Met Jeu de boules is het echt zomer. En dat kan in meer landen dan alleen in Frankrijk. Zo wordt het spel ook gespeeld in Nederland, Duitsland, Spanje en Belgie. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Zeer rustig gelegen villa voor 6 personen inclusief een zout water zwembad
Volledige privacy. naturisme mogelijk.
Prachtige geheel vrijstaande Villa
detail tekst: sproeiers alles aangesloten op een 300 liter zitjes en een jeu de boules baan. het geheel . .
Sfeervol familiehuis in de Provence
van Van Gogh bij St Remy de
Provence voor 8 tot 14 personen.
Met zoutwater zwembad en
afgesloten tuin.
detail tekst: zwembad en
afgesloten tuin.
tussen st . .
Op vakantie mag het spelen van een spel Jeu De Boules natuurlijk niet ontbreken. Lees hier de spelregels van het spel!
Een spelletje Jeu De Boules spelen dichtbij je vakantiehuis
Jeu De Boules spelen en vakantie vieren gaan altijd hand in hand samen. De kans is erg groot dat je dit spelletje als klein kind maar al te graag speelde op de familiecamping. Of je bent altijd al gefascineerd geraakt door oudere mannen die op dat ene schattige binnenplaatsje in Frankrijk het spel aan het spelen waren. Jeu De Boules is leuk voor kinderen en volwassenen en de perfecte activiteit om de hele dag door te spelen. Meer vakantie kunnen we er niet van maken.
Dit zijn de regels van Jeu De Boules
Om de fijne kneepjes van een spelletje Jeu De Boules onder de knie te krijgen, is het enorm belangrijk dat je helemaal weet hoe je het moet spelen. Gelukkig heb je de regels binnen no-time geleerd en is het dus een kwestie van tijd om een perfecte worp te krijgen. De spelregels voor Jeu De Boules zien er als volgt uit:
Een worp vindt plaats vanuit een werpcirkel. Allebei je voeten moeten in deze cirkel staan.
De but wordt geworpen door de beginnende speler.
Het is aan de eerste speler de taak om een Jeu De Boules bal dicht bij de but te krijgen.
Vervolgens mag de tegenpartij werpen.
Een spelletje petanque spelen op vakantie
Al je op vakantie bent, bijvoorbeeld in Frankrijk, dan is de kans groot dat Jeu De Boules aan wordt geduid als petanque. Dit is namelijk de Provençaalse variant van het spel. Regelmatig worden er wedstrijden georganiseerd, waar de meest fanatieke spelers een kans proberen te maken om het spel te winnen. Heb je ook interesse in een vakantiewoning, villa of chalet met een Jeu de Boulesbaan? Bekijk het aanbod op HuisjeTeHuur.
Vakantiewoning huren in Lot
Ga je een vakantiewoning huren in Lot, dan kies je voor een unieke vakantiebestemming in Frankrijk. Deze prachtige streek is gelegen in het zuidwesten van het land en staat bekend om haar indrukwekkende natuur, rijke cultuur en de vele leuke dorpen en steden die er te bezoeken zijn. Het is dan ook een populaire streek onder vakantiegangers. In deze regio vind je tal van activiteiten om te beleven, veel dingen om te ontdekken en vind je ook echt rust als je dat wilt. Kortom, een vakantie in Lot is een geweldig idee voor iedereen die op zoek is naar een unieke vakantiebestemming met veel natuur, cultuur, leuke activiteiten en rust. Ga je met je gezin op vakantie of met je partner, met familie of met vrienden? In een vakantiehuis in Lot van een particuliere (Nederlandse) eigenaar zul je het zeker naar je zin hebben.
Wat kun je doen in Lot, Frankrijk?
Een vakantiewoning huren in Lot is de perfecte reden om een aantal van de leuke dorpen en steden in deze streek te bezoeken. Cahors bijvoorbeeld met haar indrukwekkende brug en prachtige oude stadscentrum, of Figeac met haar historische gebouwen en levendige markt. Er zijn in Lot ook talloze leuke activiteiten die je kunt ondernemen. Zo kun je bijvoorbeeld een bezoek brengen aan de wijngaarden in de streek of een dagje uit naar een van de vele kastelen of grotten in de omgeving. Ook voor liefhebbers van cultuur is er genoeg te zien en te doen, met talloze musea en historische bezienswaardigheden. De grotten van Lascaux II bevatten prachtige prehistorische kunstwerken uit de tijd van de Cro-Magnon mens. Verder bieden de nationale parken van de Causses du Quercy een uitstekende gelegenheid om te wandelen, fietsen paardrijden en de natuur te verkennen.
Een vakantiehuis huren in Lot via Huisje te huur
Wij bieden in Lot verschillende soorten vakantiewoningen aan, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij, fermette of een vakantiehuis. Sommige van deze accommodaties hebben zelfs een eigen zwembad of privé-zwembad, wat je verblijf nog aangenamer maakt. Als je met je hond op vakantie wilt, zijn er in Lot vakantiewoningen beschikbaar die honden toelaten. Eén van de voordelen van het huren van een vakantiehuis bij ons is dat je de mogelijkheid hebt om direct te huren bij de particuliere eigenaar. Dit kan bijvoorbeeld een Nederlandse eigenaar zijn, wat het voor Nederlandse vakantiegangers nog makkelijker maakt om een vakantiewoning te vinden die aan hun wensen voldoet. Wil je een vakantiewoning huren in Lot bij een particuliere eigenaar, dan kun je bovendien genieten van alle gemakken van thuis terwijl je toch heerlijk op vakantie bent. Dat is pas echt optimaal vakantie vieren!
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - de Lot verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in de Lot en wil je jouw vakantiehuis in de Lot verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage van 24 euro voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in de Lot onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair