Heerlijk, een beauty-vakantie. Eindelijk me-time! Boek direct bij de particuliere eigenaar en geniet van de faciliteiten van een luxe vakantiehuis. Een vakantiehuis huren dat rustig gelegen is. Kalmeer lichaam en geest en kies ervoor om jezelf even helemaal op te laden. Een vakantiehuis dichtbij het water zorgt ervoor dat je heerlijk kunt zwemmen, zeilen, surfen of kanoën. Kortom, een watersport-vakantie vanuit je luie stoel... uhm, vakantiehuisje! Niets is gezelliger dan de hond meenemen op vakantie! Huur hier je vakantiewoning, chalet, villa of luxe vakantiehuis waar honden welkom zijn. Veilige én leuke vakantiehuizen die kindvriendelijk zijn. Geniet van een fantastische ligging, en het gemak van babybed en kinderstoel. Geniet van alle luxe in een vakantiewoning met zwembad. Hou je van een verwarmd bad binnen of buiten of liever duiken in een zwemvijver? Breng lichaam en geest met elkaar in balans in een vakantiehuis met sauna. Dé plek om je batterij helemaal op te laden. Huur een vakantiehuis in Frankrijk van een Nederlandse eigenaar bij HuisjeTeHuur. Geniet van de Franse zon, de Middellandse zee, Parijs of de Alpen. Neem je hond mee? En zwem je graag in zee of liever in het zwembad?
Een beauty-vakantie, ook wel bekend als wellness-vakantie of gezondheidsreis, is een speciaal soort vakantie waarbij de nadruk ligt op ontspanning, schoonheidsbehandelingen, gezondheid en welzijn. Tijdens een beauty-vakantie kunnen reizigers genieten van diverse wellness- en schoonheidsbehandelingen, zoals massages, spa-bezoeken, gezichtsbehandelingen, yoga, meditatie en gezonde voeding. Het doel is om zowel lichamelijk als geestelijk te ontspannen en de algehele gezondheid en schoonheid te bevorderen.
Wellness
Dergelijke vakanties worden vaak aangeboden in resorts, spa's of wellnesscentra, die zijn uitgerust met moderne faciliteiten en ervaren professionals op het gebied van schoonheids- en gezondheidszorg. Maar er zijn ook genoeg particuliere huiseigenaren die luxe faciliteiten aanbieden bij hun vakantiehuis. Denk hierbij aan massages, schoonheidsbehandelingen of sauna-bezoek.
Vernieuwde energie
Tijdens een beauty-vakantie kunnen gasten ook deelnemen aan gezonde activiteiten zoals fitnesslessen, wandelingen in de natuur, en workshops over gezonde voeding en levensstijl. Het doel is om een balans te vinden tussen lichaam en geest, en om met vernieuwde energie terug te keren naar het dagelijks leven na de vakantieperiode. Vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, ideaal voor rustzoekers...
Een ontspannende vakantie met een vakantiehuis die rustig is gelegen
Een vakantiehuis dat rustig gelegen is, is dé plek om lichaam en geest te kalmeren. Geniet iedere ochtend van een meditatiesessie in de woonkamer, maak vele prachtige wandelingen en fietstochten in de regio en geniet van de meest adembenemende uitzichten. Een vakantiehuis dat rustig gelegen is, is vooral erg geliefd onder stellen. Meer weten? We hebben een aantal geliefde vakantiewoningen alvast voor je op een rijtje gezet als je selecteert op Rustig gelegen.
Vakantie vieren op de mooiste plekken in Nederland én het buitenland
In zowel Nederland als in het buitenland huur je een vakantiehuis dat rustig gelegen is. Misschien ga je erg graag voor een accommodatie aan het strand, in de bergen of vlak aan een prachtig en uitgestrekt meer. Er zijn ook tal van soorten vakantiewoningen waar je uit kunt kiezen. Je kunt daarbij denken aan een:
* Pipopwagen
* Villa
* Chalet
* Bungalow
Huur je vakantiewoning via een particuliere aanbieder
Je hebt nu een wat beter beeld gekregen van de vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, waar je zoal uit kunt kiezen. Kun je niet wachten om je volgende vakantie hier te vieren? Ons complete aanbod aan vakantiehuisjes huur je rechtstreeks via een particuliere eigenaar. Hierdoor maak je altijd erg snel een reservering en wordt er in korte lijntjes gecommuniceerd. Ideaal als je van tevoren nog de nodige vragen hebt over de accommodatie.
Een vakantiehuis huren dichtbij tal van watersport activiteiten
Als je op je welverdiende vakantie het liefste iedere dag op het water bent voor watersport activiteiten, dan mag een vakantiehuis huren dichtbij of aan het water natuurlijk niet ontbreken. Je meert je boot aan je eigen aanlegsteiger aan en vanaf het balkon van je vakantiewoning zie je meteen of het weer goed genoeg is om het water op te gaan.
Een breed scala op het gebied van watersport activiteiten
Je bent zeker van een sportieve vakantie als je verschillende watersport activiteiten gaat beoefenen. Ben je net begonnen met het leren van een nieuwe sport? Dan is het natuurlijk op vakantie ook altijd nog mogelijk om een les te volgen van een ervaren instructeur. Kies er bijvoorbeeld voor om één van de volgende watersporten te beoefenen:
Een watersport-vakantie voor het hele gezin zorgt voor een geweldige tijd voor jong en oud. De kids leren alle ins en outs over de sport en een dag op het water lijkt voorbij te vliegen! Maar vergeet je niet om jezelf in te smeren op het water? Omdat de zonnestralen het water bereiken, krijg je extra snel een zongebruinde huid. Met de juiste zonbescherming op zak, zorg je voor een optimale voorbereiding.
Jong en oud heeft een geweldige tijd door een vakantie en watersport te combineren. De leukste activiteiten op het water. Huur je vakantiehuis nabij of aan het water!
Vakantie met de hond
Niets is gezelliger dan de hond meenemen op vakantie! Wij hebben een groot aantal vakantiehuizen op de site waar honden welkom zijn. Je vindt een vakantiewoning, chalet, villa of luxe vakantiehuis waar je hond welkom is via dit overzicht: vakantiehuizen waar je hond welkom is. Want daarvoor hoef je niet naar een vakantiepark, je kunt ook een huisje huren van een particuliere eigenaar.
Uitwaaien aan zee met de hond
Extra fijn is het zowel voor jou als voor je hond om lekker langs de zee te rennen en door de natuur van de mooie kustlijn te wandelen. Je kunt genoeg vakantiehuizen aan zee waar je hond welkom is vinden op HuisjeTeHuur. Bij vakantiehuizen aan zee is het wel handig om je te verdiepen of je hond ook het strand op mag. Er zijn stranden waar ze het hele jaar welkom zijn, maar ook gedeelten waar het alleen in de wintermaanden mag. Dat is per provincie of streek anders geregeld.
Op onze site HuisjeTeHuur staan vakantiehuizen van particulieren. Het voordeel van een huis huren van een particuliere verhuurders is dat deze gemiddeld goedkoper zijn dan huren via een grote organisatie.
En particuliere huizen zijn vaak wat persoonlijker ingericht.
Vakantiehuizen met omheinde tuin waar honden welkom zijn
Een omheinde tuin rondom je vakantiehuis maakt de vakantie een stuk leuker. Want in een onbekende omgeving is je hond sneller de weg kwijt (of beter gezegd, op onderzoek uit). Dus een huisje waar je hond ook buiten kan zijn op een veilige manier is een dikke pré:
Vakantiehuizen waar je hond welkom is met omheinde tuin
Vakantiehuis verhuren
Heb jij zelf een vakantiehuis waar ook de hond welkom is? Dan kun je ons aanbod particuliere vakantiehuizen vergroten :-) Mocht je jouw huis onder de aandacht willen brengen, dan kan dat voor 24 euro per jaar. All-in! Dus zonder provisie. Hier kun je jouw vakantiehuis verhuren waar honden welkom zijn Kindvriendelijk vakantiehuis, want als de kinderen vakantie hebben.... Als je met een baby komt is het overigens ook heel handig om te kijken welke vakantiehuizen een magnetron hebben!
Een huisje huren dat kindvriendelijk is
Als je met je gezin of familie op vakantie gaat, dan ben je natuurlijk op zoek naar een huisje dat kindvriendelijk is. Hierdoor kunnen de kids veilig spelen, slapen en eten en kan je op tal van vlakken worden ontzorgd. Daarom hebben we een speciaal aanbod aan vakantiehuisjes die kindvriendelijk zijn, bijvoorbeeld door te denken aan een waterkoker en magnetron. Zo hebben deze huizen vaak ook een babybed, ledikant en kinderstoel. Prachtig gelegen nabij een weide, dichtbij de bergen of veilig omheind nabij het strand. Voor ieder is er wel wat wils!
Kindvriendelijke vakantiehuisjes hebben een geweldige ligging
Wat de kindvriendelijke vakantiewoningen zo geliefd maken, is onder meer de geweldige ligging. Zo geniet je van veel rust en ruimte in één van de kindvriendelijke Bungalows, Chalets, Villa’s, Pipowagens of Boerderijen
Vermaak voor jong en oud in de nabije omgeving van de vakantiewoning
Natuurlijk is er in de nabije omgeving van de kindvriendelijke vakantiewoning meer dan genoeg te beleven, te zien en te doen. De kids hebben de tijd van hun leven door een balletje te trappen op een grasveld, klauteren in de speeltuin , door lekker te plonsen en ravotten in het verwarmde zwembad of staan oog in oog met de mooiste dieren tijdens een wandeling of fietstocht door het landschap. Huur vandaag nog een vakantiewoning en maak de mooiste herinneringen met het gezin of de hele familie.
Vakantiehuis huren met zwembad
Heerlijk zo'n zwembad bij je vakantiehuis. Om baantjes te trekken of om er een goed boek naast te lezen.
Zoek de nodige verkoeling op in een vakantiehuis met zwembad
Het is helemaal niet zo gek dat een vakantiehuis met zwembad enorm in trek is onder vakantiegangers. De kids hebben er de tijd van hun leven, je kunt je kindje er leren zwemmen of zelf lekker genieten van de rust en de ruimte. Dit betekent dus ook dat je niet iedere ochtend hoeft te zoeken naar een ligbedje of te maken hebt met luidruchtige hotelgasten. Naast dat er vakantiehuizen in Nederland met een zwembad te vinden zijn, ga je ook meerdere vakantiehuizen in én buiten Europa via ons vinden. Weet je dat er ook vakantiehuizen met een zwemvijver zijn? Moet je niet schrikken van een waterplant tussen je tenen natuurlijk! Maar een zwembad is de beste manier om af te koelen tijdens je vakantie.
De perfecte plek om even bij te komen na een drukke en actieve dag
Het zwembad van een vakantiehuis is de perfecte plek om de batterij op te laden. Ideaal als je een drukke en actieve dag achter de rug hebt. Of als je een vakantie boekt met het doel er even helemaal tot rust te komen. Een zwembad is in tal van formaten te vinden en beschikbaar in een verwarmde variant of een onverwarmde variant. Of misschien wil je wel juist je conditie op peil houden tijdens je vakantie door dagelijks je baantjes te trekken.
Huur een vakantiewoning met zwembad rechtstreeks bij de verhuurder
Overtuigd geraakt van de voordelen van een vakantiehuis met zwembad? Je huurt ‘m rechtstreeks bij een particuliere verhuurder. Hierdoor krijg je altijd snel reactie op de vragen die je hebt over het verblijf en de huizen worden voor een uitstekende huurprijs aangeboden.
Vakantiehuis met sauna
Een sauna in jouw vakantiehuis werkt heerlijk ontspannend en maakt van een herfstvakantie of winterverblijf een wellness-vakantie!
Het ultieme wellness gevoel in een vakantiehuis met sauna
Een vakantiehuis met sauna is dé uitkomst om jezelf even helemaal op te laden. Want laten we eerlijk zijn, in het dagelijks leven ben je behoorlijk druk met werk, familie of het runnen van het gezin. Om het nog niet eens te hebben over een paar keer per week sporten of het sociale leven met vrienden. Ervaar het ultieme wellness gevoel door een vakantiehuis met sauna te reserveren.
De voordelen van het gebruik van een sauna in een vakantiehuis
Dat de sauna goed is voor lichaam en geest, is iets dat we allemaal weten. Stramme spieren komen beter los, afvalstoffen worden vele malen beter afgevoerd en doordat je gaat transpireren, geniet je ook sneller van een zachte huid. Neem na het brengen van een bezoek aan de sauna een verfrissende douche, om je lichaam weer op de juiste temperatuur te krijgen.Tip! Neem je eigen badjas mee naar een vakantiewoning met sauna. Dit maakt de wellness beleving helemaal compleet. Zo kom je extra uitgerust terug van je vakantie.
Huur een vakantiehuisje met sauna
Vooral als de letter 'R' in de maand zit, is het extra belangrijk om goed voor je weerstand te zorgen. Niet alleen in Nederland zijn er genoeg vakantiewoningen met sauna's te vinden, maar ook in bijvoorbeeld de wintersportgebieden van Frankrijk, Oostenrijk en Zwitserland. Een vakantiewoning huur je direct via een particuliere aanbieder en is altijd van alle luxe gemakken voorzien.
En naast een sauna is een vakantiehuis met hottub in de tuin ook fantastisch. En beiden is natuurlijk nog hemelser. Zolang je maar goed zorgt voor de afkoeling na je sauna-bezoek.
Soorten sauna's
Als je een vakantiehuis boekt met een sauna, kijk dan even wat voor soort sauna het huisje heeft. De eigenaar kan je er vast alles over vertellen. En dan ben je lekker voorbereid. Je hebt bij vakantiehuizen met sauna bestaat uit onder andere elektrische, infraroodsauna’s en houtgestookte sauna's.
Infrarood of Finse sauna
De infraroodsauna’s zijn vaak wat kleiner van formaat en werken vooral op de spieren door. Houtgestookte sauna’s zijn de klassieke sauna's, ofwel de Finse sauna. Je weet wel, met het opgieten van water, waarbij er veel stoom vrijkomt.. Het voordeel van infrarood sauna's is dat ze snel warm zijn. Daarbij kun je dus kort van tevoren plannen om in de sauna te gaan. De klassieke sauna, die je kent ook van die aparte houtgeur als ie goed warm is, die duurt wat langer met opwarmen. En als je gaat voor een oppepper van je immuunsysteem, dan is de Finse sauna een aanrader! Zo kom je lekker gezond terug van je vakantie als je een huisje boekt met sauna.
Wie is er nog nooit naar Frankrijk op vakantie geweest? Nou?
Ideaal vakantieland, omdat het alles heeft; strand, zee, rivieren, bos, berg, natuur en prachtige steden. Oja, en wijn!
Heerlijk om een vakantiedag te beginnen zoals de Fransen doen; koffie met een croissant. En de echte bourgondiers gaan lekker aan de Champagne
Vakantiehuis van particulier
Frankrijk staat al tientallen jaren op de nummer 1 plek als bestemming voor Nederlanders. Het is niet alleen een heerlijk kampeerland, maar ook favoriet bij mensen met een tweede huis. Zo zijn er dus veel Nederlandse particulieren te vinden die hun tweede woning verhuren wanneer zij er zelf niet zijn. Ook fijn dat het niet te ver rijden is. Volop keuze dus voor het huren van vakantiehuis van particulieren in Frankrijk
Direct huren van eigenaar
Deze vakantiehuizen worden verhuurd door Nederlandse eigenaren. Je hebt met die particulier via HuisjeTeHuur direct contact. Wij bemoeien ons verder niet met de verhuur, waardoor we ook geen commissie vragen. Hierdoor zijn de huiseigenaren in in staat om een vriendelijke prijs te vragen, zonder dat er dus een opslag komt.
En deze eigenaren zijn meestal Nederlanders met een tweede huis. En zo kun je via ons dus een huis huren in Frankrijk van Nederlandse eigenaar En kies voor een huis waar je hond welkom is. En durf je ook gewoon te kiezen voor een vakantiehuis met zwembad ? Dan ben je vast een Bourgondiër!
Tips
Omdat het land zoveel groter is dan ons land, is het heel gevarieerd en kun je voor vele soorten vakantie in Frankrijk terecht. Wat leuke tips voor streken die meer dan de moeite waard zijn:
Niet te ver naar het zuiden kom je natuurlijk Parijs tegen. Heerlijke stad om te winkelen en cultuur te snuiven. Of de noordelijke stranden van Bretagne of Normandie.
En wil je het mediterrane leven ontdekken, ga dan naar Ardeche, de Côte d´Azur, Languedoc-
Roussillon of de Provence.
Maar er zijn ook minder bekende streken, die heerlijke landelijk zijn en dunbevolkt zijn. Zoals de Correze, de Auvergne, de Savoie of de Pyreneeën.
Bekende toeristenregio's zijn Normandië en Bretagne in het noorden en de Provence en de Côte d´Azur in het zuiden. Ook de Franse Alpen en Dordogne en kastelen van de Loire zijn geliefde vakantiebestemmingen.
Jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren?
Heb je zelf een gite, chalet, maison des vacances, fermette of chateau in Frankrijk en wil je jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage heb je weinig kosten aan ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in Frankrijk onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair