• Vakantiehuizen zoeken op:
  • Type huisje
    • Chalet
    • Gite
    • Stacaravan
    • Vakantiewoning
    • Villa
  • Activiteiten
    • Duiken
    • Fietsen
    • Tennis
    • Vissen
    • Wadlopen
    • Wandelen
    • Winkelen
    • Zeilen
  • Omgeving
    • Bos
    • Restaurant
  • Thema
    • Cultureel
    • Luxe
    • Vloerverwarming
  • Zelf verhuren
    • Verhuren
    • Informatie
    • Tips verhuren huis
    • Huis Verzekeren
    • Blog
    • VideoPagina
?
Huren logo HuisjeTeHuur

vakantiehuizen huren | direct van Nederlandse eigenaar

vakantiehuis Huren
Vakantiehuizen landen
  • Alle huisjes
  • Nederland
    • Alle provincies
    • Drenthe
    • Flevoland
    • Friesland
    • Gelderland
    • Groningen
    • Limburg
    • Noord-Brabant
    • Noord-Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zeeland
    • Zuid-Holland
  • LAST MINUTE
  • Vakantiehuis
  • Lot
  • Vissen
  • frankrijk

Vakantiehuis huren in Lot met frankrijk geschikt voor vissen

personen
  
Vissen dichtbij je eigen vakantiehuisje. Geniet iedere dag op vakantie van je grootste passie. Bekijk mooie vakantiehuizen dichtbij viswater. Vissen dichtbij je eigen vakantiehuisje. Geniet iedere dag op vakantie van je grootste passie. Bekijk mooie vakantiehuizen dichtbij viswater. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.

8 Vakantiehuizen gevonden, frankrijk

Wis selectie    Frankrijk X Lot X frankrijk X Vissen X

Midi Pyrénées / Lot | Saint Jean de Laur

6-persoons Maison Riante St. Jean de Laur

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Midi Pyrénées / Lot prijs 1150/1850 per week

Vakantiehuis met geweldig uitzicht en privé verwarmd zwembad op een privé terrein van 4400 m2. In huis is overal airco aanwezig.
detail tekst: mogelijk om te gaan vissen of varen in een kano jean de laur 83370 frankrijk saint jean de laur . .

Lot | St Gery Bouzies Bas

4-persoons Passiflore

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Lot prijs 600/800 per week

Het vakantiehuis Passiflore is een oude tabaks schuur die volledig gerenoveerd is met smaak en zo zijn karakter behouden heeft.
detail tekst: wandelen, zwemmen, vissen, marktjes bezoeken, passiflore 82974 frankrijk st gery bouzies . .

Charente | Montbron

6-persoons Dorpshuis

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Charente prijs 350 per week

Leuk huis met cv was 2 huizen gerestaureerd tot 1 huis nieuwe koelkast wasmachine 3 slaapkamers grote garage 130 m2 met kinders beter op slot
detail tekst: met kinders beter op slot in montbron mooi kunt er ook vissen naar forel wij zijn dorpshuis 83477 frankrijk montbron 2 rue de . .

Morbihan Bretagne | Plouhinec

6-persoons Le Petit Poisson Vert

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Morbihan Bretagne prijs 425/1100 per week

Bij Le Petit Poisson Vert ontvangen we je graag in 1 van onze 3 ecologische vakantiehuisjes aan zee. Kijk op de website voor de mogelijkheden!
detail tekst: allemaal een eigen besloten hoekje in onze tuin, een kopje koffie. vissen op de kade van etel poisson vert 83315 frankrijk plouhinec . .

Bourgogne | Saint Martin de Commune

4-persoons vrijstaand Jachthuis bij meer

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Bourgogne prijs 140/185 per nacht

last minute vrijstaande villa op landgoed, zicht op ons meer. Rust, ruimte, cultuur, wijngaarden heerlijk koel 18 AUG tot vertrek 21 AUG
detail tekst: they-beaudot bois-maillot bois-de-la-grange boi karper en snoek vissen in ons bij meer 83129 frankrijk saint martin de . .

Bourgogne | St Martin de Commune Bourgogne

4-persoons Orangerie op landgoed

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Bourgogne prijs 1085/1295 per week

Rust,ruimte,natuur, evenementen, wijngaarden, luxe vijstaand buitenhuis heerlijk koel op eeuwenoud landgoed in Bourgogne
detail tekst: ure-des-bufs bois-maillot bois-de-la-grange boi kasteel - karper vissen in ons op landgoed 83129 frankrijk st martin de . .

Auvergne | St. Etienne de Maurs

8-persoons Cote De Deze

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Auvergne prijs 600/1100 per week

Dit ruime, gezellige comfortabele huis ligt op een heuvel met een uniek vrij uitzicht.
detail tekst: tant le-jardin-de-charlotte eglise-saint-hilaire kunt raften, kanoën, vissen, wandelen, fietsen, cote de deze 83294 frankrijk st. etienne de . .

Cantal Auvergne | Saint Martin Cantales

4-persoons Chalet

vakantiehuis in Frankrijk

vakantiehuis Frankrijk Cantal Auvergne prijs 480/650 per week

Chalet midden in de natuur met mooi vrij uitzicht over het meer. Hier kun je heerlijk zwemmen, suppen, kanoën, varen, vissen.
detail tekst: 61 square-de-la-paix lotissement-du-puech chape kanoën, varen, vissen. de chalet ligt 3417 chalet 81615 frankrijk saint martin . .



Vissen in een visvijver, dichtbij óf aan je eigen vakantiewoning

Niets is zo fijn dan een ochtend, middag of een hele dag vissen. Terwijl de hengel uit is gegooid, geniet je van de rust en de sereniteit van de omgeving. Maar, let op! Zodra je beet hebt, is het aan jou de schone taak om de vis te vangen, en deze natuurlijk netjes weer vrij te laten in het water. Als vissen één van je grootste passies is, mag een huisje aan het water voor je welverdiende vakantie natuurlijk niet ontbreken. En als je je hengel uit kan gooien dichtbij je eigen vakantiewoning, dan heb je echt vakantie tenslotte!

Karpervissen met een eigen huisje

Gaat je hart sneller kloppen van het vangen van karpers? Ook dan mag een eigen huisje aan het water natuurlijk niet ontbreken. Pak de boot en ga de visvijver of het meer op. Wie weet zet je een nieuw record en vang je op het water de grootste karper die je ooit in je leven hebt gezien. Het is natuurlijk ook de leukste activiteit om aan je kind te leren en op deze manier de band nóg meer te versterken. Maar het is natuurlijk ook een goede alibi om er alleen op uit te gaan :-)

Kies voor een visvakantie in Nederland of een vis vakantie in het buitenland

Niet alleen in Nederland is er een prachtig meer, rivier of een visvijver te zien waar je de mooiste vissen gaat vangen. Ook voor een vis vakantie in het buitenland is er meer dan genoeg aanbod. Is je interesse gewekt? Bekijk in dat geval vandaag nog alle vakantiehuisjes online en huur je favoriete vakantiewoning rechtstreeks via een particuliere verhuurder.

Vissen in een visvijver, dichtbij óf aan je eigen vakantiewoning

Niets is zo fijn dan een ochtend, middag of een hele dag vissen. Terwijl de hengel uit is gegooid, geniet je van de rust en de sereniteit van de omgeving. Maar, let op! Zodra je beet hebt, is het aan jou de schone taak om de vis te vangen, en deze natuurlijk netjes weer vrij te laten in het water. Als vissen één van je grootste passies is, mag een huisje aan het water voor je welverdiende vakantie natuurlijk niet ontbreken. En als je je hengel uit kan gooien dichtbij je eigen vakantiewoning, dan heb je echt vakantie tenslotte!

Karpervissen met een eigen huisje

Gaat je hart sneller kloppen van het vangen van karpers? Ook dan mag een eigen huisje aan het water natuurlijk niet ontbreken. Pak de boot en ga de visvijver of het meer op. Wie weet zet je een nieuw record en vang je op het water de grootste karper die je ooit in je leven hebt gezien. Het is natuurlijk ook de leukste activiteit om aan je kind te leren en op deze manier de band nóg meer te versterken. Maar het is natuurlijk ook een goede alibi om er alleen op uit te gaan :-)

Kies voor een visvakantie in Nederland of een vis vakantie in het buitenland

Niet alleen in Nederland is er een prachtig meer, rivier of een visvijver te zien waar je de mooiste vissen gaat vangen. Ook voor een vis vakantie in het buitenland is er meer dan genoeg aanbod. Is je interesse gewekt? Bekijk in dat geval vandaag nog alle vakantiehuisjes online en huur je favoriete vakantiewoning rechtstreeks via een particuliere verhuurder.

Vakantiewoning huren in Lot

Ga je een vakantiewoning huren in Lot, dan kies je voor een unieke vakantiebestemming in Frankrijk. Deze prachtige streek is gelegen in het zuidwesten van het land en staat bekend om haar indrukwekkende natuur, rijke cultuur en de vele leuke dorpen en steden die er te bezoeken zijn. Het is dan ook een populaire streek onder vakantiegangers. In deze regio vind je tal van activiteiten om te beleven, veel dingen om te ontdekken en vind je ook echt rust als je dat wilt. Kortom, een vakantie in Lot is een geweldig idee voor iedereen die op zoek is naar een unieke vakantiebestemming met veel natuur, cultuur, leuke activiteiten en rust. Ga je met je gezin op vakantie of met je partner, met familie of met vrienden? In een vakantiehuis in Lot van een particuliere (Nederlandse) eigenaar zul je het zeker naar je zin hebben.

Wat kun je doen in Lot, Frankrijk?

Een vakantiewoning huren in Lot is de perfecte reden om een aantal van de leuke dorpen en steden in deze streek te bezoeken. Cahors bijvoorbeeld met haar indrukwekkende brug en prachtige oude stadscentrum, of Figeac met haar historische gebouwen en levendige markt. Er zijn in Lot ook talloze leuke activiteiten die je kunt ondernemen. Zo kun je bijvoorbeeld een bezoek brengen aan de wijngaarden in de streek of een dagje uit naar een van de vele kastelen of grotten in de omgeving. Ook voor liefhebbers van cultuur is er genoeg te zien en te doen, met talloze musea en historische bezienswaardigheden. De grotten van Lascaux II bevatten prachtige prehistorische kunstwerken uit de tijd van de Cro-Magnon mens. Verder bieden de nationale parken van de Causses du Quercy een uitstekende gelegenheid om te wandelen, fietsen paardrijden en de natuur te verkennen.

Een vakantiehuis huren in Lot via Huisje te huur

Wij bieden in Lot verschillende soorten vakantiewoningen aan, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij, fermette of een vakantiehuis. Sommige van deze accommodaties hebben zelfs een eigen zwembad of privé-zwembad, wat je verblijf nog aangenamer maakt. Als je met je hond op vakantie wilt, zijn er in Lot vakantiewoningen beschikbaar die honden toelaten. Eén van de voordelen van het huren van een vakantiehuis bij ons is dat je de mogelijkheid hebt om direct te huren bij de particuliere eigenaar. Dit kan bijvoorbeeld een Nederlandse eigenaar zijn, wat het voor Nederlandse vakantiegangers nog makkelijker maakt om een vakantiewoning te vinden die aan hun wensen voldoet. Wil je een vakantiewoning huren in Lot bij een particuliere eigenaar, dan kun je bovendien genieten van alle gemakken van thuis terwijl je toch heerlijk op vakantie bent. Dat is pas echt optimaal vakantie vieren!

Jouw vakantiewoning in Frankrijk - de Lot verhuren?

Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in de Lot en wil je jouw vakantiehuis in de Lot verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage van 24 euro voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in de Lot onafhankelijk verhuren zonder provisie.


Vakantiewoningen, onze selectie:

vakantiehuis huren of verhuren cultuur
vakantiehuis huren of verhuren hout
vakantiehuis huren of verhuren kano
vakantiehuis huren of verhuren klein
vakantiehuis huren of verhuren kleine
vakantiehuis huren of verhuren snoek
vakantiehuis huren of verhuren theater
vakantiehuis huren of verhuren toegestaan
vakantiehuis huren of verhuren wijnproeverijen
vakantiehuis huren of verhuren zee

personen
  

Zoeken op

Golf
Hond welkom
Huisje rookvrij
Internet
Kindvriendelijk
Levendig
Open haard
Rivier-Meer
Rolstoel vriendelijk
Rustig gelegen
Vaatwasser
Wasmachine
Zee-Strand
Zwembad

Op de kaart


Advertenties op de kaart
Bekijk jouw selectie in Frankrijk op de kaart




Handig

  • Verhuur jouw huis
  • Over ons
  • Disclaimer / verantwoordelijkheden
  • Wanneer is het schoolvakantie?
  • Informatie huren-verhuren
  • Contact met Huisjetehuur
  • Blog: huren en verhuren
  • Over Cookies en Privacy
  • Sitemap, voor nerds

FAIR-huren!

Huisjehuur.nl houdt de de kosten laag, voor iedereen. Daarom vragen wij een zo laag mogelijke advertentie- vergoeding per jaar aan de verhuurders en geen commissie voor het huren van een vakantiehuis. Dit kunnen wij doen doordat de huurders en verhuurders de boeking / huurovereenkomst zelf aangaan met elkaar. Zonder onze tussenkomst, dus zonder extra kosten. Wel zo FAIR voor iedereen!

Populair

  • verhuur jouw vakantiehuis
  • vakantiehuis Nederland
  • vakantiehuis Belgie
  • vakantiehuis Frankrijk
  • vakantiehuis Spanje
  • vakantiehuis Portugal
  • vakantiehuis Italie
  • vakantiehuis Suriname
  • vakantiehuis Curacao

Volg ons

Trustpilot

Facebook Huisjetehuur.nl Instagram Huisjetehuur.nl YouTube HuisjeTeHuur huisje te huur

Vakantiehuis verhuren informatie

Madeleine

Faciliteiten

  • Airco

Te bezoeken

Overige

verhuren vakantiehuis?

vragen | ideeën? wij horen ze graag info@HuisjeTeHuur.nl

Fijne vakantie!

www.HuisjeTeHuur.nl, zoek een vriendelijk vakantiehuis

Omhoog