Je hebt het hele jaar hard gewerkt en verlangt ernaar om volop te genieten van extra's... Een goede reden om te zoeken naar een luxe vakantiehuis! Een vakantiehuis huren dat rustig gelegen is. Kalmeer lichaam en geest en kies ervoor om jezelf even helemaal op te laden. Met wandelen ben je buiten, actief en het ontspant. Oja, en u ziet meer dan ieder ander! De paden op, de lanen in... Geniet van water, rust en ruimte door een vakantiehuis te huren aan een rivier of meer. Trakteer jezelf iedere dag op een fantastisch uitzicht en een frisse duik. Zoek de warmte en gezelligheid op door een vakantiehuis met een open haard of houtkachel te huren. Knusse huizen op de mooiste plekken. Een villa huren van een particuliere eigenaar. Een groot, vrijstaand huis in een landelijke omgeving of in een groene wijk. Kortom, lekker groot, luxe en groen. Een vakantiewoning huren van een particuliere eigenaar. Huur een huisje, chalet, villa, bungalow of kasteel bij HuisjeTeHuur. Ervaar veel gemak door je wasjes te doen in een vakantiewoning met wasmachine. Ideaal voor een langer verblijf tijdens je welverdiende vakantie. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Je hebt het hele jaar hard gewerkt en verlangt ernaar om volop te genieten van extra's... Een goede reden om te zoeken naar een luxe vakantiehuis! Ontdek snel waarom het huren van een luxe huisje zo'n impact kan hebben op je vakantie-ervaring.
Luxe vakantiehuizen in Nederland
In onze drukke levens zijn we voortdurend bezig. We werken hard en moeten daarnaast thuis aan van alles denken. Zijn alle benodigde boodschappen in huis? Welke afspraken staan er gepland? Wat moet er allemaal opgeruimd en schoongemaakt worden? Het is een verademing om even aan al die verplichtingen te ontsnappen en jezelf eens goed te verwennen. Na al het zorgen verdien je het om zelf eens in de watten te worden gelegd, nietwaar? Heerlijk om dan niet ver te hoeven rijden, maar even een korte break te nemen, met alle luxe waar je aan toe bent. Boek dan een luxe vakantiehuis in Nederland, voor die heerlijke luxe adempauze! Gun jezelf een weekendje weg of een vakantie in een luxe vakantiehuis om optimaal van je vrije tijd te genieten.
Luxe vakantiehuis met jacuzzi
De luxe van een vakantiehuis begint met fijne bedden en een mooie omgeving. Heerlijk natuurlijk, maar wat extra tot de verbeelding spreekt is een huisje met jacuzzi of een heerlijke sauna. Daarnaast zijn het ook kleine details en persoonlijke aandacht die je verblijf zo bijzonder maken. Eigenaren van luxe vakantiewoningen zijn meesters in het bedenken van verrassingen, zoals een uniek interieur of een flesje wijn bij aankomst. Wellicht vind je wat lekkers uit de eigen moestuin van de eigenaar. Dat kan ook als luxe en persoonlijk aanvoelen. Als je bij aankomst direct merkt dat alles tot in de puntjes is verzorgd voor jouw verblijf, voel je je als een echte VIP. En zeg nou eerlijk, dat heb je natuurlijk gewoon verdiend! :-)
Luxe vakantiehuis met zwembad
Daarnaast kun je genieten van extra's zoals een buitenhaard, een hottub , een speelruimte met tafeltennis of voetbaltafel, of zelfs een zwembad bij je vakantiehuis. In Nederland wellicht wat lastiger te vinden (als je gaat voor een privé-buitenbad), maar in Frankrijk, Portugal of Spanje heb je veel keuze in luxe villa's of vakantiewoningen!
Het effect van een luxe vakantiehuis huren
Het huren van een luxe vakantiehuis heeft een bijzonder effect op je welzijn. Je komt makkelijker tot rust en er ontstaat ruimte in je hoofd. Inspiratie komt vanzelf naar boven, je kunt je opgewekter voelen door een inspirerende omgeving waar je je positief door laat verrassen. Het is opmerkelijk hoezeer je omgeving je mindset kan beïnvloeden. Vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, ideaal voor rustzoekers...
Een ontspannende vakantie met een vakantiehuis die rustig is gelegen
Een vakantiehuis dat rustig gelegen is, is dé plek om lichaam en geest te kalmeren. Geniet iedere ochtend van een meditatiesessie in de woonkamer, maak vele prachtige wandelingen en fietstochten in de regio en geniet van de meest adembenemende uitzichten. Een vakantiehuis dat rustig gelegen is, is vooral erg geliefd onder stellen. Meer weten? We hebben een aantal geliefde vakantiewoningen alvast voor je op een rijtje gezet als je selecteert op Rustig gelegen.
Vakantie vieren op de mooiste plekken in Nederland én het buitenland
In zowel Nederland als in het buitenland huur je een vakantiehuis dat rustig gelegen is. Misschien ga je erg graag voor een accommodatie aan het strand, in de bergen of vlak aan een prachtig en uitgestrekt meer. Er zijn ook tal van soorten vakantiewoningen waar je uit kunt kiezen. Je kunt daarbij denken aan een:
* Pipopwagen
* Villa
* Chalet
* Bungalow
Huur je vakantiewoning via een particuliere aanbieder
Je hebt nu een wat beter beeld gekregen van de vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, waar je zoal uit kunt kiezen. Kun je niet wachten om je volgende vakantie hier te vieren? Ons complete aanbod aan vakantiehuisjes huur je rechtstreeks via een particuliere eigenaar. Hierdoor maak je altijd erg snel een reservering en wordt er in korte lijntjes gecommuniceerd. Ideaal als je van tevoren nog de nodige vragen hebt over de accommodatie.
Volop ontspanning door tijdens je vakantie te wandelen
Gaat je hart net even wat sneller kloppen van het maken van een leuke wandeling? Misschien ga je het liefste de hele dag slenteren door een vreemde stad, je zoekt graag de hoogtemeters op tijdens een wandelvakantie in de bergen in het buitenland. Of je ontdekt graag zoveel mogelijk wandelroutes in Nationale Parken in eigen land. Je hebt tijd voor elkaar, kunt uren achter elkaar praten én je geniet van de meest geweldige landschappen.
Zoek de leukste wandelroute uit tijdens je wandelvakantie
Tip! Om het maximale te halen uit je wandelvakantie, is de juiste soort voorbereiding van groot belang. Zoek een goed paar wandelschoenen uit die de nodige demping bieden en waterdicht zijn, download een wandelkaart of neem een fysieke kaart mee en stippel je favoriete route van tevoren alvast uit. Maar ook ter plekke kun je je laten leiden door de natuur. In Nederland zijn de routes bijvoorbeeld goed aangegeven door de welbekende paddestoelen en aan de start van iedere route is een duidelijk bord met de wandelpaden te vinden.
Wandelen op de Waddeneilanden, in de bergen, langs het strand of door de bossen
Of je nu gaat snelwandelen of op een rustiger tempo loopt, er is altijd een fantastische route te vinden. Kies bijvoorbeeld voor wandelen op de Veluwe, loop een deel of het volledige Pieterpad of verken paden in de Limburgse heuvels. Goed om te weten! Als je kiest voor wadlopen in het noorden van het land, is het een vereiste om een gids mee te nemen en enigszins een conditie te hebben. Je ziet dan het meest tijdens wandelen én een gids weet als geen ander wanneer het vloed begint te worden. Een actieve en leuke vakantie door te gaan wandelen. Ontdek de mooiste routes in Nederland en in het buitenland. Waterpret voor groot en klein, met een rivier of meer in de buurt van jouw vakantiehuis.
Een prachtig vakantiehuis aan een rivier of meer huren
Het is de droom van iedere vakantieganger; ontwaken aan een rivier of meer. Waarom? Je bent hierdoor omgeven door de mooiste natuur en geniet iedere dag van een prachtige zonsopkomst en zonsondergang. Gelukkig kan deze droom werkelijkheid worden door een vakantiehuis te huren. Het is dé plek om tijd door te brengen met het gezin, met de hele familie of met een groep vrienden.
Meer dan genoeg rust en ruimte aan het water
Je geniet dus van enorm veel rust door een vakantiewoning aan het water te huren. En of je nu vakantie viert met een groot gezelschap of een klein gezelschap, er is altijd een passend aanbod te vinden. Kies bijvoorbeeld om één van de volgende vakantiehuisjes aan een rivier of meer te huren:
* Bungalow
* Villa
* Chalet
* Cottage
* Stacaravan
Watersporten dichtbij je vakantiewoning
Het beste van alles? Er zijn ook voldoende activiteiten te vinden dichtbij je vakantiewoning. Er is genoeg te watersporten bij een rivier . Of neem een duik in het meer van de steiger, verken de rivier per kajak, ga een dagje vissen of geniet op je luchtbedje van de zonnestralen. Hierdoor is er voor jong en oud ook meer dan genoeg te beleven. Eén ding is zeker; je gaat je bij de vakantiewoning aan een rivier of meer geen enkel moment vervelen.
Je eigen aanlegsteiger
Heb je het geluk dat je zelf een boot hebt? Dan zijn er ook huisjes met een eigen aanlegsteiger. Of je kunt een huis zoeken waar je ook de boot erbij kunt huren. In Nederland genoeg keuze natuurlijk, zo is er in Friesland volop water om daar een vakantiehuis met aanlegsteiger te huren.
Vakantiehuizen met houtkachel of open haard
Tijdens je vakantie de open haard of houtkachel aan zorgt voor extra comfort én sfeer in uw vakantiehuis. Bijna geen reden meer om naar buiten te gaan wat ons betreft....
Een gezellige en knusse tijd bij de open haard
Zodra de temperaturen beginnen te dalen en de dagen korter worden, is niets zo fijn als het aansteken van een open haard. Heb je er daarom ook al over nagedacht om een keer een vakantiewoning met open haard te huren? Samen met je partner of het hele gezin geniet je van het knisperend haardvuur en de geur van brandend hout. Tel daar een lekkere kop thee of een borrel bij op, en je maakt er de mooiste herinneringen voor het leven.
Verschillende vakantiewoningen met een open haard
Het beste van alles? Er zijn niet alleen vakantiehuizen in het bos in Nederland waar je een open haard kunt verwachten. In bijvoorbeeld Frankrijk hebben veel huizen geen CV en is de open-haard of houtkachel de standaard verwarming. Dus ook in de verschillende landen waar verhuurders via HuisjeTehuur verhuren, vind je de mooiste huizen met open haard. Een aantal erg gewilde vakantiehuizen waar je uit kunt kiezen, zijn:
* Chalets
* Villa's
* Bungalows
* Gites
* Groepsaccomodaties
Iedere vakantiewoning die je via een particuliere aanbieder vast kunt leggen, is van alle gemakken voorzien en op de mooiste locaties gelegen. Overnacht midden in de natuur, zoek de gezelligheid nabij de piste op of geniet van een prachtig uitzicht over de duinen of een spectaculair meer.
Huur een vakantiehuis met open haard
Kun je niet wachten om te genieten van jouw welverdiende break bij de open haard van je vakantiehuis? Vier je vakantie in een vakantiewoning en bekijk het erg veelzijdige aanbod bij HuisjeTeHuur.
Een luxe villa als vakantieverblijf huren
Een villa huren als vakantieverblijf, wie wil dat nou niet? Het heeft je namelijk verschillende voordelen te bieden. Je geniet van een enorm fraai en verfijnd interieur, veel ruimte én volop privacy. Je maakt er vast en zeker de leukste herinneringen met het hele gezin, romantisch samen met je partner of met een groep vrienden. De villa’s zijn op de mooiste locaties gelegen en zijn de kers op de taart voor een midweek vakantie, een week vakantie of twee weken vakantie.
Verschillende soorten plekken waar je een villa kunt huren
Wat de beste villa is die je kunt huren, hangt voor een groot deel af van de omgeving waar je voorkeur naar uitgaat. Gelukkig hebben we voor ieder wat wils. Je kunt een villa via een particuliere verhuurder huren op onder meer de volgende locaties:
Het beste van alles? Naast dat een villa te huur is in Nederland, is er ook een erg mooie aanbod aan verblijven in het buitenland. Is je interesse gewekt? Wacht dan niet langer en ontdek het volledige aanbod aan villa’s op deze pagina. Het huren van een vakantieverblijf heb je in een mum van tijd gedaan en je komt altijd rechtstreeks in contact met de particuliere verhuurder.
Een vakantiewoning huren in Nederland of in het buitenland
Een vakantiewoning of
een recreatiewoning is een huis dat men huurt of koopt om de vakanties door te brengen en bestaat tenminste uit een woonkamer, keuken, slaapkamer met wc en douche en een terras om buiten te kunnen vertoeven. Maar, pin ons er niet op vast. We hebben een breed scala aan vakantiewoningen voor je uitgezocht.
Waar moet jouw volgende vakantiewoning aan voldoen?
Iedere vakantiewoning is weer op een andere manier ingedeeld én van andere gemakken voorzien. Misschien zoek je naar een extra slaapkamer voor je zoon of dochter of een wellness om even helemaal te ontspannen. Voorbeelden van faciliteiten die te vinden zijn, zijn:
Beleef de leukste activiteiten in de regio van de vakantiewoning
Jouw volgende vakantiewoning huren heb je zo gedaan. Zoek eenvoudig en snel op het land waar je vakantie viert en zoek de woning van je dromen via onze handige kaart. Van een bruisend leven in de stad tot aan het maken van de mooiste wandelingen en fietstochten in de nabije regio in de natuur. In de buurt van een vakantiewoning is er altijd wel wat te zien en te doen.
Vakantiehuis met wasmachine
Kleine wasjes, grote wasjes, vakantiewasjes. Stop ze in de wasmachine.
Ervaar het gemak van een vakantiewoning met wasmachine
Als je voor een langere tijd op vakantie gaat, dan is het altijd een goed idee om een keuze te maken uit ons aanbod vakantiewoningen met wasmachine. Hierdoor ervaar je precies dezelfde gemakken als je gewend bent van je eigen woning. Neem bijvoorbeeld hetzelfde wasmiddel mee in je koffer, zodat je van een bekende geur geniet tijdens het ophangen van de was óf tijdens het drogen ervan.
Een vakantiehuisje met wasmachine voor een langer verblijf
Een vakantiehuisje met wasmachine is vooral erg geliefd onder vakantiegangers die bijvoorbeeld een week, twee weken of langer een vakantie hebben geboekt. In de meeste typen verblijven is er wel een wasmachine terug te vinden. Je kunt hierbij denken aan een: Boerderij Landhuis Chalet Villa Vakantiewoning
Vooral bij het huren van een vakantiehuis als tijdelijke woonruimte is een wasmachine een must. Op die manier kun je zonder een kampeergevoel te hebben een langere tijd een vakantiehuis huren. Datzelfde geldt voor een groepsaccommodatie. Je kunt niet met heel veel mensen in een groot vakantiehuis verblijven zonder het gemak van een wasmachine.
Perfect voor een welverdiende break of voor een workation
Voor zowel een welverdiende break als voor een workation is een vakantiewoning met wasmachine de perfecte uitkomst. Wel zo fijn, want hierdoor weet je altijd zeker dat je jouw geliefde polo, dat ene fantastische jurkje of een relaxed shirt kunt blijven dragen. Je maakt korte metten met etensvlekken, drankvlekken of transpiratie en bent dus altijd zeker van een geweldige look in je vrije tijd of tijdens een werkdag. Dag in, dag uit!
Vakantiehuis met wasmachine Frankrijk
Let op, als je een vakantiehuis in Frankrijk huurt met een wasmachine: de meeste huizen hebben een septic-tank, ofwel een fosse septic. Vooral de vakantiewoningen die lekker in de natuur liggenn. Niet alle vakantiewoningen zijn namelijk aangesloten op het riool. Met een septic-tank kunnen alleen wasmiddelen gebruikt worden die biologisch afbreekbaar zijn. Maar daar zal de eigenaar je ook vast zelf nog even op wijzen. Tip! Biologische wasmiddelen zijn uiteraard makkelijk verkrijgbaar in gebieden waar dat nodig is. En zo kun je ook in Frankrijk heerlijk een wasje draaien in je vakantiehuis.
Vakantiewoning huren in Lot
Ga je een vakantiewoning huren in Lot, dan kies je voor een unieke vakantiebestemming in Frankrijk. Deze prachtige streek is gelegen in het zuidwesten van het land en staat bekend om haar indrukwekkende natuur, rijke cultuur en de vele leuke dorpen en steden die er te bezoeken zijn. Het is dan ook een populaire streek onder vakantiegangers. In deze regio vind je tal van activiteiten om te beleven, veel dingen om te ontdekken en vind je ook echt rust als je dat wilt. Kortom, een vakantie in Lot is een geweldig idee voor iedereen die op zoek is naar een unieke vakantiebestemming met veel natuur, cultuur, leuke activiteiten en rust. Ga je met je gezin op vakantie of met je partner, met familie of met vrienden? In een vakantiehuis in Lot van een particuliere (Nederlandse) eigenaar zul je het zeker naar je zin hebben.
Wat kun je doen in Lot, Frankrijk?
Een vakantiewoning huren in Lot is de perfecte reden om een aantal van de leuke dorpen en steden in deze streek te bezoeken. Cahors bijvoorbeeld met haar indrukwekkende brug en prachtige oude stadscentrum, of Figeac met haar historische gebouwen en levendige markt. Er zijn in Lot ook talloze leuke activiteiten die je kunt ondernemen. Zo kun je bijvoorbeeld een bezoek brengen aan de wijngaarden in de streek of een dagje uit naar een van de vele kastelen of grotten in de omgeving. Ook voor liefhebbers van cultuur is er genoeg te zien en te doen, met talloze musea en historische bezienswaardigheden. De grotten van Lascaux II bevatten prachtige prehistorische kunstwerken uit de tijd van de Cro-Magnon mens. Verder bieden de nationale parken van de Causses du Quercy een uitstekende gelegenheid om te wandelen, fietsen paardrijden en de natuur te verkennen.
Een vakantiehuis huren in Lot via Huisje te huur
Wij bieden in Lot verschillende soorten vakantiewoningen aan, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij, fermette of een vakantiehuis. Sommige van deze accommodaties hebben zelfs een eigen zwembad of privé-zwembad, wat je verblijf nog aangenamer maakt. Als je met je hond op vakantie wilt, zijn er in Lot vakantiewoningen beschikbaar die honden toelaten. Eén van de voordelen van het huren van een vakantiehuis bij ons is dat je de mogelijkheid hebt om direct te huren bij de particuliere eigenaar. Dit kan bijvoorbeeld een Nederlandse eigenaar zijn, wat het voor Nederlandse vakantiegangers nog makkelijker maakt om een vakantiewoning te vinden die aan hun wensen voldoet. Wil je een vakantiewoning huren in Lot bij een particuliere eigenaar, dan kun je bovendien genieten van alle gemakken van thuis terwijl je toch heerlijk op vakantie bent. Dat is pas echt optimaal vakantie vieren!
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - de Lot verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in de Lot en wil je jouw vakantiehuis in de Lot verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage van 24 euro voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in de Lot onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair