Heerlijke de hele dag buiten, met een golfbaan in de directe omgeving van je vakantiehuis. Een vakantiehuis huren dat rustig gelegen is. Kalmeer lichaam en geest en kies ervoor om jezelf even helemaal op te laden. Last Minute vakantiehuis van particulier huren. Verschillende huisjes voor verschillende budgetten bij HuisjeTeHuur. Snel weg naar een lekker huisje voor een écht vakantiegevoel. Vakantie vieren in de herfstvakantie. Leuk in Nederland en het buitenland. Geniet van bos of strand, bezoek mooie steden. Een week, midweek of weekend weg in een particulier vakantiehuis. Een vakantiewoning met een campingbedje of babybed huren. Bij deze kindvriendelijke huizen kan dat. Standaard reisbed aanwezig of eenvoudig aan te vragen via de particuliere verhuurder. Een midweek weg om lekker een korte vakantie te vieren. Genoeg vermaak voor een onvergetelijke tijd. Verschillende huisjes die je kunt huren voor een paar dagen eropuit. Huur een vakantiehuis van een Huur een groepsaccommodatie direct van de eigenaar. In een groepsaccommodatie heb je een fantastische tijd tijdens je familieweekend. Groot vakantiehuis met genoeg slaapkamers en badkamers. Huur een appartement direct van de Nederlandse eigenaar. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! Geniet van water, rust en ruimte door een vakantiehuis te huren aan een rivier of meer. Trakteer jezelf iedere dag op een fantastisch uitzicht en een frisse duik. Een chalet huren van een particulier eigenaar: bij HuisjeTeHuur huur je romantische, knusse houten huisjes of grote moderne luxe chalets. Zoek de warmte en gezelligheid op door een vakantiehuis met een open haard of houtkachel te huren. Knusse huizen op de mooiste plekken. Veilige én leuke vakantiehuizen die kindvriendelijk zijn. Geniet van een fantastische ligging, en het gemak van babybed en kinderstoel. Huur een vakantiehuis dichtbij de golfbaan, bij de mooiste golfbanen in Nederland of in het buitenland. Golfen = vakantie... Een vakantie vol avontuur in een levendige omgeving. De perfecte plek voor actieve vakantiegangers, stellen en complete families. Ideaal als je vakantiehuis omringd is door groen, het liefst in een natuurgebied. Wandelen, fietsen door bos of duin met de wind in je haren. Een vakantiewoning huren van een particuliere eigenaar. Huur een huisje, chalet, villa, bungalow of kasteel bij HuisjeTeHuur. Breng lichaam en geest met elkaar in balans in een vakantiehuis met sauna. Dé plek om je batterij helemaal op te laden. Een creatieve vakantie door te schilderen. De perfecte activiteit om te doen met je vaste schildergroepje, met je partner of alleen. Paardrijden op vakantie in Nederland of in het buitenland. Een luxe vakantiewoning met eigen stal of een nabijgelegen manege. Een onvergetelijke reis. Huur een vakantieboerderij direct van de particuliere eigenaar. Overnachten in een boerderij? Dan weet je zeker dat je een landelijke vakantie hebt! Een particulier huisje op een vakantiepark huren. Geniet van luxe faciliteiten. Alles onder één dak voor een vakantie vol vermaak. Huisjes in Nederland en in het buitenland. Huur een vakantiehuis in Frankrijk van een Nederlandse eigenaar bij HuisjeTeHuur. Geniet van de Franse zon, de Middellandse zee, Parijs of de Alpen. Neem je hond mee? En zwem je graag in zee of liever in het zwembad?
Golfen tijdens je vakantie kan een geweldige ervaring zijn. Er zijn tegenwoordig zoveel mogelijkheden om te golfen op prachtige locaties over de hele wereld. Of je nu een rustige vakantie wilt en af en toe een balletje wilt slaan op een golfresort of heel specifiek op uitdagende banen wilt spelen, golfen kan je op heel veel prachtige plekken. Vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, ideaal voor rustzoekers...
Een ontspannende vakantie met een vakantiehuis die rustig is gelegen
Vakantie vieren op de mooiste plekken in Nederland én het buitenland
* Pipopwagen
* Villa
* Chalet
* Bungalow
Huur je vakantiewoning via een particuliere aanbieder
Een Last Minute vakantie? Huur een vakantiehuisje!
Neem je graag binnenkort een paar vakantiedagen op en ben je daarom op zoek naar een Last Minute vakantie? Je weet als geen ander dat de vakanties via reisbureaus dan helemaal niet meer zo scherp geprijsd zijn. Huur in plaats daarvan gewoon je eigen vakantiehuisje. Hierdoor ben je enorm flexibel als het op de plek van bestemming aankomt en er is altijd wel een Last Minute deal te vinden die past binnen jouw budget.
Verschillende soorten Last Minute vakantiehuisjes
Wat de beste Last Minute deal is, hangt vooral af van het type vakantiehuisje waar je voorkeur naar uitgaat. Er is namelijk enorm veel mogelijk. Zo heb je bijvoorbeeld de keuze uit een:
Je kent het wel. Er zijn een aantal momenten in het jaar dat je even een break kunt gebruiken. Misschien is het erg hectisch op werk, je merkt dat je weerstand afneemt in het najaar of je kunt gewoon wel wat quality time met je partner gebruiken. Dan is een vakantiehuisje met jacuzzi Last Minute huren natuurlijk één van de beste dingen die je kunt doen. Breng lichaam en geest met elkaar in balans en geniet van de warmte van het water.
Voordelig vakantiehuis huren
Omdat de verhuurder het soms heel prettig vindt om op het laatste moment zijn vakantiewoning te kunnen verhuren, kun je vaak een leuke prijs afspreken. Een mooie last-minute-korting is natuurlijk de leukste voorpret als je jouw vakantiehuis huurt van een particulier. Kijk je even bij onze last-minute vakantiehuizen?
Waarom een last-minute boeken?
Het is soms juist heerlijk om op het laaste moment een last-minute te boeken, omdat je dan met meerdere factoren rekening kunt houden. Is het lekker weer in november in Spanje? Ga lekker naar Barcelona, want daar zijn de rijen voor de Sagrada Familia kort. Ligt er sneeuw in maart in Oostenrijk? Ga nog voordelig buiten het seizoen skieen. Het kan je vaak veel geld schelen om op het laatste te kiezen om een huis te huren via een particuliere verhuurder.
Een huisje huren voor de herfstvakantie
De herfstvakantie is misschien wel één van de fijnste periodes in het jaar om op vakantie te gaan. Je geniet van de laatste zonnestralen in Nederland of je zoekt de warme zon in het buitenland op. En of je nu gaat voor een midweek herfstvakantie of gewoon de hele week op vakantie gaat. Er zijn meer dan genoeg vakantiehuisjes waar je uit kunt kiezen. Op deze pagina heb je de keuze uit een erg mooi selectie vakantiehuizen die je voor de herfstvakantie kunt huren.
Een weekendje weg in de herfstvakantie
Het kan natuurlijk ook zomaar zo zijn dat je graag voor een weekendje weg gaat in de herfstvakantie. Perfect om deze ene week vrij mee te starten of mee af te sluiten. Om een geweldige tijd te hebben, hoef je natuurlijk niet ver te reizen. Kies ervoor om vakantie te vieren en ga voor een:
Huisje huren in de Ardennen
Huisje huren op de Veluwe
Huisje huren rondom het Zwarte Woud
Last Minute een huisje in de herfstvakantie huren
Heb je Last Minute besloten dat je vakantie gaat vieren in de herfstvakantie? Je hebt dan nog steeds de keuze uit een mooie selectie vakantiehuisjes voor en uitstekende prijs. Pak de auto, de trein of het vliegtuig en sta binnen een mum van tijd in jouw tijdelijke en nieuw stulpje. In Barcelona is het weer vaak prima in deze tijd en is het minder druk. En afhankelijk van het weer kun je op het laatste moment je bestemming kiezen.
Wat doen we in de herfstvakantie?
Bij de herfstvakantie denk je al snel aan denneappels zoeken, eikels verzamelen of herfstbladeren opplakken. Maar het is juist ook een fijne tijd om steden te zoeken. Musea hebben minder lange rijen dan in de zomervakantie. Het is minder druk bij de toeristische plekken als Giethoorn of op de Veluwe. Je kunt lekker naar zee of frisse lucht of als het herfstzonnetje schijnt een bootje huren op de Friese wateren. En met een beetje mazzel schijnt de zon!
Een campingbedje of een kinderbed in je vakantiewoning
Als je een vakantiewoning huurt, wil je er natuurlijk zeker van zijn dat het beste campingbedje aanwezig is. Hierdoor valt je kleintje als een blok in slaap en slaapt (hopelijk) de hele nacht lekker door. Op deze pagina kies je uit verschillende vakantiewoningen, waar altijd een campingbedje of een kinderbed aanwezig is.
Je kindje slaapt heerlijk in een eigen campingbedje
Het kan zomaar zo zijn dat dit je eerste vakantie als kersvers gezinnetje gaat zijn. Dit is natuurlijk reuze spannend. Want slaapt je kindje lekker door? Hoe gaat het met de heenreis in de auto? En hoe gaat de kinderkamer uitpakken op de nachtrust van je kindje? Omdat je al aardig wat zorgen aan je hoofd hebt, is het wel zo fijn om te weten dat je niet na hoeft te denken over de slaapplek. Het baby campingbedje is in veel gevallen klein, opvouwbaar en daardoor erg makkelijk naar wens in de kamer neer te zetten. Maar in de auto past zo'n ding altijd minder goed dan je denkt. En in sommige vakantiewoningen staat een heus kinderledikant.
Een kinderbedje in een eigen kinderkamer
Een kinderledikant in een eigen kinderkamer is natuurlijk reuze fijn. Het kan zo zijn dat het kinderbedje standaard aanwezig is op de kamer. Maar huur je een huis op een vakantiepark, dan kan het ook zijn dat je het bedje op kunt halen bij de receptie. Maak je je hier maar geen zorgen over. Je krijgt altijd de nodige instructies op het moment dat je het huisje huurt. Of je vraagt het natuurlijk rechtstreeks aan de particuliere verhuurder.
Kindvriendelijke vakantiehuizen
Naast het kinderbedje is er meestal aan meer gedacht. Een magnetron is handig om de flesjes of hapjes op te warmen. Een traphekje bovenaan de trap tegen nachtelijke dwaalpartijen en een kinderstoel om het eten enigszins soepel te laten verlopen. Tip! Neem een nachtlampje mee van thuis Want zowel voor jou als voor je kleintje kan het lastig zijn als het echt pikkedonker is in een andere slaapkamer.
Lekker tot rust komen tijdens een midweek vakantie
Hoe bijzonder het vroeger was, om op vakantie te gaan, hoe meer mensen er nu voor kiezen om een midweek vakantie te boeken. Je komt hierdoor lekker tot rust én je krijgt in een paar dagen al het gevoel weken op vakantie te zijn geweest. En het gekke is, hoe meer je doet, hoe langer je vakantie lijkt. Ook is een midweek vakantie vaak goed te combineren met vrije dagen rondom Pasen, Hemelvaart, Pinksteren en de feestdagen. Huur vandaag nog een huisje voor jouw welverdiende midweek vakantie.
In wat voor soort vakantiewoning vier je graag een midweek vakantie?
Het is een goed idee om even na te denken hoe je jouw vakantie in wilt gaan vullen. Ga je graag voor complete ontspanning met een eigen hottub en sauna? Een bruisende vakantie midden in de stad? Dichtbij een waterpark voor de kids? Of vlak aan een golfbaan om lekker van de rust en ruimte te genieten? Als je eenmaal weet hoe je jouw vakantie door gaat brengen, kies je ervoor om bijvoorbeeld één van de volgende accommodaties vast te leggen:
Villa
Bungalow
Stacaravan
Appartement
Genoeg tijd om veel te ontdekken in de omgeving
Een midweek is precies lang genoeg om de omgeving te ontdekken. Pak de fiets of trek de wandelschoenen aan en maak er een leuk dagje uit van. Misschien is er een bijzonder museum dat je graag bezoekt of dat ene geweldige pretpark ligt erg gunstig gelegen. Check daarom altijd van tevoren de highlights die je kunt bezoeken tijdens een midweek vakantie. Met je familie op vakantie is heel leuk! En bijzonder.... En dan is het met een ruime groepsaccommodatie wel makkelijker om het familieweekend gezellig te houden.
Groepsaccommodatie voor familieweekend of vriendengroep
Familieweekend? Als je binnenkort een keer vakantie viert met een grote groep, dan is het boeken van een groepsaccommodatie al snel een weloverwogen keuze. Je weet hierdoor zeker dat iedereen de nodige privacy heeft dankzij voldoende badkamers, dat iedereen heerlijk in slaap valt in één van de slaapkamers. En dat er met de hele groep gezellig kan worden getafeld in de royale leefkeuken of in de grote eetkamer. Perfect voor je familieweekend of vriendengroep.
Groepsaccommodatie Friesland, Drenthe of Texel
Lekker met je familie niet te ver reizen? Op mooie plekken in Nederland zijn er tal van groepsaccommodaties te vinden. Dit kan variëren van een boerderij tot aan een villa en van een chalet tot aan een bungalow. En of je nu iets zoekt voor acht personen óf meer dan 30, er is altijd wel iets leuks te vinden. Kies er bijvoorbeeld voor om vakantie in een groepsaccommodatie te vieren in:
Met je familie op vakantie is heel leuk! En bijzonder.... En dan is het met een ruime groepsaccommodatie wel makkelijker om het familieweekend gezellig te houden. Wij hebben ruime vakantiehuizen in ons aanbod die zelfs plaats bieden aan meer dan 40 personen. ...ssstttt, kleine tip van ons; daar kun je dus ook met 15 personen in... Op het moment dat je bij HuisjeTeHuur de perfecte groepsaccommodatie hebt gevonden, kun je deze direct huren van de particulier e verhuurder. Hierdoor is er ook meer dan genoeg ruimte om eventuele vragen te stellen en weet je dat er snel en vlot kan worden gecommuniceerd. Naar wat voor soort groepsaccommodatie ben je op zoek voor je volgende vakantie?
De voordelen van het huren van een appartement tijdens vakantie
Meer en meer vakantiegangers kiezen er vandaag de dag voor om een appartement te huren. Helemaal niet zo gek, want een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er vanaf de eerste seconde helemaal thuis. Ook biedt een appartement vaak luxe faciliteiten, zoals een mooie keuken om in te koken en een eigen parkeerplaats om je auto te parkeren.
Jouw appartement in iedere denkbare omgeving
Vakantie vieren in een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er helemaal thuis. Huur een appartement voor kleine gezelschappen of grote gezelschappen. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! HuisjeTeHuur mag zich met trots dé specialist noemen op het gebied van het aanbieden van vakantiewoningen. Naast dat de appartementen van alle luxe gemakken zijn voorzien, zijn ze ook nog eens te huur in iedere denkbare omgeving. Of je nu op vakantie gaat met je partner, met de kids of naar een plek zoekt voor een workation, een appartement is altijd de ideale uitkomst. Vier jouw volgende vakantie in bijvoorbeeld een:
Een breed aanbod aan appartementen in Nederland en in het buitenland
Zowel in Nederland als in het buitenland ga je altijd een fantastisch appartement vinden. Doordat de appartementen aan worden geboden door particuliere verhuurder s, weet je altijd zeker dat het aan de hoogste standaarden voldoet. En dat zorgt er weer voor dat je nooit voor gekke verrassingen komt te staan op het moment dat je arriveert. Wacht dus niet langer en bekijk vandaag nog ons erg gevarieerde aanbod. En op onze site vind je ook appartementen voor tijdelijke verhuur. Waterpret voor groot en klein, met een rivier of meer in de buurt van jouw vakantiehuis.
Een prachtig vakantiehuis aan een rivier of meer huren
Het is de droom van iedere vakantieganger; ontwaken aan een rivier of meer. Waarom? Je bent hierdoor omgeven door de mooiste natuur en geniet iedere dag van een prachtige zonsopkomst en zonsondergang. Gelukkig kan deze droom werkelijkheid worden door een vakantiehuis te huren. Het is dé plek om tijd door te brengen met het gezin, met de hele familie of met een groep vrienden.
Meer dan genoeg rust en ruimte aan het water
Je geniet dus van enorm veel rust door een vakantiewoning aan het water te huren. En of je nu vakantie viert met een groot gezelschap of een klein gezelschap, er is altijd een passend aanbod te vinden. Kies bijvoorbeeld om één van de volgende vakantiehuisjes aan een rivier of meer te huren:
* Bungalow
* Villa
* Chalet
* Cottage
* Stacaravan
Watersporten dichtbij je vakantiewoning
Het beste van alles? Er zijn ook voldoende activiteiten te vinden dichtbij je vakantiewoning. Er is genoeg te watersporten bij een rivier . Of neem een duik in het meer van de steiger, verken de rivier per kajak, ga een dagje vissen of geniet op je luchtbedje van de zonnestralen. Hierdoor is er voor jong en oud ook meer dan genoeg te beleven. Eén ding is zeker; je gaat je bij de vakantiewoning aan een rivier of meer geen enkel moment vervelen.
Je eigen aanlegsteiger
Heb je het geluk dat je zelf een boot hebt? Dan zijn er ook huisjes met een eigen aanlegsteiger. Of je kunt een huis zoeken waar je ook de boot erbij kunt huren. In Nederland genoeg keuze natuurlijk, zo is er in Friesland volop water om daar een vakantiehuis met aanlegsteiger te huren.
Chalet huren
Een chalet geeft dankzij de vorm en het hout een echt vakantiegevoel. Gezellig en knus. Een ideale manier om je vakantie te ervaren.
Wat is een chalet?
Een chalet zit tussen een vakantiehuis en een caravan in. Een chalet is eigenlijk een houten blokhut, maar biedt wat meer comfort. Een stacaravan of caravan is kleiner en heeft alleen een begane grond. Een chalet kan soms een extra verdieping hebben, door de ruimte die ontstaat door het driehoekige dak. Chalets hebben soms ook een mooie houten veranda.
Omdat chalets vaak op maakt gemaakt worden hebben ze vaker een unieke vorm. Want ze komen niet uit een fabriek rollen met de standaardmaten wat gebruikelijker is bij stacaravans.En chalet heeft vaak een redelijke isolatiewaarde, beter dan caravans, die van kunsstoffen gemaakt is.
Waar staan chalets?
Chalets kennen we al heel lang, vooral van die wintersportplaatjes. De eerste chalets stonden dan ook in de Alpenlanden. Een chalet is gemaakt van hout. Niet van dat tuinhuisjeshout, maar van zwaar hout dat ook isolerend werkt en wel tegen een stootje of stormpje kan. Het heeft oorspronkelijk een zadeldak met overstekende dakranden. Ook ken je vast de plaatjes met de geraniums aan de balkons en de luiken voor de ramen.
En in landen als Zwitserland, Italië en Oostenrijk kwamen toeristen hun vakanties doorbrengen in die prachtige typische houten chalets. Tegenwoordig wordt de naam chalet gebruikt voor veel meer type vakantiehuizen en villa's. En vooral op vakantieparken en campings kun je overnachten in huisjes die geinspireerd zijn op die authentieke chalets.
In Nederland is dit type woningen ook heel populair geworden als vakantiehuis. Hier kun je chalets huren in Nederland
Als je graag naar Belgie gaat, dan heb je geluk, want er staan heel veel chalets in België die als luxe vakantiewoning dienen.
Chalet huren van particulier
Chalets vind je dus veel op vakantieparken. Maar via onze site zijn er ook veel chalets te vinden die direct door de particuliere eigenaar worden verhuurd.
En bij particuliere verhuurderes is het soms ook mogelijk om een chalets te huren voor langere tijd voor als je tijdelijke woonruimte nodig hebt.
Chalet huren in het bos
Wat ik nou écht vakanite vind? Een chalet, liefst verhuurd door een particulier, dat een beetje afgezonderd in het bos staat. Dan heb je dat ultieme terug-naar-de-basis-gevoel. Ik word daar blij van! En als je kijkt naar ons aanbod, dan zie je gelukkig genoeg chalets in het bos - Nederland Kacheltje aan, of liever nog, stoeltje in het ochtenzonnetje, wat voer voor de eekhoorn, verrekijker in de aanslag. Affijn, jij snapt dit vast ook :-)
Chalet verhuren
Heb je zelf een heerlijk chalet waar je anderen ook van wilt laten genieten als vakantiehuis? Dan kun je je bij ons inschrijven en verhuur je chalet vandaag nog.
Vakantiehuizen met houtkachel of open haard
Een gezellige en knusse tijd bij de open haard
Zodra de temperaturen beginnen te dalen en de dagen korter worden, is niets zo fijn als het aansteken van een open haard. Heb je er daarom ook al over nagedacht om een keer een vakantiewoning met open haard te huren? Samen met je partner of het hele gezin geniet je van het knisperend haardvuur en de geur van brandend hout. Tel daar een lekkere kop thee of een borrel bij op, en je maakt er de mooiste herinneringen voor het leven.
Verschillende vakantiewoningen met een open haard
Het beste van alles? Er zijn niet alleen vakantiehuizen in het bos in Nederland waar je een open haard kunt verwachten. In bijvoorbeeld Frankrijk hebben veel huizen geen CV en is de open-haard of houtkachel de standaard verwarming. Dus ook in de verschillende landen waar verhuurders via HuisjeTehuur verhuren, vind je de mooiste huizen met open haard. Een aantal erg gewilde vakantiehuizen waar je uit kunt kiezen, zijn:
* Chalets
* Villa's
* Bungalows
* Gites
* Groepsaccomodaties
Iedere vakantiewoning die je via een particuliere aanbieder vast kunt leggen, is van alle gemakken voorzien en op de mooiste locaties gelegen. Overnacht midden in de natuur, zoek de gezelligheid nabij de piste op of geniet van een prachtig uitzicht over de duinen of een spectaculair meer.
Huur een vakantiehuis met open haard
Kun je niet wachten om te genieten van jouw welverdiende break bij de open haard van je vakantiehuis? Vier je vakantie in een vakantiewoning en bekijk het erg veelzijdige aanbod bij HuisjeTeHuur. Kindvriendelijk vakantiehuis, want als de kinderen vakantie hebben.... Als je met een baby komt is het overigens ook heel handig om te kijken welke vakantiehuizen een magnetron hebben!
Een huisje huren dat kindvriendelijk is
Als je met je gezin of familie op vakantie gaat, dan ben je natuurlijk op zoek naar een huisje dat kindvriendelijk is. Hierdoor kunnen de kids veilig spelen, slapen en eten en kan je op tal van vlakken worden ontzorgd. Daarom hebben we een speciaal aanbod aan vakantiehuisjes die kindvriendelijk zijn, bijvoorbeeld door te denken aan een waterkoker en magnetron. Zo hebben deze huizen vaak ook een babybed, ledikant en kinderstoel. Prachtig gelegen nabij een weide, dichtbij de bergen of veilig omheind nabij het strand. Voor ieder is er wel wat wils!
Kindvriendelijke vakantiehuisjes hebben een geweldige ligging
Wat de kindvriendelijke vakantiewoningen zo geliefd maken, is onder meer de geweldige ligging. Zo geniet je van veel rust en ruimte in één van de kindvriendelijke Bungalows, Chalets, Villa’s, Pipowagens of Boerderijen
Vermaak voor jong en oud in de nabije omgeving van de vakantiewoning
Natuurlijk is er in de nabije omgeving van de kindvriendelijke vakantiewoning meer dan genoeg te beleven, te zien en te doen. De kids hebben de tijd van hun leven door een balletje te trappen op een grasveld, klauteren in de speeltuin , door lekker te plonsen en ravotten in het verwarmde zwembad of staan oog in oog met de mooiste dieren tijdens een wandeling of fietstocht door het landschap. Huur vandaag nog een vakantiewoning en maak de mooiste herinneringen met het gezin of de hele familie. Golfen is dé sport om te combineren met vakantie. En terugkomen met een lagere handicap is de uitdaging.
Huur een vakantiehuis bij de golfbaan
Het is niet zo vreemd dat je graag gericht zoekt naar een vakantiehuis met golfmogelijkheden. Want wat is er nu beter dan deze activiteiten binnen handbereik te hebben? Zodra de eerste zonnestralen door beginnen te komen, is het natuurlijk heerlijk om van baan naar baan te wandelen, een balletje te slaan en na afloop te genieten van een goede kop koffie of een fijne borrel. Jouw vakantie is een hole in one door gebruik te maken van een vakantiehuis dichtbij de golfbaan .
Golfmogelijkheden voor de beginnende én ervaren golfer
Voor zowel de beginnende en ervaren golfer zijn er meer dan genoeg golfmogelijkheden nabij de vakantiewoning. Kies er bijvoorbeeld voor om een les te nemen of pak de caddy op het moment dat je al de nodige ervaring in Nederland op hebt gedaan. En terugkomen met een lagere handicap is de uitdaging. Voorbeelden van vakantiewoningen, die dichtbij de golfmogelijkheden gelegen zijn, zijn:
Villa’s, Bungalow s, Boerderijen, Landhuizen
Heerlijk om iedere dag tijdens je welverdiende vakantie mee te starten
Zie je het al voor je? Na het ontbijten en het drinken van een lekkere kop koffie of een glas thee, is het tijd om te golfen. Je maakt je hoofd even helemaal leeg en geniet van de rust die de sport je te bieden heeft. Je komt uitgerust terug bij je vakantiewoning én heb de nodige dosis activiteit voor de dag afgestreept. Tip! Neem je eigen golfset mee, zodat je zeker weet dat iedere club perfect in de hand ligt en erg fijn is om mee te golfen . Vertier, een levendige omgeving en gezelligheid in de nabijheid van je vakantiewoning . Voor als je de vogels smorgens vroeg niet nadrukkelijk hoeft te horen.
Maak de mooiste herinneringen in een vakantiehuis in een levendige omgeving
Naar een vakantiehuis in een levendige omgeving hoef je vanaf nu niet verder meer te zoeken. We hebben de leukste woningen in Nederland en in het buitenland voor je verzameld. Je huurt een huisje in een levendige omgeving direct van een particulier. Dit zorgt voor snelle communicatie én je weet ook nog eens altijd zeker dat het huisje van alle luxe gemakken is voorzien.
Voor jong en oud is er in een levendige omgeving meer dan genoeg te doen
Eigenlijk weet je het al. In een levendige omgeving is er altijd meer dan genoeg te zien en te doen. Slenter over de boulevard, ga lekker stappen, bezoek een leuk attractiepark of trek de deur achter je dicht in de drukke binnenstad. Een paar geliefde voorbeelden van vakantiewoningen in een gezellige omgeving, zijn:
* Vakantieiehuis waar je kunt shoppen
* Een huisje huren op een vakantiepark
* Vakantiehuis bij de Efteling
* Vakantiehuis aan één van de Costa 's in Spanje
Naar wat voor soort huisje in een levendige omgeving gaat je voorkeur uit?
Een vakantie in een levendige omgeving leent zich perfect voor actieve vakantiegangers, stellen en complete families. Bekijk het actuele aanbod online en ontdek de vele vakantiewoningen waar je uit kunt kiezen. Heb je het vakantiehuis van je dromen gevonden? Neem dan meteen contact op met de particuliere verhuurder en check de beschikbaarheid.
Vakantiehuis in de natuur
Tijdens je vakantie is de behoefte aan rust en ruimte van de natuur groot. Althans, voor de rustzoekers onder ons. Er zijn natuurlijk altijd mensen die de stilte niet kunnen verdragen (hoe is het mogelijk hè?) Maar niets is zo ontspannend als de natuur, wat mij betreft!
Vakantie vieren in een prachtig natuurgebied
Even weg van de drukte, tot rust komen in een natuurgebied. Dat klinkt goed, toch? Tegenwoordig zijn er genoeg vakantiehuisjes te vinden die midden in een natuurgebied of vlak daaraan liggen. Hierdoor vier je vakantie op de mooiste plekjes van de wereld en geniet je van de frisse buitenlucht, ruimte en natuurlijk de prachtige natuur. Vakantie vieren in de natuur is erg geliefd onder jonge en oude stellen en gezinnen met opgroeiende kids? Waarom? Zowel in de natuur als op bijvoorbeeld een vakantiepark of in een nabijgelegen stad is er meer dan genoeg te beleven.
Activiteiten in de natuur
Het klinkt misschien wat zweverig, maar in de natuur kom je dichtbij de oorsprong. In de meesten van ons zit toch wel een verlangen om weer in die rust en stilte te zijn, en de fascinatie voor dieren en planten leeft bij veel mensen. Dat vind je terug ook in activiteiten die mensen graag in de natuur doen. Vissen, hardlopen, fietsen, wandelen door het bos. Het is toch uiteindelijk omdat we zo graag buiten willen zijn? Lekker uitwaaien en de wind in je haren voelen.
Drenthe, Limburg of Texel
Er zijn verschillende natuurgebieden, waar gelukkig ook vakantiehuizen te vinden zijn. Zo ben je vanuit je huisje direct verbonden met de natuur en met het buitenleven. Direct vanuit je stekkie een wandeling maken door de Limburgse heuvels, of lekker mountainbiken over de Veluwe. De hunebedden in Drenthe bezoeken en ook nog even over de heide. Alleen al in ons kleine Nederland is al zoveel te vinden qua natuur. Zelfs de drukke Randstad heeft prachtige duinlandschappen, waar je weinig mensen tegenkomt. Of wat te denken van De Slufter op Texel ?
Natuurhuisje
Bij HuisjeTeHuur vind je verschillende vakantiehuizen die worden verhuurd door particulieren. Zo heb je een heerlijke vakantie op een bijzondere plek, met liefde verhuurd door de eigenaar waarmee je direct contact hebt. Doordat deze huisjes meestal niet op een vakantiepark liggen is de variatie groot qua omgeving. Naast ons eigen aanbod laten we soms ook bijzondere huisjes zien van onze partner Natuurhuisje . Deze huisjes liggen in de natuur. Het aanbod van deze huisjes op onze site is op basis van affiliate-marketing.
HuisjeTeHuur natuur
Ook zin gekregen om wakker te worden met vogelgeluiden of voer je graag doppinda's aan de eekhoorns op je tuintafel? Lekker met je laarzen door de modder of wadlopen in het noorden?
Deze vakantiehuizen liggen nabij of in een natuurgebied.
Een ongerept natuurgebied zorgt voor veel rust
Even volledig tot rust komen? Kies er bijvoorbeeld voor om vakantie te vieren in een ongerept natuurpark Het is natuurlijk ideaal als je vakantiehuis omringd is door groen, het liefst in een natuurgebied. De kans is dan erg groot dat je dit prachtige stukje natuur volledig voor jezelf hebt. Kies ervoor om ongerepte groene gebieden in Europa te verkennen of maak een wandeling of fietstocht door de meest afgelegen routes in Nederland. De Veluwe is met een oppervlakte van 91.200 hectare het grootste aaneengesloten natuurgebied van Europa!! Ons kleine landje heeft dus veel meer natuur dan je zou verwachten! Bizar toch? Want we zijn een stuk dichterbevolkt dan Frankrijk of Duitsland. En ook hier, zo dichtbij huis, spot je met gemak het echte wildleven!
De natuur is ieder seizoen van het jaar spectaculair
Wandelen, fietsen door bossen of duinen met de wind in je haren. Ieder seizoen van het jaar heeft de natuur weer iets speciaals te bieden. Als je dit en meer zoekt tijdens een vakantie, kies er dan altijd voor om in één van de vele natuurgebieden in Nederland of in Eurpoa te verblijven. Het is zonder twijfel de perfecte plek om even terug te trekken van het drukke en dagelijkse bestaan. Ideaal bijvoorbeeld om eropuit te gaan tijdens de herfstvakantie. Kastanjes rapen, sporen zoeken, vogels spotten, meer heb je niet nodig om een lekker bij te komen en je op te laden. Vergeet je verrekijker niet!
Een vakantiewoning huren in Nederland of in het buitenland
Een vakantiewoning of
een recreatiewoning is een huis dat men huurt of koopt om de vakanties door te brengen en bestaat tenminste uit een woonkamer, keuken, slaapkamer met wc en douche en een terras om buiten te kunnen vertoeven. Maar, pin ons er niet op vast. We hebben een breed scala aan vakantiewoningen voor je uitgezocht.
Waar moet jouw volgende vakantiewoning aan voldoen?
Iedere vakantiewoning is weer op een andere manier ingedeeld én van andere gemakken voorzien. Misschien zoek je naar een extra slaapkamer voor je zoon of dochter of een wellness om even helemaal te ontspannen. Voorbeelden van faciliteiten die te vinden zijn, zijn:
Beleef de leukste activiteiten in de regio van de vakantiewoning
Jouw volgende vakantiewoning huren heb je zo gedaan. Zoek eenvoudig en snel op het land waar je vakantie viert en zoek de woning van je dromen via onze handige kaart. Van een bruisend leven in de stad tot aan het maken van de mooiste wandelingen en fietstochten in de nabije regio in de natuur. In de buurt van een vakantiewoning is er altijd wel wat te zien en te doen.
Vakantiehuis met sauna
Een sauna in jouw vakantiehuis werkt heerlijk ontspannend en maakt van een herfstvakantie of winterverblijf een wellness-vakantie!
Het ultieme wellness gevoel in een vakantiehuis met sauna
Een vakantiehuis met sauna is dé uitkomst om jezelf even helemaal op te laden. Want laten we eerlijk zijn, in het dagelijks leven ben je behoorlijk druk met werk, familie of het runnen van het gezin. Om het nog niet eens te hebben over een paar keer per week sporten of het sociale leven met vrienden. Ervaar het ultieme wellness gevoel door een vakantiehuis met sauna te reserveren.
De voordelen van het gebruik van een sauna in een vakantiehuis
Dat de sauna goed is voor lichaam en geest, is iets dat we allemaal weten. Stramme spieren komen beter los, afvalstoffen worden vele malen beter afgevoerd en doordat je gaat transpireren, geniet je ook sneller van een zachte huid. Neem na het brengen van een bezoek aan de sauna een verfrissende douche, om je lichaam weer op de juiste temperatuur te krijgen.Tip! Neem je eigen badjas mee naar een vakantiewoning met sauna. Dit maakt de wellness beleving helemaal compleet. Zo kom je extra uitgerust terug van je vakantie.
Huur een vakantiehuisje met sauna
Vooral als de letter 'R' in de maand zit, is het extra belangrijk om goed voor je weerstand te zorgen. Niet alleen in Nederland zijn er genoeg vakantiewoningen met sauna's te vinden, maar ook in bijvoorbeeld de wintersportgebieden van Frankrijk, Oostenrijk en Zwitserland. Een vakantiewoning huur je direct via een particuliere aanbieder en is altijd van alle luxe gemakken voorzien.
En naast een sauna is een vakantiehuis met hottub in de tuin ook fantastisch. En beiden is natuurlijk nog hemelser. Zolang je maar goed zorgt voor de afkoeling na je sauna-bezoek.
Soorten sauna's
Als je een vakantiehuis boekt met een sauna, kijk dan even wat voor soort sauna het huisje heeft. De eigenaar kan je er vast alles over vertellen. En dan ben je lekker voorbereid. Je hebt bij vakantiehuizen met sauna bestaat uit onder andere elektrische, infraroodsauna’s en houtgestookte sauna's.
Infrarood of Finse sauna
De infraroodsauna’s zijn vaak wat kleiner van formaat en werken vooral op de spieren door. Houtgestookte sauna’s zijn de klassieke sauna's, ofwel de Finse sauna. Je weet wel, met het opgieten van water, waarbij er veel stoom vrijkomt.. Het voordeel van infrarood sauna's is dat ze snel warm zijn. Daarbij kun je dus kort van tevoren plannen om in de sauna te gaan. De klassieke sauna, die je kent ook van die aparte houtgeur als ie goed warm is, die duurt wat langer met opwarmen. En als je gaat voor een oppepper van je immuunsysteem, dan is de Finse sauna een aanrader! Zo kom je lekker gezond terug van je vakantie als je een huisje boekt met sauna.
Een creatieve reis door te schilderen op vakantie
Maak kennis met een een vrijere en lossere manier van aquarelleren tekenen en schilderen door hier een vakantie omheen te plannen. Of je hier nu net mee begint of al de nodige ervaring op heb gedaan, je kunt er altijd voor kiezen om een cursus dichtbij of zelfs in je vakantiewoning te boeken. Hierdoor leer je meer over de technieken en de materialen die je gebruikt. Leuk om te doen met je vaste schildergroepje, met je partner of alleen.
Laat je inspireren door te schilderen in de perfecte omgeving
Om de creativiteit op gang te brengen, is het natuurlijk erg belangrijk dat je vakantie viert in een inspirerende en prachtige omgeving. Wandel door de glooiende heuvels tijdens een schildervakantie in Limburg of kies voor schilderen in Frankrijk. Denk hierbij aan het dramatische landschap van de Franse Alpen, de romantische regio rondom Parijs of het zomerse landschap aan de Cote d’Azur.
Kies bijvoorbeeld voor een midweek schilderen
Om je creativiteit écht op gang te brengen, is het een erg goed idee om meerdere dagen op een vaste plek door te brengen. Daarom kiezen veel mensen bijvoorbeeld voor een midweek schilderen. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan een prachtige waterrijke omgeving, een indrukwekkende bergachtige omgeving of een romantische omgeving met zonnebloemvelden of lavendelvelden. Waar gaat jouw voorkeur naar uit?
"De balans van de natuur geeft inspiratie voor creativiteit" (Jan des Bouvrie)
Paardrijden op vakantie: een reis om nooit meer te vergeten!
Als je in Nederland één of meerdere dagen per week op de manege te vinden bent, dan is paardrijden zonder twijfel je grootste passie. Je doet er alles aan om je geliefde viervoeter zo goed mogelijk te verzorgen en je hebt er een erg mooie band me. Dan is het toch ook erg fijn om te weten dat je je paard ook mee op vakantie mag nemen? Kies voor een vakantiehuisje met luxe stal en ga voor een vakantie met je paard om nooit meer te vergeten.
Een ruitervakantie in het binnenland of het buitenland
Je vindt bij ons vakantiehuisjes in het binnenland en buitenland waar je van harte welkom bent met je paard. Sommige vakantiewoningen hebben een ruime stal én je bent binnen no-time op de mooiste ruiterpaden van de omgeving. Ga je voor een paardrijvakantie in Nederland of het buitenland? Enkele geliefde voorbeelden, zijn:
Kies voor een vakantie met paard bij je eigen huisje
Heb je altijd al je vakantie willen combineren met je grootste hobby? Dan is het tijd om een vakantiehuisje te huren! Je hebt de keuze uit verschillende soorten vakantiewoningen met een eigen stal. Maar er kan bijvoorbeeld ook een manege aanwezig zijn, waar je ook zeker weet dat je paard veilig staat. Ga voor een indrukwekkende trektocht, breng een bezoek aan de nabijgelegen manege voor een extra les. Of maak de prachtigste ritten door de bossen of op een ruiterpad door de velden.
Vakantie vieren op een eigen boerderij
Kom lekker tot rust door een boerderij als vakantiewoning te huren. Een boerderij is landelijk gelegen én van alle luxe gemakken voorzien. Terwijl de kids de tijd van hun leven hebben door buiten te spelen, geniet je zelf van een lekker hapje en een drankje op het royale terras. Een boerderij is in verschillende uitvoeringen te huur, zodat er voor ieder denkbaar gezelschap een passend verblijf te huren is.
Een prachtige ligging in de bossen óf met een uitzicht over de velden
Iedere vakantieboerderij is van alle luxe gemakken voorzien en heeft een fantastische ligging. Geniet van een prachtig uitzicht over de velden of de bossen. En als je denkt aan een boerderij is dat niet hetzelfde als kamperen bij de boer. De omgeving is landelijk, er is volop natuur, als je geluk hebt inclusief boerderijdieren. Maar je hebt wel de luxe van een ruim vakantiehuis. Enkele luxe faciliteiten, die terug kunnen komen in een boerderij, zijn:
Het avontuur begint tijdens de weg naar de boerderij toe
Je overnacht misschien maar eens in je leven in een boerderij. Daarom is het wel zo leuk om hiervoor goed uit te pakken. Geef een kleurboek met prints van de boerderij aan de kids in de auto of organiseer een leuke quiz voor vrienden en familie. Deze speel je natuurlijk makkelijk af via de HDMI-kabel die je meeneemt voor de televisie, die aanwezig is in de boerderij.
Jouw favoriete boerderij huren via een particuliere verhuurder
Kun je niet wachten om je volgende vakantie door te brengen in een boerderij? In zowel Nederland als in het buitenland zijn verschillende vakantiewoningen te vinden. Iedere boerderij huur je meteen via een particuliere verhuurder. Bekijk het actuele aanbod aan boerderijen online en huur een verblijf voor grote gezelschappen of kleine gezelschappen.
Vier vakantie in een vakantiewoning op een vakantiepark
Op een vakantiepark zijn tal van luxe faciliteiten aanwezig
Een vakantiepark in Nederland en in het buitenland
Particulier vakantiehuis op een park
Wie is er nog nooit naar Frankrijk op vakantie geweest? Nou?
Vakantiehuis van particulier
Direct huren van eigenaar
Tips
Roussillon of de Provence.
Jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren?