Ideaal als je vakantiehuis omringd is door groen, het liefst in een natuurgebied. Wandelen, fietsen door bos of duin met de wind in je haren. Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne bij een particuliere eigenaar? Bekijk ons aanbod gites, chalets, fermettes, villa’s en boerderijen.
Tijdens je vakantie is de behoefte aan rust en ruimte van de natuur groot. Althans, voor de rustzoekers onder ons. Er zijn natuurlijk altijd mensen die de stilte niet kunnen verdragen (hoe is het mogelijk hè?) Maar niets is zo ontspannend als de natuur, wat mij betreft!
Vakantie vieren in een prachtig natuurgebied
Even weg van de drukte, tot rust komen in een natuurgebied. Dat klinkt goed, toch? Tegenwoordig zijn er genoeg vakantiehuisjes te vinden die midden in een natuurgebied of vlak daaraan liggen. Hierdoor vier je vakantie op de mooiste plekjes van de wereld en geniet je van de frisse buitenlucht, ruimte en natuurlijk de prachtige natuur. Vakantie vieren in de natuur is erg geliefd onder jonge en oude stellen en gezinnen met opgroeiende kids? Waarom? Zowel in de natuur als op bijvoorbeeld een vakantiepark of in een nabijgelegen stad is er meer dan genoeg te beleven.
Activiteiten in de natuur
Het klinkt misschien wat zweverig, maar in de natuur kom je dichtbij de oorsprong. In de meesten van ons zit toch wel een verlangen om weer in die rust en stilte te zijn, en de fascinatie voor dieren en planten leeft bij veel mensen. Dat vind je terug ook in activiteiten die mensen graag in de natuur doen. Vissen, hardlopen, fietsen, wandelen door het bos. Het is toch uiteindelijk omdat we zo graag buiten willen zijn? Lekker uitwaaien en de wind in je haren voelen.
Drenthe, Limburg of Texel
Er zijn verschillende natuurgebieden, waar gelukkig ook vakantiehuizen te vinden zijn. Zo ben je vanuit je huisje direct verbonden met de natuur en met het buitenleven. Direct vanuit je stekkie een wandeling maken door de Limburgse heuvels, of lekker mountainbiken over de Veluwe. De hunebedden in Drenthe bezoeken en ook nog even over de heide. Alleen al in ons kleine Nederland is al zoveel te vinden qua natuur. Zelfs de drukke Randstad heeft prachtige duinlandschappen, waar je weinig mensen tegenkomt. Of wat te denken van De Slufter op Texel ?
Natuurhuisje
Bij HuisjeTeHuur vind je verschillende vakantiehuizen die worden verhuurd door particulieren. Zo heb je een heerlijke vakantie op een bijzondere plek, met liefde verhuurd door de eigenaar waarmee je direct contact hebt. Doordat deze huisjes meestal niet op een vakantiepark liggen is de variatie groot qua omgeving. Naast ons eigen aanbod laten we soms ook bijzondere huisjes zien van onze partner Natuurhuisje . Deze huisjes liggen in de natuur. Het aanbod van deze huisjes op onze site is op basis van affiliate-marketing.
HuisjeTeHuur natuur
Ook zin gekregen om wakker te worden met vogelgeluiden of voer je graag doppinda's aan de eekhoorns op je tuintafel? Lekker met je laarzen door de modder of wadlopen in het noorden?
Deze vakantiehuizen liggen nabij of in een natuurgebied.
Een ongerept natuurgebied zorgt voor veel rust
Even volledig tot rust komen? Kies er bijvoorbeeld voor om vakantie te vieren in een ongerept natuurpark Het is natuurlijk ideaal als je vakantiehuis omringd is door groen, het liefst in een natuurgebied. De kans is dan erg groot dat je dit prachtige stukje natuur volledig voor jezelf hebt. Kies ervoor om ongerepte groene gebieden in Europa te verkennen of maak een wandeling of fietstocht door de meest afgelegen routes in Nederland. De Veluwe is met een oppervlakte van 91.200 hectare het grootste aaneengesloten natuurgebied van Europa!! Ons kleine landje heeft dus veel meer natuur dan je zou verwachten! Bizar toch? Want we zijn een stuk dichterbevolkt dan Frankrijk of Duitsland. En ook hier, zo dichtbij huis, spot je met gemak het echte wildleven!
De natuur is ieder seizoen van het jaar spectaculair
Wandelen, fietsen door bossen of duinen met de wind in je haren. Ieder seizoen van het jaar heeft de natuur weer iets speciaals te bieden. Als je dit en meer zoekt tijdens een vakantie, kies er dan altijd voor om in één van de vele natuurgebieden in Nederland of in Eurpoa te verblijven. Het is zonder twijfel de perfecte plek om even terug te trekken van het drukke en dagelijkse bestaan. Ideaal bijvoorbeeld om eropuit te gaan tijdens de herfstvakantie. Kastanjes rapen, sporen zoeken, vogels spotten, meer heb je niet nodig om een lekker bij te komen en je op te laden. Vergeet je verrekijker niet!