Een vakantiehuis huren dat rustig gelegen is. Kalmeer lichaam en geest en kies ervoor om jezelf even helemaal op te laden. Geniet van alle luxe in een vakantiewoning met zwembad. Hou je van een verwarmd bad binnen of buiten of liever duiken in een zwemvijver? Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Vakantiehuis met geweldig uitzicht en privé verwarmd zwembad op een privé terrein van 4400 m2. In huis is overal airco aanwezig.
detail tekst: en privé verwarmd zwembad op een privé terrein . .
Lodge 144 vakantiehuis exclusief voor 2 personen met jetstrream zwembad
Rustieke luxe · Gezellige sfeer ·Adults Only
detail tekst: 144 - jetstream zwembad 83237 lodge ligt in een rustige, landelijke . .
Heerlijk rustig gelegen gîte op een sfeervol en authentiek domein, met zwembad, airco, terras, uitzicht op de boomgaard, alleen volwassenen. Welkom!
detail tekst: domein, met zwembad, airco, terras, per week heerlijk rustig gelegen gîte op een . .
Vakantiewoning met privé
zwembad op privé terrein 3000m
detail tekst: met privé
zwembad op privé terrein woning staat in een rustig gelegen gebied, maar . .
gîte op landgoed, 4-8 p.
Verwarmd zwembad, terrassen,
tuin. Rust en ruimte aan de rand
van dorp. Rolstoel-toegankelijk
detail tekst: 4-8 p.
verwarmd zwembad, terrassen,
tuin. . .
Les chenes
is een
comfortabel
vrijstaand
huis
met een
privé
zwembad (
5x10)gelege
n op een
heuvel met
een prachtig
uitzicht
detail tekst: met een
privé
zwembad (
5x10)gelege
n . .
Vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, ideaal voor rustzoekers...
Een ontspannende vakantie met een vakantiehuis die rustig is gelegen
Een vakantiehuis dat rustig gelegen is, is dé plek om lichaam en geest te kalmeren. Geniet iedere ochtend van een meditatiesessie in de woonkamer, maak vele prachtige wandelingen en fietstochten in de regio en geniet van de meest adembenemende uitzichten. Een vakantiehuis dat rustig gelegen is, is vooral erg geliefd onder stellen. Meer weten? We hebben een aantal geliefde vakantiewoningen alvast voor je op een rijtje gezet als je selecteert op Rustig gelegen.
Vakantie vieren op de mooiste plekken in Nederland én het buitenland
In zowel Nederland als in het buitenland huur je een vakantiehuis dat rustig gelegen is. Misschien ga je erg graag voor een accommodatie aan het strand, in de bergen of vlak aan een prachtig en uitgestrekt meer. Er zijn ook tal van soorten vakantiewoningen waar je uit kunt kiezen. Je kunt daarbij denken aan een:
* Pipopwagen
* Villa
* Chalet
* Bungalow
Huur je vakantiewoning via een particuliere aanbieder
Je hebt nu een wat beter beeld gekregen van de vakantiehuizen die rustig gelegen zijn, waar je zoal uit kunt kiezen. Kun je niet wachten om je volgende vakantie hier te vieren? Ons complete aanbod aan vakantiehuisjes huur je rechtstreeks via een particuliere eigenaar. Hierdoor maak je altijd erg snel een reservering en wordt er in korte lijntjes gecommuniceerd. Ideaal als je van tevoren nog de nodige vragen hebt over de accommodatie.
Vakantiehuis huren met zwembad
Heerlijk zo'n zwembad bij je vakantiehuis. Om baantjes te trekken of om er een goed boek naast te lezen.
Zoek de nodige verkoeling op in een vakantiehuis met zwembad
Het is helemaal niet zo gek dat een vakantiehuis met zwembad enorm in trek is onder vakantiegangers. De kids hebben er de tijd van hun leven, je kunt je kindje er leren zwemmen of zelf lekker genieten van de rust en de ruimte. Dit betekent dus ook dat je niet iedere ochtend hoeft te zoeken naar een ligbedje of te maken hebt met luidruchtige hotelgasten. Naast dat er vakantiehuizen in Nederland met een zwembad te vinden zijn, ga je ook meerdere vakantiehuizen in én buiten Europa via ons vinden. Weet je dat er ook vakantiehuizen met een zwemvijver zijn? Moet je niet schrikken van een waterplant tussen je tenen natuurlijk! Maar een zwembad is de beste manier om af te koelen tijdens je vakantie.
De perfecte plek om even bij te komen na een drukke en actieve dag
Het zwembad van een vakantiehuis is de perfecte plek om de batterij op te laden. Ideaal als je een drukke en actieve dag achter de rug hebt. Of als je een vakantie boekt met het doel er even helemaal tot rust te komen. Een zwembad is in tal van formaten te vinden en beschikbaar in een verwarmde variant of een onverwarmde variant. Of misschien wil je wel juist je conditie op peil houden tijdens je vakantie door dagelijks je baantjes te trekken.
Huur een vakantiewoning met zwembad rechtstreeks bij de verhuurder
Overtuigd geraakt van de voordelen van een vakantiehuis met zwembad? Je huurt ‘m rechtstreeks bij een particuliere verhuurder. Hierdoor krijg je altijd snel reactie op de vragen die je hebt over het verblijf en de huizen worden voor een uitstekende huurprijs aangeboden.
Vakantiewoning huren in Lot
Ga je een vakantiewoning huren in Lot, dan kies je voor een unieke vakantiebestemming in Frankrijk. Deze prachtige streek is gelegen in het zuidwesten van het land en staat bekend om haar indrukwekkende natuur, rijke cultuur en de vele leuke dorpen en steden die er te bezoeken zijn. Het is dan ook een populaire streek onder vakantiegangers. In deze regio vind je tal van activiteiten om te beleven, veel dingen om te ontdekken en vind je ook echt rust als je dat wilt. Kortom, een vakantie in Lot is een geweldig idee voor iedereen die op zoek is naar een unieke vakantiebestemming met veel natuur, cultuur, leuke activiteiten en rust. Ga je met je gezin op vakantie of met je partner, met familie of met vrienden? In een vakantiehuis in Lot van een particuliere (Nederlandse) eigenaar zul je het zeker naar je zin hebben.
Wat kun je doen in Lot, Frankrijk?
Een vakantiewoning huren in Lot is de perfecte reden om een aantal van de leuke dorpen en steden in deze streek te bezoeken. Cahors bijvoorbeeld met haar indrukwekkende brug en prachtige oude stadscentrum, of Figeac met haar historische gebouwen en levendige markt. Er zijn in Lot ook talloze leuke activiteiten die je kunt ondernemen. Zo kun je bijvoorbeeld een bezoek brengen aan de wijngaarden in de streek of een dagje uit naar een van de vele kastelen of grotten in de omgeving. Ook voor liefhebbers van cultuur is er genoeg te zien en te doen, met talloze musea en historische bezienswaardigheden. De grotten van Lascaux II bevatten prachtige prehistorische kunstwerken uit de tijd van de Cro-Magnon mens. Verder bieden de nationale parken van de Causses du Quercy een uitstekende gelegenheid om te wandelen, fietsen paardrijden en de natuur te verkennen.
Een vakantiehuis huren in Lot via Huisje te huur
Wij bieden in Lot verschillende soorten vakantiewoningen aan, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij, fermette of een vakantiehuis. Sommige van deze accommodaties hebben zelfs een eigen zwembad of privé-zwembad, wat je verblijf nog aangenamer maakt. Als je met je hond op vakantie wilt, zijn er in Lot vakantiewoningen beschikbaar die honden toelaten. Eén van de voordelen van het huren van een vakantiehuis bij ons is dat je de mogelijkheid hebt om direct te huren bij de particuliere eigenaar. Dit kan bijvoorbeeld een Nederlandse eigenaar zijn, wat het voor Nederlandse vakantiegangers nog makkelijker maakt om een vakantiewoning te vinden die aan hun wensen voldoet. Wil je een vakantiewoning huren in Lot bij een particuliere eigenaar, dan kun je bovendien genieten van alle gemakken van thuis terwijl je toch heerlijk op vakantie bent. Dat is pas echt optimaal vakantie vieren!
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - de Lot verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in de Lot en wil je jouw vakantiehuis in de Lot verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage van 24 euro voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in de Lot onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair