Vechtdalgebied Overijssel | Beerze6-persoons 't Beerzerachterhuusvakantiehuis in Nederland prijs v.a. €468 per weekLuxe huis met panoramisch uitzicht over de weide met grazende paarden. Optioneel bij te boeken privé wellness. In bosrijk gebied
Noord Holland | Westerland2-persoons Gasten huisjevakantiehuis in Nederland prijs € 150,00 2 personen p nOns mooie nieuwe R&B bevindt zich op het mooie voormalige eiland Wieringen, bij het Amstelmeer.
Slechts 20km van het Noordzee strand.
Zuid Holland | Ouddorp5-persoons chalet De Strandschelpvakantiehuis in Nederland prijs €425 per weekNieuw en gezellig 5 pers. chalet op kleinschalig park Haayse Bos in Ouddorp
Limburg | Meijel4-persoons Stijlvol huis in bos en hottubvakantiehuis in Nederland prijs 570/735 weeknd/midweekEen sfeervol en comfortabel 4 persoons A-Frame boshuisje met hottub. Het staat op het rustige bungalowpark Stille Wille in Noord Limburg.
Gelderland-Achterhoek | Beek-Montferland2-persoons De Waanhoevevakantiehuis in Nederland prijs 474/553 per weekLicht, ruim, gezellig 2
pp app. in boerderij met eigen opgang en
terras. Geen andere
gasten, rust en privacy.
Achterhoek Gelderland | Laren Gld4-persoons Verwoldsehofvakantiehuis in Nederland prijs 315/395 per weekOp één van de mooiste plekjes
van de Achterhoek vind je dit
leuke huisje. Het huisje staat
aan de rand van een groot
landgoed.
Overijssel | R7672heeze4-persoons De Rheezer kamervakantiehuis in Nederland prijs v.a. €994 per weekExclusief gastenverblijf met
prachtige
inrichting. Rustgevend uitzicht over
de landerijen. Stilte. mooie
wandelroutes in de omgeving
Nederland | Asten4-persoons Fam Petersvakantiehuis in Nederland prijs 560 per weekRuime nette vakantiewoning op
melkveebedrijf voor 2 tot 4
personen in Zuid-Oost Brabant op
de grens met Limburg bij
natuurgebied de Peel.
Nederland kent een groot aantal prachtige natuurgebieden, waar je kunt genieten van rust, ruimte en de schoonheid van de natuur. Een huisje huren in een natuurgebied zorgt voor verbinding met de natuur. Hierdoor kom je echt tot rust. Bosbaden bij een vol hoofd doet wonderen. Hieronder een aantal van de bekendste en meest populaire natuurgebieden:
De Waddeneilanden, bestaande uit Texel, Vlieland, Terschelling, Ameland en Schiermonnikoog, zijn prachtige eilanden in de Noordzee. Ze staan bekend om hun prachtige natuur, waaronder brede stranden, duinen, waddenvelden en pittoreske dorpjes. Je kunt er heerlijk fietsen, wandelen, vogels spotten of gewoon genieten van de rust en de zeebries. Vakantiehuizen op de waddeneilanden zijn heel gewild, vooral om rust en ruimte te ervaren.
Texel, Vlieland, Terschelling,
Ameland, Schiermonnikoog, het bekende rijtje van de lagere school. (TVTAS) Ieder eiland heeft zijn eigen karakter, maar uitwaaien gegarandeerd!
De Veluwe is een groot natuurgebied in de provincie Gelderland, met bossen, heidevelden, vennen en zandverstuivingen. Er zijn talloze wandel- en fietsroutes, en je kunt ook genieten van de natuur op de fiets of per paard. Bekende plaatsen op de Veluwe zijn onder andere Apeldoorn, Hoenderloo en Ede. Je kunt er heerlijk buitensporten, maar ook vogels spotten en kunst bekijken in het Kröller-Müller Museum.
De Oostvaardersplassen is een prachtig natuurgebied in de provincie Flevoland, waar je kunt genieten van de natuur, vogels spotten en wandelen of fietsen langs het water. Het gebied staat bekend om zijn grote aantal vogelsoorten, en ook zijn er vele grazende koeien, schapen en paarden te zien.
Dit zijn slechts enkele voorbeelden van de prachtige natuurgebieden die Nederland te bieden heeft. Er zijn nog talloze andere prachtige plekken, zoals de Loonse en Drunense Duinen, het Drents-Friese Wold en de Biesbosch, die zeker een bezoek waard.
Er zijn natuurlijk nog talloze andere leuke bezienswaardigheden te vinden in Nederland, zoals de Keukenhof in Lisse, het Dolfinarium in Harderwijk, en het Kröller-Müller Museum in Otterlo. Of ga op stedentrip naar Amsterdam, Utrecht, Rotterdam of Maastricht. Genoeg bestemmingen voor een vakantie in eigen land!
Huisjehuur.nl houdt de de kosten laag, voor iedereen. Daarom vragen wij een zo laag mogelijke advertentie- vergoeding per jaar aan de verhuurders en geen commissie voor het huren van een vakantiehuis. Dit kunnen wij doen doordat de huurders en verhuurders de boeking / huurovereenkomst zelf aangaan met elkaar. Zonder onze tussenkomst, dus zonder extra kosten. Wel zo FAIR voor iedereen!
vragen | ideeën? wij horen ze graag info@HuisjeTeHuur.nl
Fijne vakantie!
www.HuisjeTeHuur.nl, zoek een vriendelijk vakantiehuis