video's geven een veel levendiger beeld van de accommodatie dan statische afbeeldingen alleen. Een virtuele rondleiding door het vakantiehuisje voor een realistischer beeld. Huur een vakantiehuisje bij het Comomeer bij de Nederlandse eigenaar. En bezoek het plaatsje Bellagio, het mooiste dorp van Italie! Een vakantiewoning met buitenkeuken huren. Geniet van de gezelligheid van buiten tafelen en koken. Buiten koken geeft je natuurlijk hét vakantiegevoel! Breng lichaam en geest met elkaar in balans in een vakantiehuis met sauna. Dé plek om je batterij helemaal op te laden. Bekijk het leven eens van de andere kant! Snorkelen kan op prachtige tropische bestemmingen, zoals Griekenland, Bonaire, Turkije of Egypte. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Toerisme rondom het Comomeer
Het Comomeer is een prachtig meer gelegen in het noorden van Italië. Het is een populaire bestemming voor toeristen vanwege de prachtige natuur, het mediterraanse klimaat en de historische steden en dorpen die rondom het meer liggen.
Wat te doen rondom het Comomeer
Bezoek de stad Como en geniet van het uitzicht op het meer vanaf de kabelbaan naar de top van de berg.
Maak een boottocht rond het meer en bezoek de stadjes Bellagio en Varenna.
Ga naar Villa del Balbianello, een prachtig paleis met een tuin met uitzicht op het meer.
Bezoek het Comomeer Museum en leer meer over de geschiedenis van het gebied.
Geniet van het prachtige uitzicht vanaf de wandelpaden rondom het meer.
Vakantie aan het Como-meer
Een vakantie aan eht Comomeer is ideaal voor mensen die van natuur houden. Het Comomeer is gelegen in het noorden van Italië, in de regio Lombardije. Het meer is ongeveer 50 kilometer lang en ligt tussen de steden Como en Lecco. Rondom het meer zijn prachtige steden en dorpen te vinden, zoals Bellagio, Varenna en Moltrasio. De omgeving rondom het Comomeer wordt gekenmerkt door glooiende heuvels, prachtige tuinen en paleizen, en adembenemende uitzichten op het meer en de bergen. Er zijn ook veel wandel- en fietspaden rondom het meer, waardoor het ook een populaire bestemming is voor mensen die van actieve vakanties houden.
Bellgagio
Bellagio is een stadje gelegen aan de oevers van het Comomeer in Italië. Het stadje is bekend om zijn prachtige ligging tussen de twee armen van het meer en om zijn historische centrum met smalle steegjes, mooie huizen en prachtige tuinen. Bellagio staat ook bekend om zijn luxueuze hotels, winkels en restaurants, en het is een populaire bestemming voor mensen die op zoek zijn naar een chique vakantie.
Er zijn ook veel bezienswaardigheden in Bellagio die de moeite waard zijn om te bezoeken, zoals:
Villa Melzi: Dit prachtige paleis met tuin is gelegen aan de oevers van het meer en biedt uitzicht op het Comomeer en de bergen. De tuin die bij dit paleis hoort is ook een bezoek waard, want is bekend om zijn bijzondere collectie bloemen en planten.
Oratorio di San Giovanni: Dit historische kerkje dateert uit de 14e eeuw en bevat prachtige fresco's en kunstwerken.
Tot in de late uurtjes eten en borrelen in je eigen buitenkeuken
Een buitenkeuken bij een vakantiewoning is voor veel vakantiegangers de ultieme droom. Je geniet van de heerlijk zachte en warme temperaturen in de avond, terwijl je de mooiste streekgerechten uitprobeert op de barbecue of een waar kookeiland. Het zonnetje schijnt nog lichtjes op je gezicht, terwijl de zon langzaam maar zeker zakt aan de horizon. Je geniet van een aperitiefje, terwijl de kids lekker op het grasveld of in het zwembad aan het spelen zijn.
Verplaats het hart van de woning naar buiten!
Vandaag de dag is de keuken het hart van de woning. Thuis is het vast en zeker de plek waar je ontbijt met het gezin, dineert met je partner of borrelt met vrienden. Waarom haal je dit leven niet gewoon naar buiten? Je spendeert daardoor de maximale tijd in de buitenlucht en je geniet ook nog eens optimaal van de buitenruimte die je hebt.
Een buitenkeuken mét zwembad: maximale luxe op vakantie
Je hebt de keuze uit tal van vakantiewoningen met een buitenkeuken. Pak je het graag een keer écht luxe aan? Wellicht huur je binnenkort dan een vakantiewoning met een buitenkeuken en zwembad. Dit zijn vaak royale en vrijstaande woningen of fantastische villa’s. Je geniet daardoor ook nog eens iedere dag van een geweldig uitzicht. En dat zorgt natuurlijk ook weer voor het maken van mooie herinneringen en een fotoboek waar je maar al te graag in terug wilt kijken.
Vakantiehuis met sauna
Een sauna in jouw vakantiehuis werkt heerlijk ontspannend en maakt van een herfstvakantie of winterverblijf een wellness-vakantie!
Het ultieme wellness gevoel in een vakantiehuis met sauna
Een vakantiehuis met sauna is dé uitkomst om jezelf even helemaal op te laden. Want laten we eerlijk zijn, in het dagelijks leven ben je behoorlijk druk met werk, familie of het runnen van het gezin. Om het nog niet eens te hebben over een paar keer per week sporten of het sociale leven met vrienden. Ervaar het ultieme wellness gevoel door een vakantiehuis met sauna te reserveren.
De voordelen van het gebruik van een sauna in een vakantiehuis
Dat de sauna goed is voor lichaam en geest, is iets dat we allemaal weten. Stramme spieren komen beter los, afvalstoffen worden vele malen beter afgevoerd en doordat je gaat transpireren, geniet je ook sneller van een zachte huid. Neem na het brengen van een bezoek aan de sauna een verfrissende douche, om je lichaam weer op de juiste temperatuur te krijgen.Tip! Neem je eigen badjas mee naar een vakantiewoning met sauna. Dit maakt de wellness beleving helemaal compleet. Zo kom je extra uitgerust terug van je vakantie.
Huur een vakantiehuisje met sauna
Vooral als de letter 'R' in de maand zit, is het extra belangrijk om goed voor je weerstand te zorgen. Niet alleen in Nederland zijn er genoeg vakantiewoningen met sauna's te vinden, maar ook in bijvoorbeeld de wintersportgebieden van Frankrijk, Oostenrijk en Zwitserland. Een vakantiewoning huur je direct via een particuliere aanbieder en is altijd van alle luxe gemakken voorzien.
En naast een sauna is een vakantiehuis met hottub in de tuin ook fantastisch. En beiden is natuurlijk nog hemelser. Zolang je maar goed zorgt voor de afkoeling na je sauna-bezoek.
Soorten sauna's
Als je een vakantiehuis boekt met een sauna, kijk dan even wat voor soort sauna het huisje heeft. De eigenaar kan je er vast alles over vertellen. En dan ben je lekker voorbereid. Je hebt bij vakantiehuizen met sauna bestaat uit onder andere elektrische, infraroodsauna’s en houtgestookte sauna's.
Infrarood of Finse sauna
De infraroodsauna’s zijn vaak wat kleiner van formaat en werken vooral op de spieren door. Houtgestookte sauna’s zijn de klassieke sauna's, ofwel de Finse sauna. Je weet wel, met het opgieten van water, waarbij er veel stoom vrijkomt.. Het voordeel van infrarood sauna's is dat ze snel warm zijn. Daarbij kun je dus kort van tevoren plannen om in de sauna te gaan. De klassieke sauna, die je kent ook van die aparte houtgeur als ie goed warm is, die duurt wat langer met opwarmen. En als je gaat voor een oppepper van je immuunsysteem, dan is de Finse sauna een aanrader! Zo kom je lekker gezond terug van je vakantie als je een huisje boekt met sauna.
Ben je een duiker of snorkelaar?
Bekijk het leven eens van de andere kant! Duiken kan op prachtige tropische bestemmingen, zoals Curacao , Bonaire of Egypte. Maar ook dichter bij, in een vakantiehuis in Duitsland of zelfs in de Achterhoek ! Ontdek het mooiste leven onderwater door te duiken of snorkelen. Mijn favoriete plek is snorkelen aan de Costa-Brava, in de Middellandse zee.
Maak kennis met het onderwaterleven door op vakantie te duiken
Zie je het al voor je als je gaat duiken ? Terwijl je jouw gear aan het testen bent op de kade, geniet je al van een fantastisch uitzicht met een azuurblauwe zee. De instructeur voorspelt weinig wind en een zonovergoten dag, dus het zicht onder water gaat vast en zeker fantastisch worden. En zodra je met je uitrusting in het water gaat duiken, sta je oog in oog met prachtig koraal, vele vissen en misschien wel goedaardige haaien. Het is tijd om een vakantiehuisje te boeken waar je in de buurt kunt duiken!
Je paddy halen of een lesje volgen om het diepzeeduiken weer onder de knie te krijgen
Ga je binnenkort een vakantiehuisje huren waar je kunt duiken? Je voorkeur kan hieraan uitgaan omdat je graag je paddy wilt halen of graag nog even een extra lesje volgt. Zo weet je zeker dat het toegestaan is en veilig is om zelf te gaan diepzeeduiken, bijvoorbeeld in Curaçao of Bonaire.
Wissel het duiken af met snorkelen, voordat je weer naar huis vliegt
Als fanatiek duiker sta je bij aankomst meteen te popelen om het water in te gaan. En het liefste maak je iedere dag een duik, om zo het fantastische leven onder water te kunnen bestuderen. Maar je weet waarschijnlijk ook als geen ander dat er bepaalde regels verbonden zijn aan duiken en vliegen op de terugreis. Tip Om te voorkomen dat je te maken krijgt met decompressieziekte, wordt aangeraden om minstens 18 uur voordat je weer naar huis vliegt, niet te gaan duiken. Ga je voor een intensieve duikvakantie? Dan mag je zelfs de eerste 24 uur nog niet vliegen. In dat geval kun je ervoor kiezen om het duiken af te wisselen met het snorkelen .