Een bungalow huren van een particuliere eigenaar. Geniet van een welverdiende vakantie op een prachtige plek. Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne bij een particuliere eigenaar? Bekijk ons aanbod gites, chalets, fermettes, villa’s en boerderijen.
Als je een bungalow huurt van een particulier, dan heb je een bungalow met een meer persoonlijke inrichting en vaak op een bijzondere plek. Ook kun je makkelijk met de eigenaar overleggen tijdens het maken van een reservering. In ons overzicht vind je bungalows van particulieren. (En als ze op een park staan, dan wordt dat aangegeven).
Je onderneemt verschillende soorten activiteiten vanuit je bungalow
Een bungalow is de perfecte plek om te verblijven als je voorkeur uitgaat naar een actieve vakantie. Je maakt er dan ook erg makkelijk de leukste herinneringen voor het leven met je partner, met het gezin of met de hele familie. Voorbeelden van activiteiten, die je het hele jaar door nabij een bungalow kunt ondernemen, zijn:
Een bezoek brengen aan een leuke en bruisende stad
Gelegen op de mooiste plekken van het land
Vier je graag vakantie in een stad waar het bruist van het leven? Waar je heerlijk kunt mediteren vlak aan een meer? Of waar je geniet van het geluid van fluitende vogeltjes in het bos? Het zijn slechts een paar voorbeelden van locaties waar je een prachtige bungalow kunt huren. Bekijk het complete overzicht van bungalows op deze pagina en ontdek de opties die je kunt huren.
Wat is een bungalow?
Een bungalow is een relatief kleine recreatiewoning, simpel ingedeeld. Het heeft namelijk alleen een woonkamer en een slaapkamer. En dat beiden op de begane grond,
Het voordeel van het huren van een bungalow is dat deze dus doorgaans gelijkvloers is. Want feitelijk heeft een bungalow geen verdiepingen. Lekker praktisch als je met kinderen op vakantie gaat (als deze voor meer dan 2 personene geschikt is), en knus als je samen ertussenuit bent. Je hebt lekker alles binnen handbereik.
Bungalowparken
Bungalowparken zijn gebouwd toen er op grote schaal vakantieparken gecreëerd werden, zo vanaf 1970. Dat waren dus voornamelijk recreatiewoningen en vervingen soms kampeerterreinen. Een bungalowpark is meestal omheind en doordat ze soms autovrij zijn, hebben ze grote parkeerplaatsen. Inmiddels zijn veel bungalowparken die vanuit particuliere initiatieven zijn gebouwd in handen van grote vakantieparken. Maar bij HuisjeTeHuur richten wij ons op het huren van bungalows van particuliere verhuurders.
Vakantiehuis huren in Lot et Garonne
Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne is een geweldig idee als je op zoek bent naar een unieke vakantiebestemming in Frankrijk..Deze mooie streek ligt in het zuidwesten van Frankrijk, in de regio Nouvelle-Aquitaine, en staat bekend om haar prachtige natuur en rustige, landelijke sfeer. Er zijn vele redenen te bedenken waarom het plannen van een vakantie in Lot et Garonne een geweldig idee is. Zo kun je hier genieten van de indrukwekkende bossen, heuvels en wijngaarden van de Dordogne en de Lot. Ook zijn hier veel leuke activiteiten te ondernemen, zoals wandelen, fietsen, kajakken en zwemmen in de rivieren. Deze streek biedt bovendien een rijke cultuur met tal van interessante dorpen en steden om te bezoeken. Dit is dus echt een fantastische vakantie bestemming waar je het heerlijk naar je zin zult hebben.
Wat kun je doen in Lot et Garonne?
Lot et Garonne heeft vele historische steden, zoals Agen, Villeneuve-sur-Lot en Marmande, waar je prachtige monumenten, kerken, kastelen en oude huizen kunt bekijken. Hier vind je ook de leukste lokale markten, waar je lokale producten kunt kopen en proeven. Bergerac staat bekend om haar wijnproductie en biedt een rijke historie, prachtige monumenten en een gezellige sfeer. Je vindt in deze streek ook prachtige landschappen, waaronder het Parc Naturel Régional des Landes de Gascogne met een rijk aanbod van wandel- en fietspaden, en het Parc Naturel Régional des Causses du Quercy. Houd je van kastelen? Dan is Bonaguil zeker de moeite waard met een prachtig uitzicht over de omgeving. Als laatste kun je in Lot et Garonne heerlijk zwemmen, golfen, vissen, paardrijden, paragliden en nog veel meer sportieve activiteiten uitvoeren.
Waarom een vakantiewoning huren bij Huisje te huur?
Wil je een vakantiehuis huren in Lot et Garonne, dan heb je bij ons veel verschillende mogelijkheden. Zo kun je bijvoorbeeld kiezen voor een woning van een particuliere eigenaar, waar je direct kunt huren. Vaak is dit een Nederlandse eigenaar, wat het huren van een huis nog aantrekkelijker maakt. Wij bieden diverse soorten vakantiewoningen aan in Lot et Garonne, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij of fermette. Sommige van deze woningen beschikken zelfs over een eigen zwembad of een privé-zwembad, wat nog meer comfort en ontspanning biedt tijdens je vakantie. Ook als je met je hond op vakantie wilt gaan is deze streek een geweldige bestemming. We bieden veel vakantiehuizen die huisdiervriendelijk zijn, zodat je je trouwe viervoeter lekker mee kunt nemen op vakantie. Zo kunnen jullie samen genieten van al het moois dat deze streek te bieden heeft.
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - Lot-et-Garonne verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in Lot-et-Garonne en wil je jouw vakantiehuis in Lot-et-Garonne verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage heb je weinig kosten voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in Lot-et-Garonne onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair