video's geven een veel levendiger beeld van de accommodatie dan statische afbeeldingen alleen. Een virtuele rondleiding door het vakantiehuisje voor een realistischer beeld. Je hebt het hele jaar hard gewerkt en verlangt ernaar om volop te genieten van extra's... Een goede reden om te zoeken naar een luxe vakantiehuis! Huur een vakantiehuis direct van de particuliere eigenaar aan het Balatonmeer. Huur een vakantiehuisje bij het Comomeer bij de Nederlandse eigenaar. En bezoek het plaatsje Bellagio, het mooiste dorp van Italie! Een vakantiehuis met een airco geeft zoveel extra comfort! Huur je vakantiehuis met airco direct, via de particuliere eigenaar. Een bungalow huren van een particuliere eigenaar. Geniet van een welverdiende vakantie op een prachtige plek. Huur een appartement direct van de Nederlandse eigenaar. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! Een vakantiehuis in het bos is rustig en ver weg van de hectiek. Maak eindeloze wandelingen of actieve fietstochten. Leuk om eropuit te trekken met je trouwe viervoeter. Niets is gezelliger dan de hond meenemen op vakantie! Huur hier je vakantiewoning, chalet, villa of luxe vakantiehuis waar honden welkom zijn. Een vakantie vol avontuur in een levendige omgeving. De perfecte plek voor actieve vakantiegangers, stellen en complete families. Geniet van alle luxe in een vakantiewoning met zwembad. Hou je van een verwarmd bad binnen of buiten of liever duiken in een zwemvijver? Handig om tijdens je vakantie met de trein op pad te kunnen, met een treinstation in de buurt van uw vakantiehuis. En je kunt er vanaf huis makkelijk naartoe. Een vakantiehuis met vloerverwarming. Dan zit je er altijd warmpjes bij. Deze vakantiewoningen hebben de luxe van vloerverwarming. Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne bij een particuliere eigenaar? Bekijk ons aanbod gites, chalets, fermettes, villa’s en boerderijen.
Luxe vakantiehuizen bij HuisjeTeHuur
Je hebt het hele jaar hard gewerkt en verlangt ernaar om volop te genieten van extra's... Een goede reden om te zoeken naar een luxe vakantiehuis! Ontdek snel waarom het huren van een luxe huisje zo'n impact kan hebben op je vakantie-ervaring.
Luxe vakantiehuizen in Nederland
In onze drukke levens zijn we voortdurend bezig. We werken hard en moeten daarnaast thuis aan van alles denken. Zijn alle benodigde boodschappen in huis? Welke afspraken staan er gepland? Wat moet er allemaal opgeruimd en schoongemaakt worden? Het is een verademing om even aan al die verplichtingen te ontsnappen en jezelf eens goed te verwennen. Na al het zorgen verdien je het om zelf eens in de watten te worden gelegd, nietwaar? Heerlijk om dan niet ver te hoeven rijden, maar even een korte break te nemen, met alle luxe waar je aan toe bent. Boek dan een luxe vakantiehuis in Nederland, voor die heerlijke luxe adempauze! Gun jezelf een weekendje weg of een vakantie in een luxe vakantiehuis om optimaal van je vrije tijd te genieten.
Luxe vakantiehuis met jacuzzi
De luxe van een vakantiehuis begint met fijne bedden en een mooie omgeving. Heerlijk natuurlijk, maar wat extra tot de verbeelding spreekt is een huisje met jacuzzi of een heerlijke sauna. Daarnaast zijn het ook kleine details en persoonlijke aandacht die je verblijf zo bijzonder maken. Eigenaren van luxe vakantiewoningen zijn meesters in het bedenken van verrassingen, zoals een uniek interieur of een flesje wijn bij aankomst. Wellicht vind je wat lekkers uit de eigen moestuin van de eigenaar. Dat kan ook als luxe en persoonlijk aanvoelen. Als je bij aankomst direct merkt dat alles tot in de puntjes is verzorgd voor jouw verblijf, voel je je als een echte VIP. En zeg nou eerlijk, dat heb je natuurlijk gewoon verdiend! :-)
Luxe vakantiehuis met zwembad
Daarnaast kun je genieten van extra's zoals een buitenhaard, een hottub , een speelruimte met tafeltennis of voetbaltafel, of zelfs een zwembad bij je vakantiehuis. In Nederland wellicht wat lastiger te vinden (als je gaat voor een privé-buitenbad), maar in Frankrijk, Portugal of Spanje heb je veel keuze in luxe villa's of vakantiewoningen!
Het effect van een luxe vakantiehuis huren
Het huren van een luxe vakantiehuis heeft een bijzonder effect op je welzijn. Je komt makkelijker tot rust en er ontstaat ruimte in je hoofd. Inspiratie komt vanzelf naar boven, je kunt je opgewekter voelen door een inspirerende omgeving waar je je positief door laat verrassen. Het is opmerkelijk hoezeer je omgeving je mindset kan beïnvloeden.
Een vakantiehuis huren aan het Balatonmeer
Het Balatonmeer, gelegen in het hart van Hongarije, heeft een rijke geschiedenis van toeristische ontwikkeling. In de afgelopen decennia heeft het meer zich ontwikkeld tot een van de populairste toeristische bestemmingen in Hongarije en Centraal-Europa. Het is al decennia een gewilde plek om je vakantie te vieren. Huur een vakantiehuis aan het Balatonmeer. De streek heeft een boel in huis:
Hotels, resorts, campings en vakantiehuizen Langs de oevers van het Balatonmeer zijn talloze badplaatsen ontstaan met moderne hotels, resorts, campings en vakantiehuizen. Deze accommodaties bieden een breed scala aan opties, van luxe hotels tot budgetvriendelijke verblijven, waardoor het meer aantrekkelijk is voor verschillende soorten reizigers.
Watersport en recreatie: Het Balatonmeer is een paradijs voor watersportliefhebbers. Er zijn talloze mogelijkheden voor zeilen, windsurfen, kajakken en vissen. Waterparken en avonturenparken rondom het meer bieden ook entertainment voor gezinnen en avontuurzoekers.
Thermale Baden en Wellness: De regio rondom het Balatonmeer staat bekend om zijn thermale bronnen en wellnessfaciliteiten. Veel badplaatsen bieden kuuroorden en wellnesscentra waar bezoekers kunnen ontspannen en genieten van therapeutische behandelingen.
Fiets- en Wandelroutes: Om de natuurlijke schoonheid van de regio te verkennen, zijn er uitgestrekte fiets- en wandelroutes aangelegd. Deze routes leiden langs schilderachtige landschappen, wijngaarden en historische bezienswaardigheden, waardoor ze perfect zijn voor actieve vakantiegangers.
Culinair Genot: Langs het Balatonmeer vind je een overvloed aan restaurants, cafés en lokale eetgelegenheden waar je kunt genieten van heerlijke Hongaarse gerechten en lokale wijnen. Culinaire ervaringen spelen een belangrijke rol in de toeristische aantrekkingskracht van de regio.
Duurzaam Toerisme: Met een groeiende nadruk op duurzaam toerisme worden er inspanningen geleverd om de natuurlijke schoonheid van het Balatonmeer te behouden. Er zijn projecten gestart om de waterkwaliteit te verbeteren en de natuurlijke habitat te beschermen, zodat toekomstige generaties ook van deze prachtige bestemming kunnen genieten.
Toerisme rondom het Comomeer
Het Comomeer is een prachtig meer gelegen in het noorden van Italië. Het is een populaire bestemming voor toeristen vanwege de prachtige natuur, het mediterraanse klimaat en de historische steden en dorpen die rondom het meer liggen.
Wat te doen rondom het Comomeer
Bezoek de stad Como en geniet van het uitzicht op het meer vanaf de kabelbaan naar de top van de berg.
Maak een boottocht rond het meer en bezoek de stadjes Bellagio en Varenna.
Ga naar Villa del Balbianello, een prachtig paleis met een tuin met uitzicht op het meer.
Bezoek het Comomeer Museum en leer meer over de geschiedenis van het gebied.
Geniet van het prachtige uitzicht vanaf de wandelpaden rondom het meer.
Vakantie aan het Como-meer
Een vakantie aan eht Comomeer is ideaal voor mensen die van natuur houden. Het Comomeer is gelegen in het noorden van Italië, in de regio Lombardije. Het meer is ongeveer 50 kilometer lang en ligt tussen de steden Como en Lecco. Rondom het meer zijn prachtige steden en dorpen te vinden, zoals Bellagio, Varenna en Moltrasio. De omgeving rondom het Comomeer wordt gekenmerkt door glooiende heuvels, prachtige tuinen en paleizen, en adembenemende uitzichten op het meer en de bergen. Er zijn ook veel wandel- en fietspaden rondom het meer, waardoor het ook een populaire bestemming is voor mensen die van actieve vakanties houden.
Bellgagio
Bellagio is een stadje gelegen aan de oevers van het Comomeer in Italië. Het stadje is bekend om zijn prachtige ligging tussen de twee armen van het meer en om zijn historische centrum met smalle steegjes, mooie huizen en prachtige tuinen. Bellagio staat ook bekend om zijn luxueuze hotels, winkels en restaurants, en het is een populaire bestemming voor mensen die op zoek zijn naar een chique vakantie.
Er zijn ook veel bezienswaardigheden in Bellagio die de moeite waard zijn om te bezoeken, zoals:
Villa Melzi: Dit prachtige paleis met tuin is gelegen aan de oevers van het meer en biedt uitzicht op het Comomeer en de bergen. De tuin die bij dit paleis hoort is ook een bezoek waard, want is bekend om zijn bijzondere collectie bloemen en planten.
Oratorio di San Giovanni: Dit historische kerkje dateert uit de 14e eeuw en bevat prachtige fresco's en kunstwerken.
Vakantiehuis met airco
Een vakantiehuis met airconditioning kan fijn zijn omdat het de temperatuur in het huis op een comfortabel niveau houdt, vooral tijdens warme zomermaanden. Airconditioning kan ook helpen om muggen en andere insecten buiten te houden. Ook is een airco heerlijk om goed te kunnen slapen tijdens de hete zomermaanden. En als je een broze gezondheid hebt, dan helpt een airco je lijf te koelen zonder dat het je extra energie kost. Wist je trouwens dat airco's ook muggen kunnen tegenhouden. Veel airco's zijn namelijk uitgerust met een filter dat muggen en andere insecten kan tegenhouden. Ook kan het helpen bij het verminderen van stof, pollen en andere allergenen in een huis, wat symptomen kan verminderen bij mensen met astma of allergieen.
Een bungalow huren van een particulier
Je onderneemt verschillende soorten activiteiten vanuit je bungalow
Een bezoek brengen aan een leuke en bruisende stad
Gelegen op de mooiste plekken van het land
Wat is een bungalow?
Bungalowparken
De voordelen van het huren van een appartement tijdens vakantie
Meer en meer vakantiegangers kiezen er vandaag de dag voor om een appartement te huren. Helemaal niet zo gek, want een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er vanaf de eerste seconde helemaal thuis. Ook biedt een appartement vaak luxe faciliteiten, zoals een mooie keuken om in te koken en een eigen parkeerplaats om je auto te parkeren.
Jouw appartement in iedere denkbare omgeving
Vakantie vieren in een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er helemaal thuis. Huur een appartement voor kleine gezelschappen of grote gezelschappen. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! HuisjeTeHuur mag zich met trots dé specialist noemen op het gebied van het aanbieden van vakantiewoningen. Naast dat de appartementen van alle luxe gemakken zijn voorzien, zijn ze ook nog eens te huur in iedere denkbare omgeving. Of je nu op vakantie gaat met je partner, met de kids of naar een plek zoekt voor een workation, een appartement is altijd de ideale uitkomst. Vier jouw volgende vakantie in bijvoorbeeld een:
Een breed aanbod aan appartementen in Nederland en in het buitenland
Zowel in Nederland als in het buitenland ga je altijd een fantastisch appartement vinden. Doordat de appartementen aan worden geboden door particuliere verhuurder s, weet je altijd zeker dat het aan de hoogste standaarden voldoet. En dat zorgt er weer voor dat je nooit voor gekke verrassingen komt te staan op het moment dat je arriveert. Wacht dus niet langer en bekijk vandaag nog ons erg gevarieerde aanbod. En op onze site vind je ook appartementen voor tijdelijke verhuur.
Een vakantiehuisje in het bos huren
Het is niet zo gek dat een vakantiehuisje in het bos huren gewilder dan ooit is. Het bos wordt ook wel de longen van de aarde genoemd. En dat merk je meteen! Je geniet van een prachtige omgeving, je kunt je er even helemaal opladen en je bent volledig één met de natuur. Kom heerlijk tot rust en ontsnap aan de dagelijkse hectiek. Dat doe je natuurlijk helemaal op je eigen manier. Een bos is in alle jaargetijden mooi!
Dé perfecte plek voor een vakantie met je hond
Het bos leent zich perfect voor eindeloze en rustige wandelingen of actieve fietstochten met de mountainbike. Bestaat je huishouden ook uit een trouwe viervoeter? Dan is een vakantiehuisje in het bos de perfecte vakantiebestemming. Je hond kan zich uren vermaken in het bos. Op zoek naar die ene geweldige grote stok of het spoor van andere hondjes ruiken. En kom je aan bij een rivier of bij een meertje? Dan is het feest helemaal compleet!
Kies bijvoorbeeld voor een vakantiehuisje in het bos van de Ardennen
Er zijn verschillende plekken in Nederland én in het buitenland waar je een vakantiehuisje in het bos kunt huren. Een paar voorbeelden van geliefde plekken zijn een:
Vakantiehuisje nabij Nationaal Park De Hoge Veluwe
Vakantie met de hond
Uitwaaien aan zee met de hond
En particuliere huizen zijn vaak wat persoonlijker ingericht.
Vakantiehuizen met omheinde tuin waar honden welkom zijn
Vakantiehuizen waar je hond welkom is met omheinde tuin
Vakantiehuis verhuren
Heb jij zelf een vakantiehuis waar ook de hond welkom is? Dan kun je ons aanbod particuliere vakantiehuizen vergroten :-) Mocht je jouw huis onder de aandacht willen brengen, dan kan dat voor 24 euro per jaar. All-in! Dus zonder provisie. Hier kun je jouw vakantiehuis verhuren waar honden welkom zijn Vertier, een levendige omgeving en gezelligheid in de nabijheid van je vakantiewoning . Voor als je de vogels smorgens vroeg niet nadrukkelijk hoeft te horen.
Maak de mooiste herinneringen in een vakantiehuis in een levendige omgeving
Naar een vakantiehuis in een levendige omgeving hoef je vanaf nu niet verder meer te zoeken. We hebben de leukste woningen in Nederland en in het buitenland voor je verzameld. Je huurt een huisje in een levendige omgeving direct van een particulier. Dit zorgt voor snelle communicatie én je weet ook nog eens altijd zeker dat het huisje van alle luxe gemakken is voorzien.
Voor jong en oud is er in een levendige omgeving meer dan genoeg te doen
Eigenlijk weet je het al. In een levendige omgeving is er altijd meer dan genoeg te zien en te doen. Slenter over de boulevard, ga lekker stappen, bezoek een leuk attractiepark of trek de deur achter je dicht in de drukke binnenstad. Een paar geliefde voorbeelden van vakantiewoningen in een gezellige omgeving, zijn:
* Vakantieiehuis waar je kunt shoppen
* Een huisje huren op een vakantiepark
* Vakantiehuis bij de Efteling
* Vakantiehuis aan één van de Costa 's in Spanje
Naar wat voor soort huisje in een levendige omgeving gaat je voorkeur uit?
Een vakantie in een levendige omgeving leent zich perfect voor actieve vakantiegangers, stellen en complete families. Bekijk het actuele aanbod online en ontdek de vele vakantiewoningen waar je uit kunt kiezen. Heb je het vakantiehuis van je dromen gevonden? Neem dan meteen contact op met de particuliere verhuurder en check de beschikbaarheid.
Vakantiehuis huren met zwembad
Zoek de nodige verkoeling op in een vakantiehuis met zwembad
De perfecte plek om even bij te komen na een drukke en actieve dag
Huur een vakantiewoning met zwembad rechtstreeks bij de verhuurder
Vakantiehuis dichtbij het station
Een treinstation bij een vakantiehuis kan handig zijn omdat het je de mogelijkheid geeft om gemakkelijk naar de vakantiebestemming te reizen zonder dat je afhankelijk bent van een auto of een ander vervoermiddel. Dit kan ook kosten besparen, omdat je geen auto hoeft te huren als je geen eigen auto hebt. Bovendien kan een treinstation in de buurt ook toegang geven tot de omgeving van je vakantiehuis, Zo ben je lekker mobiel tijdens je vakantie! Als je niet in de tropen zit, maar in een vakantiehuis in ons eigen klimaat (of kouder), is het heerlijk om je op te warmen met vloerverwarming. Deze vakantiehuizen hebben dat, dus nooit meer koude voeten!