Paardrijden op vakantie in Nederland of in het buitenland. Een luxe vakantiewoning met eigen stal of een nabijgelegen manege. Een onvergetelijke reis. Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne bij een particuliere eigenaar? Bekijk ons aanbod gites, chalets, fermettes, villa’s en boerderijen.
Paardrijden op vakantie: een reis om nooit meer te vergeten!
Als je in Nederland één of meerdere dagen per week op de manege te vinden bent, dan is paardrijden zonder twijfel je grootste passie. Je doet er alles aan om je geliefde viervoeter zo goed mogelijk te verzorgen en je hebt er een erg mooie band me. Dan is het toch ook erg fijn om te weten dat je je paard ook mee op vakantie mag nemen? Kies voor een vakantiehuisje met luxe stal en ga voor een vakantie met je paard om nooit meer te vergeten.
Een ruitervakantie in het binnenland of het buitenland
Je vindt bij ons vakantiehuisjes in het binnenland en buitenland waar je van harte welkom bent met je paard. Sommige vakantiewoningen hebben een ruime stal én je bent binnen no-time op de mooiste ruiterpaden van de omgeving. Ga je voor een paardrijvakantie in Nederland of het buitenland? Enkele geliefde voorbeelden, zijn:
Kies voor een vakantie met paard bij je eigen huisje
Heb je altijd al je vakantie willen combineren met je grootste hobby? Dan is het tijd om een vakantiehuisje te huren! Je hebt de keuze uit verschillende soorten vakantiewoningen met een eigen stal. Maar er kan bijvoorbeeld ook een manege aanwezig zijn, waar je ook zeker weet dat je paard veilig staat. Ga voor een indrukwekkende trektocht, breng een bezoek aan de nabijgelegen manege voor een extra les. Of maak de prachtigste ritten door de bossen of op een ruiterpad door de velden.
De ideale manier om je tienerdochter een heerlijke vakantie te bezorgen. Een vakantiehuis van waaruit je kunt paardrijden. Ook voor niet-tiener-paardenliefhebbers trouwens....
Vakantiehuis huren in Lot et Garonne
Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne is een geweldig idee als je op zoek bent naar een unieke vakantiebestemming in Frankrijk..Deze mooie streek ligt in het zuidwesten van Frankrijk, in de regio Nouvelle-Aquitaine, en staat bekend om haar prachtige natuur en rustige, landelijke sfeer. Er zijn vele redenen te bedenken waarom het plannen van een vakantie in Lot et Garonne een geweldig idee is. Zo kun je hier genieten van de indrukwekkende bossen, heuvels en wijngaarden van de Dordogne en de Lot. Ook zijn hier veel leuke activiteiten te ondernemen, zoals wandelen, fietsen, kajakken en zwemmen in de rivieren. Deze streek biedt bovendien een rijke cultuur met tal van interessante dorpen en steden om te bezoeken. Dit is dus echt een fantastische vakantie bestemming waar je het heerlijk naar je zin zult hebben.
Wat kun je doen in Lot et Garonne?
Lot et Garonne heeft vele historische steden, zoals Agen, Villeneuve-sur-Lot en Marmande, waar je prachtige monumenten, kerken, kastelen en oude huizen kunt bekijken. Hier vind je ook de leukste lokale markten, waar je lokale producten kunt kopen en proeven. Bergerac staat bekend om haar wijnproductie en biedt een rijke historie, prachtige monumenten en een gezellige sfeer. Je vindt in deze streek ook prachtige landschappen, waaronder het Parc Naturel Régional des Landes de Gascogne met een rijk aanbod van wandel- en fietspaden, en het Parc Naturel Régional des Causses du Quercy. Houd je van kastelen? Dan is Bonaguil zeker de moeite waard met een prachtig uitzicht over de omgeving. Als laatste kun je in Lot et Garonne heerlijk zwemmen, golfen, vissen, paardrijden, paragliden en nog veel meer sportieve activiteiten uitvoeren.
Waarom een vakantiewoning huren bij Huisje te huur?
Wil je een vakantiehuis huren in Lot et Garonne, dan heb je bij ons veel verschillende mogelijkheden. Zo kun je bijvoorbeeld kiezen voor een woning van een particuliere eigenaar, waar je direct kunt huren. Vaak is dit een Nederlandse eigenaar, wat het huren van een huis nog aantrekkelijker maakt. Wij bieden diverse soorten vakantiewoningen aan in Lot et Garonne, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij of fermette. Sommige van deze woningen beschikken zelfs over een eigen zwembad of een privé-zwembad, wat nog meer comfort en ontspanning biedt tijdens je vakantie. Ook als je met je hond op vakantie wilt gaan is deze streek een geweldige bestemming. We bieden veel vakantiehuizen die huisdiervriendelijk zijn, zodat je je trouwe viervoeter lekker mee kunt nemen op vakantie. Zo kunnen jullie samen genieten van al het moois dat deze streek te bieden heeft.
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - Lot-et-Garonne verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in Lot-et-Garonne en wil je jouw vakantiehuis in Lot-et-Garonne verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage heb je weinig kosten voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in Lot-et-Garonne onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair