verrekijker in de aanslag. Affijn, jij snapt dit vast ook :-)
Chalet verhuren
Heb je zelf een heerlijk chalet waar je anderen ook van wilt laten genieten als vakantiehuis? Dan kun je je bij ons inschrijven en verhuur je chalet vandaag nog.
Op zoek naar een huisje dat rookvrij is?
Dat het aanbod aan rookvrije huizen steeds populairder is, is niet zo gek. Zie je jezelf al inchecken in een huisje dat rookvrij is? In de ochtend geniet je van het geluid van fluitende vogeltjes in de bomen, je maakt een ontspannende wandeling door de natuur of je start je laptop op voor een productieve werkdag. Het laatste waar je dan op zit te wachten, is een onaangename geur in huis. Als je graag vakantie wilt vieren of werkt in een rookvrij vakantiehuis, dan kun je een keuze maken uit het aanbod waar roken niet is toegestaan.
Een vakantiehuis dat rookvrij is in verschillende delen van het land
Eenvoudig en snel jouw favoriete rookvrije huisje huren
Wat de reden is waarom je zoekt naar een rookvrij huis, kan enorm verschillend zijn. Wellicht ben je zelf geen voorstander van de geur of je laat je kids graag in een zo gezond mogelijke omgeving opgroeien. Of je werkt simpelweg graag in een schone omgeving waar je de geur van sigaretten niet ruikt. Verzeker jezelf van deze plek door vandaag nog jouw favoriete vakantiehuisje eenvoudig en snel te huren.
Een onvergetelijke reis door bergsport en vakantie te combineren
Eén ding is zeker, in ons kikkerlandje is bergsport eigenlijk niet te beoefenen. Maar we hebben wel het geluk dat er in Europa tal van
prachtige gebieden
te vinden zijn. Dus of je nu begint met bergsport of al een aantal keer bergen hebt beklommen, er is altijd wel een geschikt gebied te vinden. Wie weet zoek je binnenkort de extremere sporten op in de
Een wandelvakantie in de bergen voor de fanatieke wandelaar
Als je net begint met bergsport, kun je er altijd voor kiezen om te starten met een wandelvakantie. Kies voor een
meerdaagse huttentocht
of huur een vakantiehuisje die gelegen is bij het startpunt van verschillende prachtige eendaagse wandelroutes. Verken het dal, maak een lichte klim en geniet meerdere keren op een dag van een eet- en drinkpauze met de meest
adembenemende uitzichten
. Voorbeelden van gebieden waar je een wandelvakantie kunt boeken, zijn:
Ga een stap verder door alpien terrein te verkennen
Ga je graag nét even een stapje verder? In dat geval kun je het wandelen in de bergen ook verruilen voor het verkennen van
alpien terrein
. Maar wat houdt dat dan precies in? Trek je bergschoenen aan en verruil het groene dal voor de meer ruige terreinen. Het landschap bestaat voornamelijk uit rots, ijs en sneeuw. Hier krijg je dan ook uitgebreide trainingen in én je ontvangt natuurlijk het juiste materieel.
Prachtige uitzichten door aan bergsport te doen. In Europa of buiten Europa. Alpien terrein verkennen voor de meest extreme vakantie.