Komt de zomervakantie eraan? Huur een vakantiehuis! Op steenworp afstand van de leukste activiteiten. Rust en privacy. Huur een vakantiehuis van een particuliere eigenaar. Een vakantiehuis in het bos is rustig en ver weg van de hectiek. Maak eindeloze wandelingen of actieve fietstochten. Leuk om eropuit te trekken met je trouwe viervoeter. Niets is gezelliger dan de hond meenemen op vakantie! Huur hier je vakantiewoning, chalet, villa of luxe vakantiehuis waar honden welkom zijn. Een landhuis huren van een particuliere eigenaar. Huur een ruime vakantiewoning>. Een landhuis staat voor een groot huis op het platteland. Lekker luxe! Een particulier huisje op een vakantiepark huren. Geniet van luxe faciliteiten. Alles onder één dak voor een vakantie vol vermaak. Huisjes in Nederland en in het buitenland. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Vier je de volgende zomervakantie in je eigen vakantiehuisje? In het hoogseizoen heb je de keuze uit ontelbaar veel vakantiehuisjes, variërend van een grote villa tot aan een knus huisje in de bossen. De kans is daardoor erg groot dat je snel de woning van je dromen hebt gevonden. Huur een huisje in de zomervakantie. Ga lekker spetteren in dat ene nabijgelegen waterpark, een wandeling met de hond maken in de bossen of heerlijk genieten van je eigen wellness met dompelbad. Het zijn slechts een paar voorbeelden van hoe je jouw zomervakantie in kunt vullen. Laat die zonnestralen maar komen!
De leukste activiteiten in de zomervakantie
Het beste van alles? In de zomervakantie zijn de leukste activiteiten altijd op een steenworp afstand te vinden. Maak een stedentrip naar een bruisende stad, zoek de verkoeling op in je eigen zwembad (of het nabijgelegen zwembad) en geniet van de lekkerste verfrissende drankjes op je eigen terras of een terras in de stad.
Wat voor vakantiehuis huur je het liefste?
Om maximaal te genieten van je welverdiende zomervakantie, is het belangrijk dat je op zoek gaat naar het perfecte vakantiehuis. Het huisje heeft alle faciliteiten waar je naar op zoek bent, is groot genoeg voor het hele gezelschap én heeft de perfecte ligging. Kies er bijvoorbeeld voor om je volgende vakantie te vieren in een:
Bungalow
Chalet
Stacaravan
Hutje in het bos
Villa
Appartement
Een vakantiehuisje in het bos huren
Het is niet zo gek dat een vakantiehuisje in het bos huren gewilder dan ooit is. Het bos wordt ook wel de longen van de aarde genoemd. En dat merk je meteen! Je geniet van een prachtige omgeving, je kunt je er even helemaal opladen en je bent volledig één met de natuur. Kom heerlijk tot rust en ontsnap aan de dagelijkse hectiek. Dat doe je natuurlijk helemaal op je eigen manier. Een bos is in alle jaargetijden mooi!
Dé perfecte plek voor een vakantie met je hond
Het bos leent zich perfect voor eindeloze en rustige wandelingen of actieve fietstochten met de mountainbike. Bestaat je huishouden ook uit een trouwe viervoeter? Dan is een vakantiehuisje in het bos de perfecte vakantiebestemming. Je hond kan zich uren vermaken in het bos. Op zoek naar die ene geweldige grote stok of het spoor van andere hondjes ruiken. En kom je aan bij een rivier of bij een meertje? Dan is het feest helemaal compleet!
Kies bijvoorbeeld voor een vakantiehuisje in het bos van de Ardennen
Er zijn verschillende plekken in Nederland én in het buitenland waar je een vakantiehuisje in het bos kunt huren. Een paar voorbeelden van geliefde plekken zijn een:
Vakantiehuisje nabij Nationaal Park De Hoge Veluwe
Vakantie met de hond
Niets is gezelliger dan de hond meenemen op vakantie! Wij hebben een groot aantal vakantiehuizen op de site waar honden welkom zijn. Je vindt een vakantiewoning, chalet, villa of luxe vakantiehuis waar je hond welkom is via dit overzicht: vakantiehuizen waar je hond welkom is. Want daarvoor hoef je niet naar een vakantiepark, je kunt ook een huisje huren van een particuliere eigenaar.
Uitwaaien aan zee met de hond
En particuliere huizen zijn vaak wat persoonlijker ingericht.
Vakantiehuizen met omheinde tuin waar honden welkom zijn
Vakantiehuizen waar je hond welkom is met omheinde tuin
Vakantiehuis verhuren
Heb jij zelf een vakantiehuis waar ook de hond welkom is? Dan kun je ons aanbod particuliere vakantiehuizen vergroten :-) Mocht je jouw huis onder de aandacht willen brengen, dan kan dat voor 24 euro per jaar. All-in! Dus zonder provisie. Hier kun je jouw vakantiehuis verhuren waar honden welkom zijn
Waan je in pure luxe door vakantie te vieren in een landhuis
Het zoeken naar het perfecte landhuis voor je welverdiende vakantie hoeft niet zo lastig te zijn. Via HuisjeTeHuur heb je een erg mooi aanbod aan vakantiehuisjes, die je vervolgens via een particuliere verhuurder kunt huren. Een landhuis is zonder twijfel dé plek voor het organiseren van een leuk evenement met vrienden of om even met je partner te genieten van de rust en de prachtige omgeving. Met wie vier jij graag vakantie in een fantastisch landhuis?
Het landhuis is van alle luxe gemakken voorzien
Natuurlijk is een landhuis van alle luxe gemakken voorzien. Neem een duik in je eigen zwembad, geniet van een geweldig en uitgestrekt uitzicht en geniet van een borrel op je eigen royale balkon, dakterras of terras op de begane grond. Een aantal voorbeelden van landen waar je een landhuis kunt huren, zijn:
Curaçao
Nederland
Ierland
Duitsland
Een klein landhuis voor 3 personen of een groot landhuis voor 8 personen
Wist je dat je verschillende soorten landhuizen hebt als het aankomt op de grootte ervan? Kies bijvoorbeeld voor een klein landhuis voor 3 personen of ga voor een groot landhuis voor 8 personen. Het verblijf is daardoor perfect af te stemmen op de grootte van de groep, zodat het landhuis nooit te groot of te klein aanvoelt.
Vier vakantie in een vakantiewoning op een vakantiepark
Op een vakantiepark zijn tal van luxe faciliteiten aanwezig
Een vakantiepark in Nederland en in het buitenland
Particulier vakantiehuis op een park