video's geven een veel levendiger beeld van de accommodatie dan statische afbeeldingen alleen. Een virtuele rondleiding door het vakantiehuisje voor een realistischer beeld. Huur een vakantiehuisje bij het Comomeer bij de Nederlandse eigenaar. En bezoek het plaatsje Bellagio, het mooiste dorp van Italie! Een vakantiehuis met een airco geeft zoveel extra comfort! Huur je vakantiehuis met airco direct, via de particuliere eigenaar. Een vakantiehuis huren dat rustig gelegen is. Kalmeer lichaam en geest en kies ervoor om jezelf even helemaal op te laden. Vakantie vieren in de herfstvakantie. Leuk in Nederland en het buitenland. Geniet van bos of strand, bezoek mooie steden. Een week, midweek of weekend weg in een particulier vakantiehuis. Een vakantiewoning met een campingbedje of babybed huren. Bij deze kindvriendelijke huizen kan dat. Standaard reisbed aanwezig of eenvoudig aan te vragen via de particuliere verhuurder. Huur je vakantiehuis in het Reuzengebergte van de eigenaar. En geniet van het landschap, de bergtoppen en de meren. Wandel, fiets en jodel in deze groene omgeving. Vakantie is Rust, Ruimte en .... Winkelen. Shop till you drop! En dan weer met de voeten omhoog in je vakantiehuis. Jezelf even helemaal opladen in een vakantiehuis aan zee en strand. Geniet van het geluid van de golven die de kust bereiken. Ervaar veel gemak door je wasjes te doen in een vakantiewoning met wasmachine. Ideaal voor een langer verblijf tijdens je welverdiende vakantie. Een pretpark = vakantiepret! Het is een ideaal uitstapje voor de kinderen. Heerlijk om dan geen uren in de auto te hoeven zitten, maar een vakantiehuis te hebben dichtbij bijvoorbeeld de Beekse Bergen of De Efteling. Een huisje in de bergen: magisch, bijzonder en onvergetelijk! Huur je vakantiewoning van particulier in Duitsland, Frankrijk of Oostenrijk. Huur je vakantiehuis in Barvaux en geniet van de Ardennen. Wandelen, genieten van het buitenleven. Boek je vakantiewoning in de Ardennen direct bij de particuliere verhuurder. Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne bij een particuliere eigenaar? Bekijk ons aanbod gites, chalets, fermettes, villa’s en boerderijen.
Toerisme rondom het Comomeer
Het Comomeer is een prachtig meer gelegen in het noorden van Italië. Het is een populaire bestemming voor toeristen vanwege de prachtige natuur, het mediterraanse klimaat en de historische steden en dorpen die rondom het meer liggen.
Wat te doen rondom het Comomeer
Bezoek de stad Como en geniet van het uitzicht op het meer vanaf de kabelbaan naar de top van de berg.
Maak een boottocht rond het meer en bezoek de stadjes Bellagio en Varenna.
Ga naar Villa del Balbianello, een prachtig paleis met een tuin met uitzicht op het meer.
Bezoek het Comomeer Museum en leer meer over de geschiedenis van het gebied.
Geniet van het prachtige uitzicht vanaf de wandelpaden rondom het meer.
Vakantie aan het Como-meer
Een vakantie aan eht Comomeer is ideaal voor mensen die van natuur houden. Het Comomeer is gelegen in het noorden van Italië, in de regio Lombardije. Het meer is ongeveer 50 kilometer lang en ligt tussen de steden Como en Lecco. Rondom het meer zijn prachtige steden en dorpen te vinden, zoals Bellagio, Varenna en Moltrasio. De omgeving rondom het Comomeer wordt gekenmerkt door glooiende heuvels, prachtige tuinen en paleizen, en adembenemende uitzichten op het meer en de bergen. Er zijn ook veel wandel- en fietspaden rondom het meer, waardoor het ook een populaire bestemming is voor mensen die van actieve vakanties houden.
Bellgagio
Bellagio is een stadje gelegen aan de oevers van het Comomeer in Italië. Het stadje is bekend om zijn prachtige ligging tussen de twee armen van het meer en om zijn historische centrum met smalle steegjes, mooie huizen en prachtige tuinen. Bellagio staat ook bekend om zijn luxueuze hotels, winkels en restaurants, en het is een populaire bestemming voor mensen die op zoek zijn naar een chique vakantie.
Er zijn ook veel bezienswaardigheden in Bellagio die de moeite waard zijn om te bezoeken, zoals:
Villa Melzi: Dit prachtige paleis met tuin is gelegen aan de oevers van het meer en biedt uitzicht op het Comomeer en de bergen. De tuin die bij dit paleis hoort is ook een bezoek waard, want is bekend om zijn bijzondere collectie bloemen en planten.
Oratorio di San Giovanni: Dit historische kerkje dateert uit de 14e eeuw en bevat prachtige fresco's en kunstwerken.
Vakantiehuis met airco
Een vakantiehuis met airconditioning kan fijn zijn omdat het de temperatuur in het huis op een comfortabel niveau houdt, vooral tijdens warme zomermaanden. Airconditioning kan ook helpen om muggen en andere insecten buiten te houden. Ook is een airco heerlijk om goed te kunnen slapen tijdens de hete zomermaanden. En als je een broze gezondheid hebt, dan helpt een airco je lijf te koelen zonder dat het je extra energie kost. Wist je trouwens dat airco's ook muggen kunnen tegenhouden. Veel airco's zijn namelijk uitgerust met een filter dat muggen en andere insecten kan tegenhouden. Ook kan het helpen bij het verminderen van stof, pollen en andere allergenen in een huis, wat symptomen kan verminderen bij mensen met astma of allergieen. Vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, ideaal voor rustzoekers...
Een ontspannende vakantie met een vakantiehuis die rustig is gelegen
Vakantie vieren op de mooiste plekken in Nederland én het buitenland
* Pipopwagen
* Villa
* Chalet
* Bungalow
Huur je vakantiewoning via een particuliere aanbieder
Een huisje huren voor de herfstvakantie
De herfstvakantie is misschien wel één van de fijnste periodes in het jaar om op vakantie te gaan. Je geniet van de laatste zonnestralen in Nederland of je zoekt de warme zon in het buitenland op. En of je nu gaat voor een midweek herfstvakantie of gewoon de hele week op vakantie gaat. Er zijn meer dan genoeg vakantiehuisjes waar je uit kunt kiezen. Op deze pagina heb je de keuze uit een erg mooi selectie vakantiehuizen die je voor de herfstvakantie kunt huren.
Een weekendje weg in de herfstvakantie
Het kan natuurlijk ook zomaar zo zijn dat je graag voor een weekendje weg gaat in de herfstvakantie. Perfect om deze ene week vrij mee te starten of mee af te sluiten. Om een geweldige tijd te hebben, hoef je natuurlijk niet ver te reizen. Kies ervoor om vakantie te vieren en ga voor een:
Huisje huren in de Ardennen
Huisje huren op de Veluwe
Huisje huren rondom het Zwarte Woud
Last Minute een huisje in de herfstvakantie huren
Heb je Last Minute besloten dat je vakantie gaat vieren in de herfstvakantie? Je hebt dan nog steeds de keuze uit een mooie selectie vakantiehuisjes voor en uitstekende prijs. Pak de auto, de trein of het vliegtuig en sta binnen een mum van tijd in jouw tijdelijke en nieuw stulpje. In Barcelona is het weer vaak prima in deze tijd en is het minder druk. En afhankelijk van het weer kun je op het laatste moment je bestemming kiezen.
Wat doen we in de herfstvakantie?
Bij de herfstvakantie denk je al snel aan denneappels zoeken, eikels verzamelen of herfstbladeren opplakken. Maar het is juist ook een fijne tijd om steden te zoeken. Musea hebben minder lange rijen dan in de zomervakantie. Het is minder druk bij de toeristische plekken als Giethoorn of op de Veluwe. Je kunt lekker naar zee of frisse lucht of als het herfstzonnetje schijnt een bootje huren op de Friese wateren. En met een beetje mazzel schijnt de zon!
Een campingbedje of een kinderbed in je vakantiewoning
Als je een vakantiewoning huurt, wil je er natuurlijk zeker van zijn dat het beste campingbedje aanwezig is. Hierdoor valt je kleintje als een blok in slaap en slaapt (hopelijk) de hele nacht lekker door. Op deze pagina kies je uit verschillende vakantiewoningen, waar altijd een campingbedje of een kinderbed aanwezig is.
Je kindje slaapt heerlijk in een eigen campingbedje
Het kan zomaar zo zijn dat dit je eerste vakantie als kersvers gezinnetje gaat zijn. Dit is natuurlijk reuze spannend. Want slaapt je kindje lekker door? Hoe gaat het met de heenreis in de auto? En hoe gaat de kinderkamer uitpakken op de nachtrust van je kindje? Omdat je al aardig wat zorgen aan je hoofd hebt, is het wel zo fijn om te weten dat je niet na hoeft te denken over de slaapplek. Het baby campingbedje is in veel gevallen klein, opvouwbaar en daardoor erg makkelijk naar wens in de kamer neer te zetten. Maar in de auto past zo'n ding altijd minder goed dan je denkt. En in sommige vakantiewoningen staat een heus kinderledikant.
Een kinderbedje in een eigen kinderkamer
Een kinderledikant in een eigen kinderkamer is natuurlijk reuze fijn. Het kan zo zijn dat het kinderbedje standaard aanwezig is op de kamer. Maar huur je een huis op een vakantiepark, dan kan het ook zijn dat je het bedje op kunt halen bij de receptie. Maak je je hier maar geen zorgen over. Je krijgt altijd de nodige instructies op het moment dat je het huisje huurt. Of je vraagt het natuurlijk rechtstreeks aan de particuliere verhuurder.
Kindvriendelijke vakantiehuizen
Naast het kinderbedje is er meestal aan meer gedacht. Een magnetron is handig om de flesjes of hapjes op te warmen. Een traphekje bovenaan de trap tegen nachtelijke dwaalpartijen en een kinderstoel om het eten enigszins soepel te laten verlopen. Tip! Neem een nachtlampje mee van thuis Want zowel voor jou als voor je kleintje kan het lastig zijn als het echt pikkedonker is in een andere slaapkamer. Het Reuzengebergte is een gebergte op de grens tussen Tsjechië en Polen.
Het huren van een vakantiehuis in de omgeving van Reuzengebergte is een geweldige manier om te genieten van de prachtige natuur. Het gebied is bezaaid met meren, bossen en bergen, waardoor het een perfecte locatie is voor een ontspannen vakantie. Er zijn veel verschillende vakantiehuizen beschikbaar, variërend van kleine, intieme huisjes tot luxe villa's. De meeste huizen hebben een prachtig uitzicht op de bergen en het meer, waardoor je kunt genieten van de rust en de schoonheid van de omgeving. Er zijn ook veel activiteiten beschikbaar in de omgeving, waaronder wandelen, fietsen, kanoën en vissen. Het is een perfecte locatie voor een ontspannen vakantie, waar je kunt genieten van de rust en de schoonheid van de omgeving.
Een leuk uitje voor het hele gezelschap als je kiest voor een dagje winkelen
Of je nu vakantie viert in Nederland of in het buitenland, het is altijd een leuke idee om een dagje te gaan winkelen. Je maakt hierdoor kennis met net even wat andere winkels en shopt er misschien wel de leukste en nieuwste items voor je garderobe. Het is het ideale uitje als er regenachtig weer aan wordt gekondigd, als je bijvoorbeeld de kerstinkopen gaat doen of cadeautjes wilt halen voor een verjaardag, Vaderdag of Moederdag.
Verschillende leuke steden in Nederland waar je kunt winkelen
We hebben in ons eigen kikkerlandje het geluk dat er tal van prachtige steden te vinden zijn. De volgende steden lenen zich dan ook perfect voor een dagje shoppen met je partner of met het hele gezin:
Haal de leukste souvenirs in huis door tijdens vakantie te shoppen
Een dagje winkelen is een erg leuke afwisseling op bijvoorbeeld een vakantie midden in de natuur. Misschien kun je een nieuw paar schoenen gebruiken of je haalt graag de lekkerste chocolade in huis. Misschien ga je zelfs op zoek naar de leukste souvenirs voor in huis. Denk hierbij aan een leuke vaas voor in de woonkamer of een nieuw fotolijstje waar je jouw mooiste vakantiefoto in kunt gaan lijsten. Een dagje winkelen op vakantie. Leuk voor jong en oud én de perfecte activiteit als er regen aan wordt gekondigd. Geniet van zon, zee en strand, zo vanuit je vakantiewoning.
Een vakantiehuis aan zee/strand huren
Je hebt vast en zeker wel eens gedroomd van vakantie vieren in een vakantiehuis aan zee/strand. Dat is ook niet zo gek, want je viert hierdoor vakantie op één van de beste locaties van het land. Binnen no-time sta je met je voeten in het water, kan je hond oneindig blijven rennen over het strand met een balletje of leer je jouw zoon of dochter hoe een vlieger te gebruiken. Maar ook de actieve vakantieganger haalt zijn of haar hart op met de vele watersporten die er te vinden zijn.
Een kalmerend geluid van de golven die de kust bereiken
Niets is zo fijn dan je hoofd even helemaal leegmaken. Kies er daarom voor om iedere ochtend een fijne strandwandeling te maken. Je geniet zelfs al vanuit je vakantiehuis van het kalmerende geluid van de golven die de kust bereiken. Om het nog niet eens te hebben over de meest waanzinnige zonsopkomsten en zonsondergangen, waar je iedere dag op wordt getrakteerd.
Huur een vakantiehuis in verschillende formaten
Een vakantiehuisje aan zee en strand voelt al snel als thuiskomen. Neem eens een kijkje in ons aanbod en huur een vakantiehuis in verschillende formaten. Het huren doe je rechtstreeks via ons netwerk van particuliere eigenaren. Dit zorgt voor een fijne en duidelijke communicatie en je krijgt antwoord op al je vragen die je over het verblijf hebt.
Vakantiehuis met wasmachine
Kleine wasjes, grote wasjes, vakantiewasjes. Stop ze in de wasmachine.
Ervaar het gemak van een vakantiewoning met wasmachine
Als je voor een langere tijd op vakantie gaat, dan is het altijd een goed idee om een keuze te maken uit ons aanbod vakantiewoningen met wasmachine. Hierdoor ervaar je precies dezelfde gemakken als je gewend bent van je eigen woning. Neem bijvoorbeeld hetzelfde wasmiddel mee in je koffer, zodat je van een bekende geur geniet tijdens het ophangen van de was óf tijdens het drogen ervan.
Een vakantiehuisje met wasmachine voor een langer verblijf
Een vakantiehuisje met wasmachine is vooral erg geliefd onder vakantiegangers die bijvoorbeeld een week, twee weken of langer een vakantie hebben geboekt. In de meeste typen verblijven is er wel een wasmachine terug te vinden. Je kunt hierbij denken aan een: Boerderij Landhuis Chalet Villa Vakantiewoning
Vooral bij het huren van een vakantiehuis als tijdelijke woonruimte is een wasmachine een must. Op die manier kun je zonder een kampeergevoel te hebben een langere tijd een vakantiehuis huren. Datzelfde geldt voor een groepsaccommodatie. Je kunt niet met heel veel mensen in een groot vakantiehuis verblijven zonder het gemak van een wasmachine.
Perfect voor een welverdiende break of voor een workation
Voor zowel een welverdiende break als voor een workation is een vakantiewoning met wasmachine de perfecte uitkomst. Wel zo fijn, want hierdoor weet je altijd zeker dat je jouw geliefde polo, dat ene fantastische jurkje of een relaxed shirt kunt blijven dragen. Je maakt korte metten met etensvlekken, drankvlekken of transpiratie en bent dus altijd zeker van een geweldige look in je vrije tijd of tijdens een werkdag. Dag in, dag uit!
Vakantiehuis met wasmachine Frankrijk
Let op, als je een vakantiehuis in Frankrijk huurt met een wasmachine: de meeste huizen hebben een septic-tank, ofwel een fosse septic. Vooral de vakantiewoningen die lekker in de natuur liggenn. Niet alle vakantiewoningen zijn namelijk aangesloten op het riool. Met een septic-tank kunnen alleen wasmiddelen gebruikt worden die biologisch afbreekbaar zijn. Maar daar zal de eigenaar je ook vast zelf nog even op wijzen. Tip! Biologische wasmiddelen zijn uiteraard makkelijk verkrijgbaar in gebieden waar dat nodig is. En zo kun je ook in Frankrijk heerlijk een wasje draaien in je vakantiehuis.
Een vakantiehuis dichtbij een pretpark
Je vakantiehuis dichtbij een pretpark. Dat is dubbel pret! Want natuurlijk is een pretpark één van de leukste uitjes voor de kids als je op vakantie gaat. Zowel in Nederland als in het buitenland zijn er tal van spectaculaire attracties in pretparken te vinden. Lopen de temperaturen op in de zomer, ga dan bijvoorbeeld op zoek naar een pretpark met zwembad of waterattracties voor de nodige verkoeling. Vanuit je vakantiehuis de leukste pretparken bezoeken is ideaal. En er zijn genoeg leuke pretparken in Nederland en in het buitenland.
Dit is het kleinste pretpark ter wereld
De Efteling kent iedereen. Maar ook voor het kleinste pretpark van de wereld hoef je niet lang te reizen. Want wist je dat er een Mini Efteling bestaat in het Brabantse Nieuwkuijk? De kids staan hier ook in oog met de mooiste sprookjes. Maar daarnaast staat Nieuwkuijk ook bekend om de prachtige nabijgelegen natuurgebieden en het altijd gezellige ‘s-Hertogenbosch ligt op een steenworp afstand. Je gaat hier dus vast en zeker een geweldige tijd beleven. Maar je vakantiehuis huren bij de Efteling staat natuurlijk garant voor maxi-pret.
Dit is het goedkoopste pretpark ter wereld
Tivoli Gardens in Kopenhagen staat bekend als het goedkoopste pretpark ter wereld. Ideaal dus om te bezoeken vanuit een eigen vakantiewoning . Blijf je graag liever dichterbij huis? Kies bijvoorbeeld voor een weekendje weg met attractiepark. Parken zoals de Efteling, Walibi en Bobbejaanland in België lenen zich perfect voor een korter verblijf. Als je niet gebonden bent aan een specifieke periode, doet het je goed om kortingsacties voor de pretparken in de gaten te houden. Hierdoor bespaar je aardig op de kosten voor een ticket en heb je net even wat meer budget vrij om uit te geven aan je welverdiende vakantie.
Een actieve wandelvakantie in de bergen
Overnachten in de bergen, wie wil dat nou niet? Iedere ochtend geniet je van een fantastisch uitzicht tijdens het ontbijt. En na het ontbijt? Bekijk het weerbericht en kies voor één van de vele wandelingen nabij je vakantiewoning. Van een korte wandeling van een paar uur tot een wandeling waar je een dag over doet, het is allemaal mogelijk. Dé ideale vakantie dus voor jong en oud, want je hoeft je er geen enkel moment te vervelen. Een vakantie in de bergen maakt de hoofden leeg en de longen fris.
Maak kennis met de mooiste bergen van Europa
We hebben het geluk dat Europa tal van prachtige berggebieden heeft. Je hoeft dus helemaal niet ver te reizen om oog in oog te staan met een spectaculair landschap. Kies er bijvoorbeeld voor om een vakantiewoning te huren in de:
Laten we eerlijk zijn, het beklimmen van bergen in Europa is totaal anders dan de heuvels die we in Nederland gewend zijn. Toch is het verstandig om in je eigen vertrouwde omgeving vaak de wandelschoenen aan te trekken. Of kies er gewoon voor om een weekendje weg te gaan naar de Limburgse heuvels en beklim het Drielandenpunt. Zo weet je zeker dat je net even wat makkelijker aan de wandelroute s start vanuit je eigen huisje in de bergen start.
Barvaux: sfeervol plaatsje in de Ardennen
Barvaux is een gezellig dorpje gelegen in het hart van de Ardennen, België. Dit sfeervolle plaatsje vormt het perfecte startpunt voor een ontspannen vakantie in een prachtige natuurlijke omgeving.
Parel in de Ardennen
Barvaux is gelegen in de provincie Luxemburg, omringd door de weelderige bossen en heuvels van de Ardennen. De regio staat bekend om zijn rustieke charme en biedt een overvloed aan mogelijkheden voor buitenactiviteiten.
Ontdek Nabijgelegen Steden
In de buurt van Barvaux liggen enkele mooie steden, zoals Durbuy, bekend als het kleinste stadje ter wereld, en La Roche-en-Ardenne, met zijn imposante middeleeuwse kasteel. Deze steden bieden een mix van geschiedenis en gezelligheid.
Wandelen rondom Barvaux
Wandelen rondom Barvaux
In de pittoreske omgeving van Barvaux zijn er diverse wandelroutes die natuurliefhebbers en wandelaars zullen bekoren. Hier zijn enkele populaire plekken waar je kunt wandelen rondom Barvaux:
Ourthe Promenade: Deze schilderachtige wandelroute volgt de kronkelende loop van de rivier de Ourthe. Je wandelt langs kabbelende beekjes, groene weiden en door dichte bossen. Onderweg kom je vaak rustige picknickplekjes tegen waar je kunt genieten van de natuur.
Bos van Grandhan: Dit prachtige bosgebied ligt vlakbij Barvaux en biedt diverse wandelpaden voor zowel beginners als ervaren wandelaars. De paden leiden je langs oude bomen, wilde bloemen en stille vijvers, waardoor het een ideale plek is voor een ontspannen wandeling.
Durbuy en omgeving: De charmante stad Durbuy, nabij Barvaux, is omringd door mooie wandelroutes. Je kunt wandelen langs de oude stadsmuren, door smalle straatjes en over heuvelachtige paden met panoramische uitzichten op de vallei van de Ourthe.
Topiary Park: Dit unieke park, gelegen op een heuvel met uitzicht op Durbuy, herbergt prachtig gesnoeide planten en struiken in allerlei vormen. Een wandeling door dit park is een ware visuele traktatie en biedt een interessante combinatie van natuur en kunst.
Domaine de Hottemme: Dit natuurreservaat, gelegen aan de rand van Barvaux, is een waar paradijs voor natuurliefhebbers. Hier kun je wandelen door ongerepte bossen, langs stromende beekjes en over kronkelende paden. Het reservaat herbergt een diversiteit aan flora en fauna, waardoor elke wandeling hier een ontdekkingstocht is.
Deze wandelplekken bieden niet alleen een kans om te genieten van de rust en schoonheid van de Ardennen, maar ook om de lokale flora en fauna te bewonderen. Of je nu op zoek bent naar een ontspannen wandeling langs de rivier of een avontuurlijke tocht door dichte bossen, rondom Barvaux vind je wandelroutes die aan ieders voorkeur voldoen.
Labyrinth van Barvaux
Een van de hoogtepunten is het nabijgelegen Labyrinth van Barvaux, een doolhof vol avontuur voor jong en oud. Ook staat de streek bekend om zijn ambachtelijke brouwerijen waar je lokale bieren kunt proeven, een ware traktatie voor liefhebbers van ambachtelijke brouwsels.
Activiteiten voor het Gezin
Met kinderen kun je in Barvaux en omgeving verschillende activiteiten ondernemen, zoals kajakken op de Ourthe-rivier, een bezoek aan een avonturenpark met klimparcours, of een dagje in een nabijgelegen dierenpark.