Huur je vakantiehuis aan de Costa Del Sol in Zuid-Spanje en bezoek het Alhambra. Vissen dichtbij je eigen vakantiehuisje. Geniet iedere dag op vakantie van je grootste passie. Bekijk mooie vakantiehuizen dichtbij viswater. Een vakantiehuis in het bos is rustig en ver weg van de hectiek. Maak eindeloze wandelingen of actieve fietstochten. Leuk om eropuit te trekken met je trouwe viervoeter. Niets is gezelliger dan de hond meenemen op vakantie! Huur hier je vakantiewoning, chalet, villa of luxe vakantiehuis waar honden welkom zijn. Het aanbod rookvrije vakantiehuizen wordt steeds groter. In deze vakantiehuizen heb je gegarandeerd een rookvrije vakantie. Een gîte huren, direct van de particuliere eigenaar. Maak kennis met een rustiek boerderij-huis of landelijk vakantiehuis. Geniet van alle luxe in een vakantiewoning met zwembad. Hou je van een verwarmd bad binnen of buiten of liever duiken in een zwemvijver? Handig om tijdens je vakantie met de trein op pad te kunnen, met een treinstation in de buurt van uw vakantiehuis. En je kunt er vanaf huis makkelijk naartoe. Huur een vakantiehuis in Frankrijk van een Nederlandse eigenaar bij HuisjeTeHuur. Geniet van de Franse zon, de Middellandse zee, Parijs of de Alpen. Neem je hond mee? En zwem je graag in zee of liever in het zwembad?
Huur je vakantiehuis in Zuid-Spanje en bezoek het Alhambra
Het Alhambra, ook bekend als het Rode Paleis, is een wereldberoemd paleis en fortcomplex gelegen in Granada, Andalusië, Spanje. Granada is een stad in het zuidoosten van Spanje, aan de voet van de Sierra Nevada-bergen. Het Alhambra staat bekend om zijn prachtige Moorse architectuur en is een van de meest bezochte historische bezienswaardigheden ter wereld. Het complex dateert uit de middeleeuwen en diende als een fort, paleis en koninklijke residentie. Het Alhambra is een UNESCO-werelderfgoedlocatie en trekt jaarlijks miljoenen bezoekers van over de hele wereld.
Ontdek de omgeving rondom het Alhambra
De omgeving rondom het Alhambra in Granada, Spanje, biedt een rijke mix van geschiedenis, cultuur en natuurlijke schoonheid. Hier zijn enkele interessante plaatsen die je kunt verkennen:
1. Granada
Granada, de stad waar het Alhambra zich bevindt, biedt een rijke Moorse en middeleeuwse erfenis. Verken het Koninklijk Paleis van Alhambra en de Generalife-tuinen, geniet van de smalle straatjes van de Albaicín-wijk en proef de levendige tapascultuur.
2. Sierra Nevada
De nabijgelegen Sierra Nevada is een majestueuze bergketen die perfect is voor wandel- en skiliefhebbers. Bewonder het spectaculaire uitzicht op de valleien tijdens zomerse wandelingen en geniet van wintersporten in de koude maanden.
3. Córdoba
Córdoba, op twee uur rijden van Granada, is een stad doordrenkt van geschiedenis. Bezoek het Alcázar de los Reyes Cristianos en de Mezquita, en ontdek de charme van de Joodse wijk.
4. Malaga
Malaga, anderhalf uur rijden van Granada, biedt een mix van kunst, geschiedenis en stranden. Bezoek het Pablo Picasso Museum, het historische Alcazaba-fort en ontspan op de prachtige Costa del Sol-stranden.
5. Ronda
Ronda is een van de oudste steden van Spanje, beroemd om de Puente Nuevo, een indrukwekkende brug over een diepe kloof. Verken de historische straten en geniet van het adembenemende uitzicht.
6. Costa del Sol
De kustlijn van Zuid-Spanje, bekend als de Costa del Sol, biedt prachtige stranden en watersportmogelijkheden. Proef verse zeevruchten en geniet van de mediterrane zon.
Deze steden en plaatsen bieden een gevarieerde ervaring voor reizigers die de schoonheid en cultuur van Andalusië willen ontdekken.
Andalusië
Alhambra ligt in de streek Andalusië, gelegen in het zuiden van Spanje. Deze regio staat bekend om zijn rijke geschiedenis, levendige cultuur, prachtige natuur en heerlijke keuken.
Andalusië heeft een diverse culturele erfenis dankzij zijn geschiedenis van Moorse, Romeinse en Visigotische overheersing. Dit zie je terug in de architectuur, kunst en festivals. Steden zoals Granada, Córdoba en Sevilla herbergen schatten zoals het Alhambra, de Mezquita en het Koninklijk Paleis van Sevilla, die getuigen van het Moorse erfgoed. Flamenco, de gepassioneerde muziek- en dansstijl, vindt ook zijn oorsprong in Andalusië en speelt een belangrijke rol in de lokale cultuur.
Sierra Nevada
Andalusië biedt een gevarieerd landschap, van uitgestrekte stranden aan de Costa del Sol tot het indrukwekkende Sierra Nevada-gebergte. In het binnenland vind je olijfboomgaarden, glooiende heuvels en charmante witte dorpen, zoals Ronda en Mijas. Het natuurpark Doñana is een paradijs voor vogelliefhebbers en herbergt een divers ecosysteem.
Vissen in een visvijver, dichtbij óf aan je eigen vakantiewoning
Karpervissen met een eigen huisje
Kies voor een visvakantie in Nederland of een vis vakantie in het buitenland
Een vakantiehuisje in het bos huren
Het is niet zo gek dat een vakantiehuisje in het bos huren gewilder dan ooit is. Het bos wordt ook wel de longen van de aarde genoemd. En dat merk je meteen! Je geniet van een prachtige omgeving, je kunt je er even helemaal opladen en je bent volledig één met de natuur. Kom heerlijk tot rust en ontsnap aan de dagelijkse hectiek. Dat doe je natuurlijk helemaal op je eigen manier. Een bos is in alle jaargetijden mooi!
Dé perfecte plek voor een vakantie met je hond
Het bos leent zich perfect voor eindeloze en rustige wandelingen of actieve fietstochten met de mountainbike. Bestaat je huishouden ook uit een trouwe viervoeter? Dan is een vakantiehuisje in het bos de perfecte vakantiebestemming. Je hond kan zich uren vermaken in het bos. Op zoek naar die ene geweldige grote stok of het spoor van andere hondjes ruiken. En kom je aan bij een rivier of bij een meertje? Dan is het feest helemaal compleet!
Kies bijvoorbeeld voor een vakantiehuisje in het bos van de Ardennen
Er zijn verschillende plekken in Nederland én in het buitenland waar je een vakantiehuisje in het bos kunt huren. Een paar voorbeelden van geliefde plekken zijn een:
Vakantiehuisje nabij Nationaal Park De Hoge Veluwe
Vakantie met de hond
Uitwaaien aan zee met de hond
En particuliere huizen zijn vaak wat persoonlijker ingericht.
Vakantiehuizen met omheinde tuin waar honden welkom zijn
Vakantiehuizen waar je hond welkom is met omheinde tuin
Vakantiehuis verhuren
Heb jij zelf een vakantiehuis waar ook de hond welkom is? Dan kun je ons aanbod particuliere vakantiehuizen vergroten :-) Mocht je jouw huis onder de aandacht willen brengen, dan kan dat voor 24 euro per jaar. All-in! Dus zonder provisie. Hier kun je jouw vakantiehuis verhuren waar honden welkom zijn
Op zoek naar een huisje dat rookvrij is?
Dat het aanbod aan rookvrije huizen steeds populairder is, is niet zo gek. Zie je jezelf al inchecken in een huisje dat rookvrij is? In de ochtend geniet je van het geluid van fluitende vogeltjes in de bomen, je maakt een ontspannende wandeling door de natuur of je start je laptop op voor een productieve werkdag. Het laatste waar je dan op zit te wachten, is een onaangename geur in huis. Als je graag vakantie wilt vieren of werkt in een rookvrij vakantiehuis, dan kun je een keuze maken uit het aanbod waar roken niet is toegestaan.
Een vakantiehuis dat rookvrij is in verschillende delen van het land
Eenvoudig en snel jouw favoriete rookvrije huisje huren
Wat de reden is waarom je zoekt naar een rookvrij huis, kan enorm verschillend zijn. Wellicht ben je zelf geen voorstander van de geur of je laat je kids graag in een zo gezond mogelijke omgeving opgroeien. Of je werkt simpelweg graag in een schone omgeving waar je de geur van sigaretten niet ruikt. Verzeker jezelf van deze plek door vandaag nog jouw favoriete vakantiehuisje eenvoudig en snel te huren.
Maak kennis met een gîte; één van de meest unieke vakantiewoningen
Een gîte is een rustiek boerderij-huis of landelijk huis. De term komt uit Frankrijk. Daar wordt de term gîte vaak gebruikt voor een voormalige boerderij of arbeiderswoning die is verbouwd tot vakantiewoning. Het is de perfecte vakantiewoning voor grote groepen vrienden, voor het gezin of de familie. Fijn om te weten, is dat alle faciliteiten aanwezig zijn om je accu weer even helemaal op te laden. Een gite is ook vaak te vinden als je zoekt op fermette.
Er zijn erg veel activiteiten te ondernemen in de buurt van een gîte
Een gîte heeft meestal een geweldige ligging midden in de natuur. Hierdoor zijn er ook erg veel activiteiten die je kunt ondernemen. Naast dat restaurants, winkels en cafés vaak op loopafstand zijn, zijn er nog veel meer leuke extraatjes te doen. Denk hierbij aan:
Wandelen
Fietsen
Zwemmen in je eigen zwembad
Hiken
Een gîte huren in Frankrijk óf dichtbij huis
Een gîte kent zijn oorsprong dus in Frankrijk . Echter zijn dit soort vakantiewoningen ook net even wat dichterbij huis te vinden. In Nederland en België heb je namelijk ook de keuze uit verschillende accommodaties in deze stijl. Ideaal als je bijvoorbeeld voor het eerst op vakantie gaat met de kleine of graag een week op vakantie gaat met je partner maar uren rijden in de auto liever links laat liggen.
Vakantiehuis huren met zwembad
Zoek de nodige verkoeling op in een vakantiehuis met zwembad
De perfecte plek om even bij te komen na een drukke en actieve dag
Huur een vakantiewoning met zwembad rechtstreeks bij de verhuurder
Vakantiehuis dichtbij het station
Een treinstation bij een vakantiehuis kan handig zijn omdat het je de mogelijkheid geeft om gemakkelijk naar de vakantiebestemming te reizen zonder dat je afhankelijk bent van een auto of een ander vervoermiddel. Dit kan ook kosten besparen, omdat je geen auto hoeft te huren als je geen eigen auto hebt. Bovendien kan een treinstation in de buurt ook toegang geven tot de omgeving van je vakantiehuis, Zo ben je lekker mobiel tijdens je vakantie!
Wie is er nog nooit naar Frankrijk op vakantie geweest? Nou?
Vakantiehuis van particulier
Direct huren van eigenaar
Tips
Roussillon of de Provence.
Jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren?