Een brandschone keuken én een opgeruimd gevoel in je vakantiewoning met vaatwasser. Lekker koken én toch snel opgeruimd, alles in de afwasmachine! Een vakantiehuis met een airco geeft zoveel extra comfort! Huur je vakantiehuis met airco direct, via de particuliere eigenaar. Huur een vakantiehuis in Gelderland bij de Veluwe, in de buurt van de Apenheul. Lekker op vakantie en ondertussen een dagje aapjes kijken... Een vakantiewoning met een campingbedje of babybed huren. Bij deze kindvriendelijke huizen kan dat. Standaard reisbed aanwezig of eenvoudig aan te vragen via de particuliere verhuurder. Een bungalow huren van een particuliere eigenaar. Geniet van een welverdiende vakantie op een prachtige plek. Zoek de warmte en gezelligheid op door een vakantiehuis met een open haard of houtkachel te huren. Knusse huizen op de mooiste plekken. Een landhuis huren van een particuliere eigenaar. Huur een ruime vakantiewoning>. Een landhuis staat voor een groot huis op het platteland. Lekker luxe! Huur een vakantiehuis in Frankrijk van een Nederlandse eigenaar bij HuisjeTeHuur. Geniet van de Franse zon, de Middellandse zee, Parijs of de Alpen. Neem je hond mee? En zwem je graag in zee of liever in het zwembad?
Een vakantiehuis met een vaatwasser. Nu nog afspreken wie m uitruimt deze vakantie.
Een vakantiewoning met vaatwasser huren
Tijdens je welverdiende vakantie wil je natuurlijk maximaal worden ontzorgd, bijvoorbeeld door een vakantiewoning met vaatwasser te huren. Je geniet hierdoor van al het comfort dat je thuis gewend bent en je vakantiewoning is nét even wat makkelijker op te ruimen. Ideaal als je bijvoorbeeld met een grote groep vrienden of met het hele gezin kookt. Óf als je na een lange en actieve dag graag het huis snel schoonmaakt.
Een brandschone keuken in een vakantiewoning met afwasmachine
Het is niet zo gek dat veel mensen specifiek zoeken naar een vakantiewoning met vaatwasser. Waarom? Zowel de keuken als het eetgedeelte zijn binnen een mum van tijd vrij van borden, schotels en ander servies. Hierdoor is de ruimte de hele dag door brandschoon en je geniet van een opgeruimd gevoel. En dat is wel zo fijn, want je vakantie is dé tijd om even helemaal tot rust te komen. En als je op zoek bent naar een luxe vakantiehuis, dan hoort die afwasmachine er gewoon bij natuurlijk.
Dé uitkomst voor grote families of stellen die veel koken in de vakantiewoning
Niets is zo fijn dan lekker uitgebreid ontbijten op het eigen terras of in de eigen tuin. Of je gaat barbecueën of in de keuken aan de slag met de mooiste streekproducten. Een vakantiehuis met vaatwasser maakt het opruimen net even wat makkelijker. Het is dus de ideale uitkomst voor grote families of stellen die maar al te graag veel in de keuken te vinden zijn. Tip! En weet je wat ook handig is? Neem alvast van huis wat vaatwasblokjes mee, dan kun je de vaatwasser meteen gebruiken en grijp je niet mis als er geen blokjes liggen.
Vakantiehuis zonder vaatwasser
Okay, het zou ook niet mijn eerste voorkeur hebben, maar eerlijk is eerlijk, natuurlijk biedt een klein knus vakantiehuisje zonder afwasmachine ook een boel romantiek. Want de mooiste gesprekken ontstaan natuurlijk tijdens het gezamenlijk ouderwets met de hand afwassen.( Mits de kinderen het niet hoeven te doen ;-) Want dat ontaardt hier altijd in ruzie...)
Vakantiehuis met airco
Een vakantiehuis met airconditioning kan fijn zijn omdat het de temperatuur in het huis op een comfortabel niveau houdt, vooral tijdens warme zomermaanden. Airconditioning kan ook helpen om muggen en andere insecten buiten te houden. Ook is een airco heerlijk om goed te kunnen slapen tijdens de hete zomermaanden. En als je een broze gezondheid hebt, dan helpt een airco je lijf te koelen zonder dat het je extra energie kost. Wist je trouwens dat airco's ook muggen kunnen tegenhouden. Veel airco's zijn namelijk uitgerust met een filter dat muggen en andere insecten kan tegenhouden. Ook kan het helpen bij het verminderen van stof, pollen en andere allergenen in een huis, wat symptomen kan verminderen bij mensen met astma of allergieen.
Een fantastisch dagje uit naar de Apenheul
Een dagje weg naar de Apenheul mag natuurlijk niet ontbreken als je in deze regio vakantie viert. Een vakantiehuisje huren is het perfecte startpunt voor deze avontuurlijke dag. De kids leren alles over het leven van de apen. Maar let op! Er is zelfs een gedeelte in het park waar je tussen de apen rondloopt. Hierdoor kun je de leukste vakantiefoto’s maken maak je herinneringen voor het leven.
Huur een vakantiehuis in de buurt van de Apenheul
Het is meer dan normaal dat je graag zo dicht mogelijk bij het park wilt overnachten. Daarom zijn er in de regio van Apeldoorn meer dan genoeg vakantiehuizen te huur. Voorbeelden van huisjes die je in de regio kunt huren, zijn:
Geniet van rust in een huisje op een vakantiepark aan de bosrand
Geniet je graag van de rust en de ruimte? Een plek waar de kinderen lekker kunnen voetballen? Of waar je heerlijk en knus van de eerste vakantie geniet als kersvers gezinnetje? Dan is het een goed idee om bijvoorbeeld een vakantiehuisje op een vakantiepark te huren. Hierdoor ben je zeker van genoeg faciliteiten. De uitstekende ligging, bijvoorbeeld aan de bosrand, zorgt voor een heerlijk relaxed gevoel. Laat die vakantie maar komen!
Een campingbedje of een kinderbed in je vakantiewoning
Als je een vakantiewoning huurt, wil je er natuurlijk zeker van zijn dat het beste campingbedje aanwezig is. Hierdoor valt je kleintje als een blok in slaap en slaapt (hopelijk) de hele nacht lekker door. Op deze pagina kies je uit verschillende vakantiewoningen, waar altijd een campingbedje of een kinderbed aanwezig is.
Je kindje slaapt heerlijk in een eigen campingbedje
Het kan zomaar zo zijn dat dit je eerste vakantie als kersvers gezinnetje gaat zijn. Dit is natuurlijk reuze spannend. Want slaapt je kindje lekker door? Hoe gaat het met de heenreis in de auto? En hoe gaat de kinderkamer uitpakken op de nachtrust van je kindje? Omdat je al aardig wat zorgen aan je hoofd hebt, is het wel zo fijn om te weten dat je niet na hoeft te denken over de slaapplek. Het baby campingbedje is in veel gevallen klein, opvouwbaar en daardoor erg makkelijk naar wens in de kamer neer te zetten. Maar in de auto past zo'n ding altijd minder goed dan je denkt. En in sommige vakantiewoningen staat een heus kinderledikant.
Een kinderbedje in een eigen kinderkamer
Een kinderledikant in een eigen kinderkamer is natuurlijk reuze fijn. Het kan zo zijn dat het kinderbedje standaard aanwezig is op de kamer. Maar huur je een huis op een vakantiepark, dan kan het ook zijn dat je het bedje op kunt halen bij de receptie. Maak je je hier maar geen zorgen over. Je krijgt altijd de nodige instructies op het moment dat je het huisje huurt. Of je vraagt het natuurlijk rechtstreeks aan de particuliere verhuurder.
Kindvriendelijke vakantiehuizen
Naast het kinderbedje is er meestal aan meer gedacht. Een magnetron is handig om de flesjes of hapjes op te warmen. Een traphekje bovenaan de trap tegen nachtelijke dwaalpartijen en een kinderstoel om het eten enigszins soepel te laten verlopen. Tip! Neem een nachtlampje mee van thuis Want zowel voor jou als voor je kleintje kan het lastig zijn als het echt pikkedonker is in een andere slaapkamer.
Een bungalow huren van een particulier
Je onderneemt verschillende soorten activiteiten vanuit je bungalow
Een bezoek brengen aan een leuke en bruisende stad
Gelegen op de mooiste plekken van het land
Wat is een bungalow?
Bungalowparken
Vakantiehuizen met houtkachel of open haard
Een gezellige en knusse tijd bij de open haard
Zodra de temperaturen beginnen te dalen en de dagen korter worden, is niets zo fijn als het aansteken van een open haard. Heb je er daarom ook al over nagedacht om een keer een vakantiewoning met open haard te huren? Samen met je partner of het hele gezin geniet je van het knisperend haardvuur en de geur van brandend hout. Tel daar een lekkere kop thee of een borrel bij op, en je maakt er de mooiste herinneringen voor het leven.
Verschillende vakantiewoningen met een open haard
Het beste van alles? Er zijn niet alleen vakantiehuizen in het bos in Nederland waar je een open haard kunt verwachten. In bijvoorbeeld Frankrijk hebben veel huizen geen CV en is de open-haard of houtkachel de standaard verwarming. Dus ook in de verschillende landen waar verhuurders via HuisjeTehuur verhuren, vind je de mooiste huizen met open haard. Een aantal erg gewilde vakantiehuizen waar je uit kunt kiezen, zijn:
* Chalets
* Villa's
* Bungalows
* Gites
* Groepsaccomodaties
Iedere vakantiewoning die je via een particuliere aanbieder vast kunt leggen, is van alle gemakken voorzien en op de mooiste locaties gelegen. Overnacht midden in de natuur, zoek de gezelligheid nabij de piste op of geniet van een prachtig uitzicht over de duinen of een spectaculair meer.
Huur een vakantiehuis met open haard
Kun je niet wachten om te genieten van jouw welverdiende break bij de open haard van je vakantiehuis? Vier je vakantie in een vakantiewoning en bekijk het erg veelzijdige aanbod bij HuisjeTeHuur.
Waan je in pure luxe door vakantie te vieren in een landhuis
Het zoeken naar het perfecte landhuis voor je welverdiende vakantie hoeft niet zo lastig te zijn. Via HuisjeTeHuur heb je een erg mooi aanbod aan vakantiehuisjes, die je vervolgens via een particuliere verhuurder kunt huren. Een landhuis is zonder twijfel dé plek voor het organiseren van een leuk evenement met vrienden of om even met je partner te genieten van de rust en de prachtige omgeving. Met wie vier jij graag vakantie in een fantastisch landhuis?
Het landhuis is van alle luxe gemakken voorzien
Natuurlijk is een landhuis van alle luxe gemakken voorzien. Neem een duik in je eigen zwembad, geniet van een geweldig en uitgestrekt uitzicht en geniet van een borrel op je eigen royale balkon, dakterras of terras op de begane grond. Een aantal voorbeelden van landen waar je een landhuis kunt huren, zijn:
Curaçao
Nederland
Ierland
Duitsland
Een klein landhuis voor 3 personen of een groot landhuis voor 8 personen
Wist je dat je verschillende soorten landhuizen hebt als het aankomt op de grootte ervan? Kies bijvoorbeeld voor een klein landhuis voor 3 personen of ga voor een groot landhuis voor 8 personen. Het verblijf is daardoor perfect af te stemmen op de grootte van de groep, zodat het landhuis nooit te groot of te klein aanvoelt.
Wie is er nog nooit naar Frankrijk op vakantie geweest? Nou?
Vakantiehuis van particulier
Direct huren van eigenaar
Tips
Roussillon of de Provence.
Jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren?