Een bungalow huren van een particuliere eigenaar. Geniet van een welverdiende vakantie op een prachtige plek. Veel vakantiehuizen beschikken over fitness-apparatuur. Zo blijft de conditie op peil en het lijf fit, tijdens je vakantie. Geniet van water, rust en ruimte door een vakantiehuis te huren aan een rivier of meer. Trakteer jezelf iedere dag op een fantastisch uitzicht en een frisse duik. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Als je een bungalow huurt van een particulier, dan heb je een bungalow met een meer persoonlijke inrichting en vaak op een bijzondere plek. Ook kun je makkelijk met de eigenaar overleggen tijdens het maken van een reservering. In ons overzicht vind je bungalows van particulieren. (En als ze op een park staan, dan wordt dat aangegeven).
Je onderneemt verschillende soorten activiteiten vanuit je bungalow
Een bungalow is de perfecte plek om te verblijven als je voorkeur uitgaat naar een actieve vakantie. Je maakt er dan ook erg makkelijk de leukste herinneringen voor het leven met je partner, met het gezin of met de hele familie. Voorbeelden van activiteiten, die je het hele jaar door nabij een bungalow kunt ondernemen, zijn:
Een bezoek brengen aan een leuke en bruisende stad
Gelegen op de mooiste plekken van het land
Vier je graag vakantie in een stad waar het bruist van het leven? Waar je heerlijk kunt mediteren vlak aan een meer? Of waar je geniet van het geluid van fluitende vogeltjes in het bos? Het zijn slechts een paar voorbeelden van locaties waar je een prachtige bungalow kunt huren. Bekijk het complete overzicht van bungalows op deze pagina en ontdek de opties die je kunt huren.
Wat is een bungalow?
Een bungalow is een relatief kleine recreatiewoning, simpel ingedeeld. Het heeft namelijk alleen een woonkamer en een slaapkamer. En dat beiden op de begane grond,
Het voordeel van het huren van een bungalow is dat deze dus doorgaans gelijkvloers is. Want feitelijk heeft een bungalow geen verdiepingen. Lekker praktisch als je met kinderen op vakantie gaat (als deze voor meer dan 2 personene geschikt is), en knus als je samen ertussenuit bent. Je hebt lekker alles binnen handbereik.
Bungalowparken
Bungalowparken zijn gebouwd toen er op grote schaal vakantieparken gecreëerd werden, zo vanaf 1970. Dat waren dus voornamelijk recreatiewoningen en vervingen soms kampeerterreinen. Een bungalowpark is meestal omheind en doordat ze soms autovrij zijn, hebben ze grote parkeerplaatsen. Inmiddels zijn veel bungalowparken die vanuit particuliere initiatieven zijn gebouwd in handen van grote vakantieparken. Maar bij HuisjeTeHuur richten wij ons op het huren van bungalows van particuliere verhuurders.
Werk aan de beste versie van jezelf met fitness op vakantie
Blijf je routines uitvoeren door te kiezen voor fitness op vakantie. Een eigen fitness gedeelte of fitnesscentra op het vakantiepark waar je gebruik van maakt. Als je eenmaal de smaak te pakken hebt om aan fitness te doen, dan weet je als geen ander hoe fijn dit is voor lichaam en geest. De sportschool is dé plek waar je je hoofd even helemaal leeg kunt maken, waar je merkt dat je progressie boekt en waar je aan een betere versie van jezelf werkt. Of dat nu het verlagen van je vetpercentage of het toenemen van spiermassa is. Maar je weet ook als geen ander dat consistentie de sleutel tot succes is. Daarom is het volkomen normaal dat je graag zoekt naar een plek waar je aan fitness kunt doen op vakantie.
Eén of meerdere fitnessapparaten in je vakantiewoning
Gelukkig is fit blijven op vakantie geen enkel probleem. Ik heb de leukste accommodaties voor je uitgezocht. Dit kan variëren van een villa tot aan een bungalow. In de vakantiewoning heb je de beschikking over bijvoorbeeld:
Een sportschool op het complex waar je gratis gebruik van maakt
Naast dat je de keuze uit hebt uit vakantiewoningen met een eigen fitness gedeelte, zijn er bijvoorbeeld ook vakantiewoningen op een vakantiepark te huur. Een vakantiepark beschikt over een luxe sportschool waar al jouw bekende fitnessapparaten terug te vinden zijn. Je hebt dus alle ruimte én het juiste materieel voor het uitvoeren van lunges, squats, deadlifts, overhead presses. Ideaal dus, want hierdoor kun je jouw favoriete routine moeiteloos uit blijven voeren. Waterpret voor groot en klein, met een rivier of meer in de buurt van jouw vakantiehuis.
Een prachtig vakantiehuis aan een rivier of meer huren
Het is de droom van iedere vakantieganger; ontwaken aan een rivier of meer. Waarom? Je bent hierdoor omgeven door de mooiste natuur en geniet iedere dag van een prachtige zonsopkomst en zonsondergang. Gelukkig kan deze droom werkelijkheid worden door een vakantiehuis te huren. Het is dé plek om tijd door te brengen met het gezin, met de hele familie of met een groep vrienden.
Meer dan genoeg rust en ruimte aan het water
Je geniet dus van enorm veel rust door een vakantiewoning aan het water te huren. En of je nu vakantie viert met een groot gezelschap of een klein gezelschap, er is altijd een passend aanbod te vinden. Kies bijvoorbeeld om één van de volgende vakantiehuisjes aan een rivier of meer te huren:
* Bungalow
* Villa
* Chalet
* Cottage
* Stacaravan
Watersporten dichtbij je vakantiewoning
Het beste van alles? Er zijn ook voldoende activiteiten te vinden dichtbij je vakantiewoning. Er is genoeg te watersporten bij een rivier . Of neem een duik in het meer van de steiger, verken de rivier per kajak, ga een dagje vissen of geniet op je luchtbedje van de zonnestralen. Hierdoor is er voor jong en oud ook meer dan genoeg te beleven. Eén ding is zeker; je gaat je bij de vakantiewoning aan een rivier of meer geen enkel moment vervelen.
Je eigen aanlegsteiger
Heb je het geluk dat je zelf een boot hebt? Dan zijn er ook huisjes met een eigen aanlegsteiger. Of je kunt een huis zoeken waar je ook de boot erbij kunt huren. In Nederland genoeg keuze natuurlijk, zo is er in Friesland volop water om daar een vakantiehuis met aanlegsteiger te huren.
Vakantiewoning huren in Lot
Ga je een vakantiewoning huren in Lot, dan kies je voor een unieke vakantiebestemming in Frankrijk. Deze prachtige streek is gelegen in het zuidwesten van het land en staat bekend om haar indrukwekkende natuur, rijke cultuur en de vele leuke dorpen en steden die er te bezoeken zijn. Het is dan ook een populaire streek onder vakantiegangers. In deze regio vind je tal van activiteiten om te beleven, veel dingen om te ontdekken en vind je ook echt rust als je dat wilt. Kortom, een vakantie in Lot is een geweldig idee voor iedereen die op zoek is naar een unieke vakantiebestemming met veel natuur, cultuur, leuke activiteiten en rust. Ga je met je gezin op vakantie of met je partner, met familie of met vrienden? In een vakantiehuis in Lot van een particuliere (Nederlandse) eigenaar zul je het zeker naar je zin hebben.
Wat kun je doen in Lot, Frankrijk?
Een vakantiewoning huren in Lot is de perfecte reden om een aantal van de leuke dorpen en steden in deze streek te bezoeken. Cahors bijvoorbeeld met haar indrukwekkende brug en prachtige oude stadscentrum, of Figeac met haar historische gebouwen en levendige markt. Er zijn in Lot ook talloze leuke activiteiten die je kunt ondernemen. Zo kun je bijvoorbeeld een bezoek brengen aan de wijngaarden in de streek of een dagje uit naar een van de vele kastelen of grotten in de omgeving. Ook voor liefhebbers van cultuur is er genoeg te zien en te doen, met talloze musea en historische bezienswaardigheden. De grotten van Lascaux II bevatten prachtige prehistorische kunstwerken uit de tijd van de Cro-Magnon mens. Verder bieden de nationale parken van de Causses du Quercy een uitstekende gelegenheid om te wandelen, fietsen paardrijden en de natuur te verkennen.
Een vakantiehuis huren in Lot via Huisje te huur
Wij bieden in Lot verschillende soorten vakantiewoningen aan, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij, fermette of een vakantiehuis. Sommige van deze accommodaties hebben zelfs een eigen zwembad of privé-zwembad, wat je verblijf nog aangenamer maakt. Als je met je hond op vakantie wilt, zijn er in Lot vakantiewoningen beschikbaar die honden toelaten. Eén van de voordelen van het huren van een vakantiehuis bij ons is dat je de mogelijkheid hebt om direct te huren bij de particuliere eigenaar. Dit kan bijvoorbeeld een Nederlandse eigenaar zijn, wat het voor Nederlandse vakantiegangers nog makkelijker maakt om een vakantiewoning te vinden die aan hun wensen voldoet. Wil je een vakantiewoning huren in Lot bij een particuliere eigenaar, dan kun je bovendien genieten van alle gemakken van thuis terwijl je toch heerlijk op vakantie bent. Dat is pas echt optimaal vakantie vieren!
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - de Lot verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in de Lot en wil je jouw vakantiehuis in de Lot verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage van 24 euro voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in de Lot onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair