Nederland | Asten4-persoons Fam Petersvakantiehuis in Nederland prijs 560 per weekRuime nette vakantiewoning op melkveebedrijf voor 2 tot 4 personen in Zuid-Oost Brabant op de grens met Limburg bij natuurgebied de Peel. Veluwe, Gelderland | Beekbergen8-persoons Het Veluwse Vijverhuisvakantiehuis in Nederland prijs vanaf €71 per nachtLAST MINUTE: 21/05 tot 24/05 en 27 tot 30/05: €330!! 06/05 tot 08/05: €250!! Luxe familie- en vriendenvilla, idyllisch aan vijver! WIFI
Gelderland | Beekbergen4-persoons Bungalow Veluwe Beekbergenvakantiehuis in Nederland prijs 330/860 per weekPrachtig
gelegen en modern
ingerichte vakantiewoning,
van
alle gemakken voorzien.
Vechtdalgebied Overijssel | Beerze6-persoons 't Beerzerachterhuusvakantiehuis in Nederland prijs v.a. €468 per weekLuxe huis met panoramisch uitzicht over de weide met grazende paarden. Optioneel bij te boeken privé wellness. In bosrijk gebied
Zeeland | Oostkapelle5-persoons zee en strand op loopafstand!vakantiehuis in Nederland prijs 650/1850 per weekModerne in 2022 gebouwde
vrijstaande woning voor max. 6
personen, vlakbij bos, duinen, zee
en strand. Ook het dorp én
gezellige
horeca dicht
Noord-Holland | Barsingerhorn4-persoons Te Warskip met hottub en saunavakantiehuis in Nederland prijs 975 per weekUltiem genieten in ons vrijstaande
huis met hottub en grote tuin
gelegen nabij de Westfriese
Omringdijk. Contactloos
verblijf mogelijk.
Noord-Brabant | Kaatsheuvel4-persoons Moderne inrichting met Aircovakantiehuis in Nederland prijs 1 per weekModerne, ruime vakantiewoning
met airco!!
Nieuwe inrichting vanaf 1 juli 2023.
Vlakbij de Efteling!
Gelderland | Spijk2-persoons Gastenverblijf Groot-Zatvakantiehuis in Nederland prijs 395/455 per weekGastenverblijf Groot-Zat is een sfeervol ingericht vakantiehuis
Nederland kent een groot aantal prachtige natuurgebieden, waar je kunt genieten van rust, ruimte en de schoonheid van de natuur. Een huisje huren in een natuurgebied zorgt voor verbinding met de natuur. Hierdoor kom je echt tot rust. Bosbaden bij een vol hoofd doet wonderen. Hieronder een aantal van de bekendste en meest populaire natuurgebieden:
De Waddeneilanden, bestaande uit Texel, Vlieland, Terschelling, Ameland en Schiermonnikoog, zijn prachtige eilanden in de Noordzee. Ze staan bekend om hun prachtige natuur, waaronder brede stranden, duinen, waddenvelden en pittoreske dorpjes. Je kunt er heerlijk fietsen, wandelen, vogels spotten of gewoon genieten van de rust en de zeebries. Vakantiehuizen op de waddeneilanden zijn heel gewild, vooral om rust en ruimte te ervaren.
Texel, Vlieland, Terschelling,
Ameland, Schiermonnikoog, het bekende rijtje van de lagere school. (TVTAS) Ieder eiland heeft zijn eigen karakter, maar uitwaaien gegarandeerd!
De Veluwe is een groot natuurgebied in de provincie Gelderland, met bossen, heidevelden, vennen en zandverstuivingen. Er zijn talloze wandel- en fietsroutes, en je kunt ook genieten van de natuur op de fiets of per paard. Bekende plaatsen op de Veluwe zijn onder andere Apeldoorn, Hoenderloo en Ede. Je kunt er heerlijk buitensporten, maar ook vogels spotten en kunst bekijken in het Kröller-Müller Museum.
De Oostvaardersplassen is een prachtig natuurgebied in de provincie Flevoland, waar je kunt genieten van de natuur, vogels spotten en wandelen of fietsen langs het water. Het gebied staat bekend om zijn grote aantal vogelsoorten, en ook zijn er vele grazende koeien, schapen en paarden te zien.
Dit zijn slechts enkele voorbeelden van de prachtige natuurgebieden die Nederland te bieden heeft. Er zijn nog talloze andere prachtige plekken, zoals de Loonse en Drunense Duinen, het Drents-Friese Wold en de Biesbosch, die zeker een bezoek waard.
Er zijn natuurlijk nog talloze andere leuke bezienswaardigheden te vinden in Nederland, zoals de Keukenhof in Lisse, het Dolfinarium in Harderwijk, en het Kröller-Müller Museum in Otterlo. Of ga op stedentrip naar Amsterdam, Utrecht, Rotterdam of Maastricht. Genoeg bestemmingen voor een vakantie in eigen land!
Huisjehuur.nl houdt de de kosten laag, voor iedereen. Daarom vragen wij een zo laag mogelijke advertentie- vergoeding per jaar aan de verhuurders en geen commissie voor het huren van een vakantiehuis. Dit kunnen wij doen doordat de huurders en verhuurders de boeking / huurovereenkomst zelf aangaan met elkaar. Zonder onze tussenkomst, dus zonder extra kosten. Wel zo FAIR voor iedereen!
vragen | ideeën? wij horen ze graag info@HuisjeTeHuur.nl
Fijne vakantie!
www.HuisjeTeHuur.nl, zoek een vriendelijk vakantiehuis