video's geven een veel levendiger beeld van de accommodatie dan statische afbeeldingen alleen. Een virtuele rondleiding door het vakantiehuisje voor een realistischer beeld. Lekker ontspannen in een vakantiehuisje met een bubbelbad, waar luxe en welzijn samenkomen. Vakantiehuis direct boeken bij de particuliere eigenaar . Goedkoop en vriendelijk voor zowel huurder als verhuurder. Wereldwijd aanbod van Nederlandse particulieren. Met een duik-vakantie de wereld bekijken onderwater tijdens een avontuurlijke vakantie. Vanuit deze vakantiehuizen ben je zo bij het water. Een vakantiehuis huren dat rustig gelegen is. Kalmeer lichaam en geest en kies ervoor om jezelf even helemaal op te laden. Een bungalow huren van een particuliere eigenaar. Geniet van een welverdiende vakantie op een prachtige plek. Huur een appartement direct van de Nederlandse eigenaar. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! Een eigen zeilboot aanmeren naast je vakantiehuis of zeilen met een gehuurde zeilboot. Dat kan bij een groot deel van onze vakantiehuizen. Direct van particulier je eigen cottage huren. Een fantastische tijd met je partner, vrienden of familie in je eigen cottage. Knus, gezellig en het hele jaar door te huur via HuisjeTeHuur. Veel vakantiehuizen beschikken over fitness-apparatuur. Zo blijft de conditie op peil en het lijf fit, tijdens je vakantie. Vissen dichtbij je eigen vakantiehuisje. Geniet iedere dag op vakantie van je grootste passie. Bekijk mooie vakantiehuizen dichtbij viswater. Een gezellige, knusse en romantische vakantie in je eigen pipowagen. Huren van particuliere eigenaar, op tal van fantastische plekken in het land. Niets is gezelliger dan de hond meenemen op vakantie! Huur hier je vakantiewoning, chalet, villa of luxe vakantiehuis waar honden welkom zijn. Huur een vakantiehuis dichtbij de golfbaan, bij de mooiste golfbanen in Nederland of in het buitenland. Golfen = vakantie... Jezelf even helemaal opladen in een vakantiehuis aan zee en strand. Geniet van het geluid van de golven die de kust bereiken. Een vakantiewoning huren van een particuliere eigenaar. Huur een huisje, chalet, villa, bungalow of kasteel bij HuisjeTeHuur. Een landhuis huren van een particuliere eigenaar. Huur een ruime vakantiewoning>. Een landhuis staat voor een groot huis op het platteland. Lekker luxe! Geniet van alle luxe in een vakantiewoning met zwembad. Hou je van een verwarmd bad binnen of buiten of liever duiken in een zwemvijver? Tennissen op vakantie: leuk in de vorm van een competitie of relaxed een potje tennis in de ochtend spelen. Of speel je liever padel? Een huisje in de bergen: magisch, bijzonder en onvergetelijk! Huur je vakantiewoning van particulier in Duitsland, Frankrijk of Oostenrijk. Een particulier huisje op een vakantiepark huren. Geniet van luxe faciliteiten. Alles onder één dak voor een vakantie vol vermaak. Huisjes in Nederland en in het buitenland. Huur een vakantiehuis in Frankrijk van een Nederlandse eigenaar bij HuisjeTeHuur. Geniet van de Franse zon, de Middellandse zee, Parijs of de Alpen. Neem je hond mee? En zwem je graag in zee of liever in het zwembad?
Wellness in je Vakantie: Vakantiehuisje met Bubbelbad
Luxe Ontspanning: Een vakantiehuisje met bubbelbad biedt luxe ontspanning na een dag vol activiteiten. Laat de bubbels je zorgen wegsmelten en geniet van een verkwikkende ervaring.
Privé Wellness: Het bubbelbad geeft je de mogelijkheid om in alle privacy te genieten van een ontspannend wellnessmoment. Een perfecte aanvulling op je vakantieverblijf.
Verfrissend Genot: Of je nu de dag begint met een verkwikkende sessie of 's avonds ontspant, het bubbelbad biedt verfrissend genot, zodat je vol energie van je vakantie kunt genieten.
Bij onze vakantiehuizen huur je rechtstreeks van de particulier. Je vindt bij ons de informatie om dan ook direct contact te leggen met de eigenaar van het vakantiehuisje. Op deze pagina vind je slechts een selectie, je kunt uitgebreid zoeken in ons totale aanbod.
Voordelen van het huren van een vakantiehuis, direct via de particuliere eigenaar
Het huren van een vakantiehuis direct via de particuliere eigenaar, heeft verschillende voordelen:
Directe communicatie: Door direct met de eigenaar te communiceren, kun je alle details over het vakantiehuis bespreken. Dit zorgt voor duidelijkheid en vertrouwen, omdat je rechtstreeks met de persoon praat die het pand kent.
Lagere kosten: Het vermijden van commissiekosten betekent dat je vaak een lagere huurprijs betaalt. Dit kan resulteren in aanzienlijke besparingen, vooral als je voor een langere periode huurt.
Persoonlijke aandacht: Particuliere eigenaren zijn over het algemeen meer betrokken bij hun huurders. Ze kunnen persoonlijke aanbevelingen doen voor lokale activiteiten, restaurants en bezienswaardigheden, waardoor je een meer authentieke ervaring kunt hebben.
Flexibiliteit en onderhandeling: Particuliere eigenaren zijn vaak flexibeler als het gaat om incheck- en uitchecktijden, annuleringsvoorwaarden en andere regelingen. Je kunt ook proberen te onderhandelen over de prijs, vooral als je voor een langere periode huurt.
Betere kennis van de lokale omgeving: Eigenaren die lokaal wonen, kunnen waardevolle informatie verstrekken over de omgeving, zoals de beste stranden, wandelpaden, markten en evenementen. Dit kan je helpen om je vakantie beter te plannen en te genieten van lokale hoogtepunten.
Unieke accommodaties: Particuliere eigenaren bieden vaak unieke en karaktervolle accommodaties aan die je niet snel zult vinden bij grote commerciële verhuurplatforms. Dit kan je vakantie een bijzondere en memorabele ervaring maken.
Kortom, het huren van een vakantiehuis direct via de particuliere eigenaar biedt meer persoonlijke aandacht, flexibiliteit en vaak ook kostenbesparingen, waardoor het een aantrekkelijke optie is om zelf op te zoek te gaan naar een huisje dat past bij jouw wensen.
Vakantiehuis verhuren
Ben je zelf een particuliere verhuurder? En ben je op zoek naar een website waar je zonder provisie of commissie zelfstandig kunt verhuren? Bij HuisjeTeHuur kun je voor slechts 24 euro jouw vakantiewoning onder de aandacht brengen. Je kunt doorverwijzen naar je eigen website, je contactgegevens tonen als je dat wilt en direct contact onderhouden met de huurder.
Jouw vakantiehuis verhuren?
Ben je een duiker of snorkelaar?
Bekijk het leven eens van de andere kant! Duiken kan op prachtige tropische bestemmingen, zoals Curacao , Bonaire of Egypte. Maar ook dichter bij, in een vakantiehuis in Duitsland of zelfs in de Achterhoek ! Ontdek het mooiste leven onderwater door te duiken of snorkelen.
Maak kennis met het onderwaterleven door op vakantie te duiken
Zie je het al voor je als je gaat duiken? Terwijl je jouw gear aan het testen bent op de kade, geniet je al van een fantastisch uitzicht met een azuurblauwe zee. De instructeur voorspelt weinig wind en een zonovergoten dag, dus het zicht onder water gaat vast en zeker fantastisch worden. En zodra je met je uitrusting in het water gaat duiken, sta je oog in oog met prachtig koraal, vele vissen en misschien wel goedaardige haaien. Het is tijd om een vakantiehuisje te boeken waar je in de buurt kunt duiken!
Je paddy halen of een lesje volgen om het diepzeeduiken weer onder de knie te krijgen
Ga je binnenkort een vakantiehuisje huren waar je kunt duiken? Je voorkeur kan hieraan uitgaan omdat je graag je paddy wilt halen of graag nog even een extra lesje volgt. Zo weet je zeker dat het toegestaan is en veilig is om zelf te gaan diepzeeduiken, bijvoorbeeld in Curaçao of Bonaire.
Wissel het duiken af met snorkelen, voordat je weer naar huis vliegt
Als fanatiek duiker sta je bij aankomst meteen te popelen om het water in te gaan. En het liefste maak je iedere dag een duik, om zo het fantastische leven onder water te kunnen bestuderen. Maar je weet waarschijnlijk ook als geen ander dat er bepaalde regels verbonden zijn aan duiken en vliegen op de terugreis. Tip Om te voorkomen dat je te maken krijgt met decompressieziekte, wordt aangeraden om minstens 18 uur voordat je weer naar huis vliegt, niet te gaan duiken. Ga je voor een intensieve duikvakantie? Dan mag je zelfs de eerste 24 uur nog niet vliegen. In dat geval kun je ervoor kiezen om het duiken af te wisselen met het snorkelen . Vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, ideaal voor rustzoekers...
Een ontspannende vakantie met een vakantiehuis die rustig is gelegen
Vakantie vieren op de mooiste plekken in Nederland én het buitenland
* Pipopwagen
* Villa
* Chalet
* Bungalow
Huur je vakantiewoning via een particuliere aanbieder
Een bungalow huren van een particulier
Je onderneemt verschillende soorten activiteiten vanuit je bungalow
Een bezoek brengen aan een leuke en bruisende stad
Gelegen op de mooiste plekken van het land
Wat is een bungalow?
Bungalowparken
De voordelen van het huren van een appartement tijdens vakantie
Meer en meer vakantiegangers kiezen er vandaag de dag voor om een appartement te huren. Helemaal niet zo gek, want een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er vanaf de eerste seconde helemaal thuis. Ook biedt een appartement vaak luxe faciliteiten, zoals een mooie keuken om in te koken en een eigen parkeerplaats om je auto te parkeren.
Jouw appartement in iedere denkbare omgeving
Vakantie vieren in een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er helemaal thuis. Huur een appartement voor kleine gezelschappen of grote gezelschappen. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! HuisjeTeHuur mag zich met trots dé specialist noemen op het gebied van het aanbieden van vakantiewoningen. Naast dat de appartementen van alle luxe gemakken zijn voorzien, zijn ze ook nog eens te huur in iedere denkbare omgeving. Of je nu op vakantie gaat met je partner, met de kids of naar een plek zoekt voor een workation, een appartement is altijd de ideale uitkomst. Vier jouw volgende vakantie in bijvoorbeeld een:
Een breed aanbod aan appartementen in Nederland en in het buitenland
Zowel in Nederland als in het buitenland ga je altijd een fantastisch appartement vinden. Doordat de appartementen aan worden geboden door particuliere verhuurder s, weet je altijd zeker dat het aan de hoogste standaarden voldoet. En dat zorgt er weer voor dat je nooit voor gekke verrassingen komt te staan op het moment dat je arriveert. Wacht dus niet langer en bekijk vandaag nog ons erg gevarieerde aanbod. En op onze site vind je ook appartementen voor tijdelijke verhuur. Spendeer je vakantie op het water door te gaan zeilen. Kies voor een vakantiewoning nabij of aan het water (met een aanlegsteiger).
Verken de wateren door op vakantie te zeilen
Ben je vanaf jongs af aan opgegroeid met het zeilen of heb je onlangs de smaak te pakken gekregen? Dan wil je deze passie ongetwijfeld ook graag terug laten komen tijdens je welverdiende vakantie. Kies ervoor om een vakantiehuis te huren nabij of aan het water. Hierdoor kun je binnen de kortste keren het water opgaan. We hebben het geluk dat Nederland tal van prachtige meren heeft én aan de Noordzee ligt, maar ook in het buitenland zijn veel vakantiehuizen aan het water te vinden.
Vakantiewoning met zeilboot huren
Als je niet in het bezit bent van een eigen zeilboot of in het buitenland gaat zeilen, dan is het slim om een vakantiewoning dichtbij het water te huren. Hier kun je namelijk erg makkelijk een zeilboot huren. En op sommige plekken, zoals in Friesland , kun je een vakantiehuis met zeilboot huren. Die ligt dan voor je deur!
Heerlijk om met lekker weer het water op te gaan, enkele dagen tot zelfs een week en langer, het blijft heerlijk. Maak je langer gebruik van de boot, of neem je je eigen boot mee, ga dan specifiek op zoek naar een vakantiewoning met aanlegsteiger .
Heb je voor zeilen een vaarbewijs nodig?
Op het gebied van watersport is er rond of aan het vakantiehuis meer dan genoeg te beleven. Tip! Verdiep je in het zeilen, als je serieus wilt zeilen, haal dan je zeilbrevet op zak hebt. Je kunt hierdoor niet alleen erg makkelijk een boot huren, maar je gaat ook met een veilig gevoel het water op. Bij het huren van een zeilboot in het buitenland zullen ze er soms specifiek om vragen. Naast een zeilbrevet is er een vaarbewijs. Een vaarbewijs heb je alleen nodig bij gemotoriseerde boten. Je kunt varen zonder vaarbewijs op een boot met een maximale snelheid van 20 kilometer per uur en/of met een lengte van maximaal 15 meter.
Zeilboten tot een lengte van 15 meter mag je op binnenwateren besturen zonder vaarbewijs. Voor het zeilen op zeilboten die langer zijn, tot maximaal 25 meter, is een klein vaarbewijs nodig. En voor grotere boten heb je een groot vaarbewijs nodig.
Zeilen met kinderen
Ook is een dagje zeilen voor de kinderen erg leuk om af te wisselen met varen in een optimist (kleine zeilboot). Je zoon of dochter kan daar de nodige lessen in volgen en gaat natuurlijk veilig het water op door een zwemvest te dragen. Laat de waterpret maar komen!
"De pessimist klaagt over de wind, de optimist verwacht dat die draait, en de realist stelt de zeilen bij." (W.A. Ward)
Geniet van je welverdiende vakantie in een eigen cottage
Dat een cottage huren een enorm gewilde vorm van vakantie vieren is, is niet zo gek. Een cottage voelt vanaf het eerste moment huiselijk, knus en gezellig aan én is ook nog eens op een fanatische locatie gelegen. Denk hierbij aan vlak aan de piste in een wintersportgebied, aan een meer voor de nodige verkoeling in de zomer of midden in het bos voor een wandeling in de herfst. Het is dus het hele jaar door een goed idee om vakantie te vieren in een cottage. Kom je hier graag meer over te weten? We hebben de belangrijkste informatie over het huren van een cottage voor je op een rijtje gezet op deze pagina.
Een cottage huren voor verschillende soorten groepsgroottes
Op het moment dat je een vakantie gaat boeken, weet je één ding zeker. Je viert vakantie met een groep vrienden, met familie of met het gezin. En om er zeker van te zijn dat de cottage precies groot genoeg is voor het gezelschap, ben je vast en zeker op zoek naar een accommodatie met een bepaald aantal slaapkamers of badkamers. We maken het zoeken net even wat makkelijker, zodat je kiest uit bijvoorbeeld een:
Een cottage klinkt voor ons vooral als knus! Het heeft meerdere betekenissen; hut, boerenhuis, Brits vakantiehuis, landhuisje. Doorgaans is het een landelijk gelegen kleine bungalow . Wij houden het op knus! Is je interesse gewekt? Bekijk het actuele aanbod in Nederland, Europa én buiten Europa op deze pagina en huur je favoriete knusse cottage eenvoudig en snel.
Werk aan de beste versie van jezelf met fitness op vakantie
Blijf je routines uitvoeren door te kiezen voor fitness op vakantie. Een eigen fitness gedeelte of fitnesscentra op het vakantiepark waar je gebruik van maakt. Als je eenmaal de smaak te pakken hebt om aan fitness te doen, dan weet je als geen ander hoe fijn dit is voor lichaam en geest. De sportschool is dé plek waar je je hoofd even helemaal leeg kunt maken, waar je merkt dat je progressie boekt en waar je aan een betere versie van jezelf werkt. Of dat nu het verlagen van je vetpercentage of het toenemen van spiermassa is. Maar je weet ook als geen ander dat consistentie de sleutel tot succes is. Daarom is het volkomen normaal dat je graag zoekt naar een plek waar je aan fitness kunt doen op vakantie.
Eén of meerdere fitnessapparaten in je vakantiewoning
Gelukkig is fit blijven op vakantie geen enkel probleem. Ik heb de leukste accommodaties voor je uitgezocht. Dit kan variëren van een villa tot aan een bungalow. In de vakantiewoning heb je de beschikking over bijvoorbeeld:
Een sportschool op het complex waar je gratis gebruik van maakt
Naast dat je de keuze uit hebt uit vakantiewoningen met een eigen fitness gedeelte, zijn er bijvoorbeeld ook vakantiewoningen op een vakantiepark te huur. Een vakantiepark beschikt over een luxe sportschool waar al jouw bekende fitnessapparaten terug te vinden zijn. Je hebt dus alle ruimte én het juiste materieel voor het uitvoeren van lunges, squats, deadlifts, overhead presses. Ideaal dus, want hierdoor kun je jouw favoriete routine moeiteloos uit blijven voeren.
Vissen in een visvijver, dichtbij óf aan je eigen vakantiewoning
Karpervissen met een eigen huisje
Kies voor een visvakantie in Nederland of een vis vakantie in het buitenland
Een pipowagen als vakantieverblijf huren
Overnachten in een pipowagen is gezellig, knus en lekker romantisch. Een vakantie op wielen; weer eens wat anders! En dat een pipowagen vanaf het eerste moment je aandacht trekt, is niet zo gek. Je krijgt vast en zeker een nostalgisch gevoel en gaat weer even helemaal terug in de tijd. Misschien was Pipo de Clown (en Mamaloe) je grote idool of je kon uren achter elkaar genieten van de gekste fratsen van Bassie, Adriaan en de Baron. Beide series hadden één ding gemeen, een pipowagen sierde regelmatig het beeld.
Op verschillende plekken een pipowagen huren
Op verschillende plekken in Nederland en in het buitenland kun je een pipowagen huren. Kies bijvoorbeeld voor een pipowagen aan zee of een pipowagen op een camping . Maar daarnaast kun je ook écht uitpakken door een pipowagen met hottub te huren. Je geniet van een warme en houtgestookte hottub , terwijl je even de hectiek van het dagelijks leven ontsnapt.
Hét perfecte verblijf voor jou en je partner
Van oudsher reisden circusartiesten en kermismensen door het hele land in een eigen pipowagen. Omdat deze pipowagens hier vandaag de dag niet meer geschikt voor zijn, zijn veel modellen omgebouwd tot een leuke vakantiewoning. En omdat een pipowagen gezellig, knus en lekker romantisch is, is het het perfecte verblijf voor jou en je partner. Overtuigd geraakt? En sta je te popelen om net als Bassie en Adriaan en Pipo de Clown in een pipowagen de leukste avonturen te beleven? Je huurt een pipowagen rechtstreeks via een particuliere verhuurder.
Vakantie met de hond
Uitwaaien aan zee met de hond
En particuliere huizen zijn vaak wat persoonlijker ingericht.
Vakantiehuizen met omheinde tuin waar honden welkom zijn
Vakantiehuizen waar je hond welkom is met omheinde tuin
Vakantiehuis verhuren
Heb jij zelf een vakantiehuis waar ook de hond welkom is? Dan kun je ons aanbod particuliere vakantiehuizen vergroten :-) Mocht je jouw huis onder de aandacht willen brengen, dan kan dat voor 24 euro per jaar. All-in! Dus zonder provisie. Hier kun je jouw vakantiehuis verhuren waar honden welkom zijn Golfen is dé sport om te combineren met vakantie. En terugkomen met een lagere handicap is de uitdaging.
Huur een vakantiehuis bij de golfbaan
Het is niet zo vreemd dat je graag gericht zoekt naar een vakantiehuis met golfmogelijkheden. Want wat is er nu beter dan deze activiteiten binnen handbereik te hebben? Zodra de eerste zonnestralen door beginnen te komen, is het natuurlijk heerlijk om van baan naar baan te wandelen, een balletje te slaan en na afloop te genieten van een goede kop koffie of een fijne borrel. Jouw vakantie is een hole in one door gebruik te maken van een vakantiehuis dichtbij de golfbaan .
