Huur je vakantiehuis in het Reuzengebergte van de eigenaar. En geniet van het landschap, de bergtoppen en de meren. Wandel, fiets en jodel in deze groene omgeving. Een eigen zeilboot aanmeren naast je vakantiehuis of zeilen met een gehuurde zeilboot. Dat kan bij een groot deel van onze vakantiehuizen. Ideaal als je vakantiehuis omringd is door groen, het liefst in een natuurgebied. Wandelen, fietsen door bos of duin met de wind in je haren. Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne bij een particuliere eigenaar? Bekijk ons aanbod gites, chalets, fermettes, villa’s en boerderijen.
Het Reuzengebergte is een gebergte op de grens tussen Tsjechië en Polen.
Het huren van een vakantiehuis in de omgeving van Reuzengebergte is een geweldige manier om te genieten van de prachtige natuur. Het gebied is bezaaid met meren, bossen en bergen, waardoor het een perfecte locatie is voor een ontspannen vakantie. Er zijn veel verschillende vakantiehuizen beschikbaar, variërend van kleine, intieme huisjes tot luxe villa's. De meeste huizen hebben een prachtig uitzicht op de bergen en het meer, waardoor je kunt genieten van de rust en de schoonheid van de omgeving. Er zijn ook veel activiteiten beschikbaar in de omgeving, waaronder wandelen, fietsen, kanoën en vissen. Het is een perfecte locatie voor een ontspannen vakantie, waar je kunt genieten van de rust en de schoonheid van de omgeving. Spendeer je vakantie op het water door te gaan zeilen. Kies voor een vakantiewoning nabij of aan het water (met een aanlegsteiger).
Verken de wateren door op vakantie te zeilen
Ben je vanaf jongs af aan opgegroeid met het zeilen of heb je onlangs de smaak te pakken gekregen? Dan wil je deze passie ongetwijfeld ook graag terug laten komen tijdens je welverdiende vakantie. Kies ervoor om een vakantiehuis te huren nabij of aan het water. Hierdoor kun je binnen de kortste keren het water opgaan. We hebben het geluk dat Nederland tal van prachtige meren heeft én aan de Noordzee ligt, maar ook in het buitenland zijn veel vakantiehuizen aan het water te vinden.
Vakantiewoning met zeilboot huren
Als je niet in het bezit bent van een eigen zeilboot of in het buitenland gaat zeilen, dan is het slim om een vakantiewoning dichtbij het water te huren. Hier kun je namelijk erg makkelijk een zeilboot huren. En op sommige plekken, zoals in Friesland , kun je een vakantiehuis met zeilboot huren. Die ligt dan voor je deur!
Heerlijk om met lekker weer het water op te gaan, enkele dagen tot zelfs een week en langer, het blijft heerlijk. Maak je langer gebruik van de boot, of neem je je eigen boot mee, ga dan specifiek op zoek naar een vakantiewoning met aanlegsteiger .
Heb je voor zeilen een vaarbewijs nodig?
Op het gebied van watersport is er rond of aan het vakantiehuis meer dan genoeg te beleven. Tip! Verdiep je in het zeilen, als je serieus wilt zeilen, haal dan je zeilbrevet op zak hebt. Je kunt hierdoor niet alleen erg makkelijk een boot huren, maar je gaat ook met een veilig gevoel het water op. Bij het huren van een zeilboot in het buitenland zullen ze er soms specifiek om vragen. Naast een zeilbrevet is er een vaarbewijs. Een vaarbewijs heb je alleen nodig bij gemotoriseerde boten. Je kunt varen zonder vaarbewijs op een boot met een maximale snelheid van 20 kilometer per uur en/of met een lengte van maximaal 15 meter.
Zeilboten tot een lengte van 15 meter mag je op binnenwateren besturen zonder vaarbewijs. Voor het zeilen op zeilboten die langer zijn, tot maximaal 25 meter, is een klein vaarbewijs nodig. En voor grotere boten heb je een groot vaarbewijs nodig.
Zeilen met kinderen
Ook is een dagje zeilen voor de kinderen erg leuk om af te wisselen met varen in een optimist (kleine zeilboot). Je zoon of dochter kan daar de nodige lessen in volgen en gaat natuurlijk veilig het water op door een zwemvest te dragen. Laat de waterpret maar komen!
"De pessimist klaagt over de wind, de optimist verwacht dat die draait, en de realist stelt de zeilen bij." (W.A. Ward)
Vakantiehuis in de natuur
Tijdens je vakantie is de behoefte aan rust en ruimte van de natuur groot. Althans, voor de rustzoekers onder ons. Er zijn natuurlijk altijd mensen die de stilte niet kunnen verdragen (hoe is het mogelijk hè?) Maar niets is zo ontspannend als de natuur, wat mij betreft!
Vakantie vieren in een prachtig natuurgebied
Even weg van de drukte, tot rust komen in een natuurgebied. Dat klinkt goed, toch? Tegenwoordig zijn er genoeg vakantiehuisjes te vinden die midden in een natuurgebied of vlak daaraan liggen. Hierdoor vier je vakantie op de mooiste plekjes van de wereld en geniet je van de frisse buitenlucht, ruimte en natuurlijk de prachtige natuur. Vakantie vieren in de natuur is erg geliefd onder jonge en oude stellen en gezinnen met opgroeiende kids? Waarom? Zowel in de natuur als op bijvoorbeeld een vakantiepark of in een nabijgelegen stad is er meer dan genoeg te beleven.
Activiteiten in de natuur
Het klinkt misschien wat zweverig, maar in de natuur kom je dichtbij de oorsprong. In de meesten van ons zit toch wel een verlangen om weer in die rust en stilte te zijn, en de fascinatie voor dieren en planten leeft bij veel mensen. Dat vind je terug ook in activiteiten die mensen graag in de natuur doen. Vissen, hardlopen, fietsen, wandelen door het bos. Het is toch uiteindelijk omdat we zo graag buiten willen zijn? Lekker uitwaaien en de wind in je haren voelen.
Drenthe, Limburg of Texel
Er zijn verschillende natuurgebieden, waar gelukkig ook vakantiehuizen te vinden zijn. Zo ben je vanuit je huisje direct verbonden met de natuur en met het buitenleven. Direct vanuit je stekkie een wandeling maken door de Limburgse heuvels, of lekker mountainbiken over de Veluwe. De hunebedden in Drenthe bezoeken en ook nog even over de heide. Alleen al in ons kleine Nederland is al zoveel te vinden qua natuur. Zelfs de drukke Randstad heeft prachtige duinlandschappen, waar je weinig mensen tegenkomt. Of wat te denken van De Slufter op Texel ?
Natuurhuisje
Bij HuisjeTeHuur vind je verschillende vakantiehuizen die worden verhuurd door particulieren. Zo heb je een heerlijke vakantie op een bijzondere plek, met liefde verhuurd door de eigenaar waarmee je direct contact hebt. Doordat deze huisjes meestal niet op een vakantiepark liggen is de variatie groot qua omgeving. Naast ons eigen aanbod laten we soms ook bijzondere huisjes zien van onze partner Natuurhuisje . Deze huisjes liggen in de natuur. Het aanbod van deze huisjes op onze site is op basis van affiliate-marketing.
HuisjeTeHuur natuur
Ook zin gekregen om wakker te worden met vogelgeluiden of voer je graag doppinda's aan de eekhoorns op je tuintafel? Lekker met je laarzen door de modder of wadlopen in het noorden?
Deze vakantiehuizen liggen nabij of in een natuurgebied.
Een ongerept natuurgebied zorgt voor veel rust
Even volledig tot rust komen? Kies er bijvoorbeeld voor om vakantie te vieren in een ongerept natuurpark Het is natuurlijk ideaal als je vakantiehuis omringd is door groen, het liefst in een natuurgebied. De kans is dan erg groot dat je dit prachtige stukje natuur volledig voor jezelf hebt. Kies ervoor om ongerepte groene gebieden in Europa te verkennen of maak een wandeling of fietstocht door de meest afgelegen routes in Nederland. De Veluwe is met een oppervlakte van 91.200 hectare het grootste aaneengesloten natuurgebied van Europa!! Ons kleine landje heeft dus veel meer natuur dan je zou verwachten! Bizar toch? Want we zijn een stuk dichterbevolkt dan Frankrijk of Duitsland. En ook hier, zo dichtbij huis, spot je met gemak het echte wildleven!
De natuur is ieder seizoen van het jaar spectaculair
Wandelen, fietsen door bossen of duinen met de wind in je haren. Ieder seizoen van het jaar heeft de natuur weer iets speciaals te bieden. Als je dit en meer zoekt tijdens een vakantie, kies er dan altijd voor om in één van de vele natuurgebieden in Nederland of in Eurpoa te verblijven. Het is zonder twijfel de perfecte plek om even terug te trekken van het drukke en dagelijkse bestaan. Ideaal bijvoorbeeld om eropuit te gaan tijdens de herfstvakantie. Kastanjes rapen, sporen zoeken, vogels spotten, meer heb je niet nodig om een lekker bij te komen en je op te laden. Vergeet je verrekijker niet!