Golfmogelijkheden voor de beginnende én ervaren golfer
Voor zowel de beginnende en ervaren golfer zijn er meer dan genoeg golfmogelijkheden nabij de vakantiewoning. Kies er bijvoorbeeld voor om een les te nemen of pak de caddy op het moment dat je al de nodige ervaring in Nederland op hebt gedaan. En terugkomen met een lagere handicap is de uitdaging. Voorbeelden van vakantiewoningen, die dichtbij de golfmogelijkheden gelegen zijn, zijn:
Villa’s, Bungalow s, Boerderijen, Landhuizen
Heerlijk om iedere dag tijdens je welverdiende vakantie mee te starten
Zie je het al voor je? Na het ontbijten en het drinken van een lekkere kop koffie of een glas thee, is het tijd om te golfen. Je maakt je hoofd even helemaal leeg en geniet van de rust die de sport je te bieden heeft. Je komt uitgerust terug bij je vakantiewoning én heb de nodige dosis activiteit voor de dag afgestreept. Tip! Neem je eigen golfset mee, zodat je zeker weet dat iedere club perfect in de hand ligt en erg fijn is om mee te golfen . Geniet van zon, zee en strand, zo vanuit je vakantiewoning.
Een vakantiehuis aan zee/strand huren
Je hebt vast en zeker wel eens gedroomd van vakantie vieren in een vakantiehuis aan zee/strand. Dat is ook niet zo gek, want je viert hierdoor vakantie op één van de beste locaties van het land. Binnen no-time sta je met je voeten in het water, kan je hond oneindig blijven rennen over het strand met een balletje of leer je jouw zoon of dochter hoe een vlieger te gebruiken. Maar ook de actieve vakantieganger haalt zijn of haar hart op met de vele watersporten die er te vinden zijn.
Een kalmerend geluid van de golven die de kust bereiken
Niets is zo fijn dan je hoofd even helemaal leegmaken. Kies er daarom voor om iedere ochtend een fijne strandwandeling te maken. Je geniet zelfs al vanuit je vakantiehuis van het kalmerende geluid van de golven die de kust bereiken. Om het nog niet eens te hebben over de meest waanzinnige zonsopkomsten en zonsondergangen, waar je iedere dag op wordt getrakteerd.
Huur een vakantiehuis in verschillende formaten
Een vakantiehuisje aan zee en strand voelt al snel als thuiskomen. Neem eens een kijkje in ons aanbod en huur een vakantiehuis in verschillende formaten. Het huren doe je rechtstreeks via ons netwerk van particuliere eigenaren. Dit zorgt voor een fijne en duidelijke communicatie en je krijgt antwoord op al je vragen die je over het verblijf hebt.
Een vakantiewoning huren in Nederland of in het buitenland
Een vakantiewoning of
een recreatiewoning is een huis dat men huurt of koopt om de vakanties door te brengen en bestaat tenminste uit een woonkamer, keuken, slaapkamer met wc en douche en een terras om buiten te kunnen vertoeven. Maar, pin ons er niet op vast. We hebben een breed scala aan vakantiewoningen voor je uitgezocht.
Waar moet jouw volgende vakantiewoning aan voldoen?
Iedere vakantiewoning is weer op een andere manier ingedeeld én van andere gemakken voorzien. Misschien zoek je naar een extra slaapkamer voor je zoon of dochter of een wellness om even helemaal te ontspannen. Voorbeelden van faciliteiten die te vinden zijn, zijn:
Beleef de leukste activiteiten in de regio van de vakantiewoning
Jouw volgende vakantiewoning huren heb je zo gedaan. Zoek eenvoudig en snel op het land waar je vakantie viert en zoek de woning van je dromen via onze handige kaart. Van een bruisend leven in de stad tot aan het maken van de mooiste wandelingen en fietstochten in de nabije regio in de natuur. In de buurt van een vakantiewoning is er altijd wel wat te zien en te doen.
Waan je in pure luxe door vakantie te vieren in een landhuis
Het zoeken naar het perfecte landhuis voor je welverdiende vakantie hoeft niet zo lastig te zijn. Via HuisjeTeHuur heb je een erg mooi aanbod aan vakantiehuisjes, die je vervolgens via een particuliere verhuurder kunt huren. Een landhuis is zonder twijfel dé plek voor het organiseren van een leuk evenement met vrienden of om even met je partner te genieten van de rust en de prachtige omgeving. Met wie vier jij graag vakantie in een fantastisch landhuis?
Het landhuis is van alle luxe gemakken voorzien
Natuurlijk is een landhuis van alle luxe gemakken voorzien. Neem een duik in je eigen zwembad, geniet van een geweldig en uitgestrekt uitzicht en geniet van een borrel op je eigen royale balkon, dakterras of terras op de begane grond. Een aantal voorbeelden van landen waar je een landhuis kunt huren, zijn:
Curaçao
Nederland
Ierland
Duitsland
Een klein landhuis voor 3 personen of een groot landhuis voor 8 personen
Wist je dat je verschillende soorten landhuizen hebt als het aankomt op de grootte ervan? Kies bijvoorbeeld voor een klein landhuis voor 3 personen of ga voor een groot landhuis voor 8 personen. Het verblijf is daardoor perfect af te stemmen op de grootte van de groep, zodat het landhuis nooit te groot of te klein aanvoelt.
Vakantiehuis huren met zwembad
Zoek de nodige verkoeling op in een vakantiehuis met zwembad
De perfecte plek om even bij te komen na een drukke en actieve dag
Huur een vakantiewoning met zwembad rechtstreeks bij de verhuurder
Vakantiehuis met tennisbaan
Een balletje slaan tijdens de vakantie? Wij hebben een groot aanbod aan vakantiehuizen waar een tennisbaan binnen handbereik is. Wel de sportfaciliteiten, maar liever niet boeken via een vakantiepark? Dan kun je direct contact opnemen met de particuliere eigenaar.
Tennissen tijdens je welverdiende tennisvakantie
Ben je door de week vaak op de baan te vinden voor een potje tennissen en speel je in het weekend competitie? Dan wil je hier ongetwijfeld ook tijdens je welverdiende vakantie verder mee gaan. Heb je daarom al gedacht aan een tennisvakantie? Een tennisvakantie is erg makkelijk te organiseren nabij je vakantiewoning. Huur bijvoorbeeld een vakantiehuisje op een vakantiepark met tennisbaan of zoek de nabijgelegen baan in een dorp of stad op.
Bestemmingen om te tennissen in Nederland én het buitenland
Het maakt niet uit of je speelt op niveau 3 of niveau 9, tijdens iedere vakantie kun je op je eigen niveau tennissen. Ook heb je de keuze uit verschillende bestemmingen om te tennissen in Nederland én het buitenland. Kies bijvoorbeeld voor een:
Je hebt een enorm leuke tijd door een tennisweekend voor volwassenen te boeken. Organiseer je eigen tenniscompetitie of ga relaxed een potje spelen in de ochtend. Kies je ervoor om langer vakantie te vieren? Dan kun je er bijvoorbeeld ook voor kiezen om een dagje tennissen af te wisselen met een dag padel. Dit spel heeft erg veel overeenkomsten met tennis, maar is nét even wat anders als het aankomt op de behendigheid met het racket en natuurlijk de baan van 10 mm gehard veiligheidsglas.
Een actieve wandelvakantie in de bergen
Overnachten in de bergen, wie wil dat nou niet? Iedere ochtend geniet je van een fantastisch uitzicht tijdens het ontbijt. En na het ontbijt? Bekijk het weerbericht en kies voor één van de vele wandelingen nabij je vakantiewoning. Van een korte wandeling van een paar uur tot een wandeling waar je een dag over doet, het is allemaal mogelijk. Dé ideale vakantie dus voor jong en oud, want je hoeft je er geen enkel moment te vervelen. Een vakantie in de bergen maakt de hoofden leeg en de longen fris.
Maak kennis met de mooiste bergen van Europa
We hebben het geluk dat Europa tal van prachtige berggebieden heeft. Je hoeft dus helemaal niet ver te reizen om oog in oog te staan met een spectaculair landschap. Kies er bijvoorbeeld voor om een vakantiewoning te huren in de:
Laten we eerlijk zijn, het beklimmen van bergen in Europa is totaal anders dan de heuvels die we in Nederland gewend zijn. Toch is het verstandig om in je eigen vertrouwde omgeving vaak de wandelschoenen aan te trekken. Of kies er gewoon voor om een weekendje weg te gaan naar de Limburgse heuvels en beklim het Drielandenpunt. Zo weet je zeker dat je net even wat makkelijker aan de wandelroute s start vanuit je eigen huisje in de bergen start.
Vier vakantie in een vakantiewoning op een vakantiepark
Op een vakantiepark zijn tal van luxe faciliteiten aanwezig
Een vakantiepark in Nederland en in het buitenland
Particulier vakantiehuis op een park
Wie is er nog nooit naar Frankrijk op vakantie geweest? Nou?
Vakantiehuis van particulier
Direct huren van eigenaar
Tips
Roussillon of de Provence.
Jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren?