• Vakantiehuizen zoeken op:
  • Zelf verhuren
    • Verhuren
    • Informatie
    • Tips verhuren huis
    • Huis Verzekeren
    • Blog
    • VideoPagina
?
Huren logo HuisjeTeHuur

vakantiehuizen huren | direct van Nederlandse eigenaar

vakantiehuis Huren
Vakantiehuizen landen
  • Alle huisjes
  • Nederland
    • Alle provincies
    • Drenthe
    • Flevoland
    • Friesland
    • Gelderland
    • Groningen
    • Limburg
    • Noord-Brabant
    • Noord-Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zeeland
    • Zuid-Holland
  • Europa
    • Belgie
    • Duitsland
    • Frankrijk
    • Griekenland
    • Italie
    • Nederland
    • Oostenrijk
    • Portugal
    • Spanje
    • Tsjechie
    • Zweden

    • Bosnie-herzegovina
    • Bulgarije
    • Denemarken
    • Engeland
    • Hongarije
    • Ierland
    • Kroatie
    • Luxemburg
    • Noorwegen
    • Polen
    • Roemenie
    • Slovenie
    • Slowakije
    • Spanje-costa-blanca
    • Spanje-costa-calida
    • Turkije
    • Zwitserland
  • N+Z Amerika
    • Aruba
    • Bonaire
    • Brazilie
    • Canada
    • Curacao
    • Mexico
    • Suriname
    • Verenigde-staten
  • Afrika | Azië
    • Egypte
    • Gambia
    • Indonesie
    • Kaapverdie
    • Kenia
    • Marokko
    • Tanzania
    • Thailand
    • Tunesie
    • Zuid-afrika
    • Zuid-frankrijk
  • LAST MINUTE
  • Vakantiehuis
  • Frankrijk
  • Lot
  • 2-gezinnen
  • Maneges

2 gezinnen en Stacaravan

personen

Een luxe vakantiewoning met eigen stal of een nabijgelegen manege . Een onvergetelijke reis.Paardrijden op vakantie, niet alleen voor kleine meisjes! Met 2 gezinnen op vakantie? Deze vakantiehuizen bieden jullie genoeg ruimte en comfort. Huur een stacaravan van de particuliere eigenaar. Een stacaravan is voor mensen die graag kamperen, maar ook het comfort willen van een vakantiehuisje. Het beste van 2 werelden... Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.

Vakantiehuizen gevonden

Wis selectie    Frankrijk X Lot X 2-gezinnen X Stacaravan X Maneges X

Het voordeel van een vakantiehuis in de buurt van een manege, of met een eigen stal, is natuurlijk de mogelijkheid om lekker veel paard te rijden! Gasten kunnen vaak paardrijlessen nemen, begeleide tochten maken door de omgeving of gewoon genieten van een ontspannen rit te paard. Daarnaast bevinden maneges zich vaak in landelijke gebieden met prachtige natuur. Een vakantiehuis in deze omgeving biedt jou de kans om te genieten van de rust en de natuurlijke schoonheid van het platteland. Voor gezinnen kan een vakantiehuis bij een manege een geweldige keuze zijn. Kinderen en volwassenen kunnen samen genieten van activiteiten met paarden, waardoor het een gezinsvriendelijke vakantiebestemming wordt. Weet je trouwens dat paardrijden een ontspannende en therapeutische activiteit is? Het kan helpen stress te verminderen, het zelfvertrouwen te vergroten en een gevoel van welzijn te bevorderen. Dus een perfecte reden, naast het plezier, om paard te rijden tijdens je vakantie! Voor degenen die op zoek zijn naar meer dan alleen ontspanning, biedt een vakantiehuis bij een manege afwisseling in vakantieactiviteiten. Het is een kans om nieuwe vaardigheden te leren, actief bezig te zijn en het buitenleven te verkennen.

Met twee gezinnen op vakantie

Het huren van een vakantiehuisje met twee gezinnen biedt een geweldige kans voor samenzijn, plezier en het delen van de kosten. Naast dat het hartstikke gezellig is, zorgt het ook voor een unieke vakantie-ervaring. In een ruim vakantiehuisje hebben beide gezinnen voldoende privacy, maar er zijn ook huisjes met de luxe van een gemeenschappelijke ruimte om samen te eten, te spelen en quality time door te brengen. Kinderen kunnen genieten van gezelschap van leeftijdsgenoten, terwijl volwassenen momenten van ontspanning hebben. Want als de kinderen vakantie hebben.

Een slimme en gezellige manier om vakantie door te brengen

Kosten worden gedeeld, waardoor het financieel aantrekkelijker wordt om een luxere of grotere accommodatie te huren. Je kunt maaltijden samen bereiden, wat niet alleen kostenbesparend is, maar ook gezellige avonden rond de eettafel mogelijk maakt. Er zijn talloze mogelijkheden voor gezamenlijke activiteiten, zoals wandelingen, uitstapjes naar lokale bezienswaardigheden, of gewoon ontspannen bij het vakantiehuisje. En bij grotere huizen kun je ook soms de luxe ervaren van een zwembad! Het huren van een vakantiehuisje met twee gezinnen is een slimme en gezellige manier om een vakantie door te brengen, waarbij je de voordelen van gezamenlijk reizen combineert met de vrijheid en flexibiliteit van een eigen accommodatie. Het is een recept voor een onvergetelijke vakantie voor de hele familie.

Een stacaravan voor je volgende vakantie huren

Zoek je naar een aantrekkelijk geprijsde accommodatie met een geweldige ligging in het land, dan is een stacaravan huren zeker het overwegen waard. Je bent zeker van een ruime plek waar je je auto kunt parkeren, lekker kunt kaarten op het terras of waar de kids in alle vrijheid en veilig kunnen spelen.

Kamperen en het comfort van een vakantiehuis komen samen in een stacaravan

Het beste van 2 werelden, dat is waar je met een stacaravan zeker van bent. Kamperen en het comfort van een vakantiehuis komen namelijk perfect samen. Hierdoor is het huren van een caravan erg gewild onder gezinnen met opgroeiende kids. Vooral met kleine kinderen is dat dé manier om vakantie te vieren. Voorbeelden van landen waar je een stacaravan kunt huren, zijn:
  • Nederland
  • Frankrijk
  • Italië

De perfecte basis voor een actieve vakantie of een ontspannende vakantie

Een stacaravan is in de meeste gevallen gevestigd op een vakantiepark óf op een andere plek waar veel te beleven is. Dit maakt het de ideale basis voor de actieve vakantieganger. Maar ook als je graag zoekt naar een stacaravan voor een ontspannende vakantie, ga je vast en zeker iets moois vinden.

personen

Op de kaart

Advertenties op de kaart
Bekijk jouw selectie in Frankrijk op de kaart

Streek / provincie in Frankrijk

Aquitaine
Ardèche
Ariège
Auvergne
Aveyron
Bourgogne
Bretagne
Centre
Cevennen
Champagne-Ardenne
Charente
Côte d´Azur
Correze
Dordogne
Drôme
Franche-Comté
Gers
Gard
Haute-Savoie
Languedoc- Roussillon
Limousin
Loire
Lot
Lot-et-Garonne
Lotharingen
Midi-Pyrénées
Morvan
Normandië
Parijs
Pas-de-Calais
Picardie
Poitou-Charentes
Provence
Pyreneeën
Rhône-Alpes
Savoie
Seine-et-Marne
Tarn
Tarn-et-Garonne
Vendée
Vogezen

In alle streken/provincies zoeken

Handig

  • Verhuur jouw huis
  • Over ons
  • Disclaimer / verantwoordelijkheden
  • Wanneer is het schoolvakantie?
  • Informatie huren-verhuren
  • Contact met Huisjetehuur
  • Blog: huren en verhuren
  • Over Cookies en Privacy
  • Sitemap, voor nerds

FAIR-huren!

Huisjehuur.nl houdt de de kosten laag, voor iedereen. Daarom vragen wij een zo laag mogelijke advertentie- vergoeding per jaar aan de verhuurders en geen commissie voor het huren van een vakantiehuis. Dit kunnen wij doen doordat de huurders en verhuurders de boeking / huurovereenkomst zelf aangaan met elkaar. Zonder onze tussenkomst, dus zonder extra kosten. Wel zo FAIR voor iedereen!

  • verhuur jouw vakantiehuis
  • vakantiehuis Nederland
  • vakantiehuis Belgie
  • vakantiehuis Frankrijk
  • vakantiehuis Spanje
  • vakantiehuis Portugal
  • vakantiehuis Italie
  • vakantiehuis Suriname
  • vakantiehuis Curacao

Volg ons

Trustpilot

Facebook Huisjetehuur.nl Instagram Huisjetehuur.nl YouTube HuisjeTeHuur huisje te huur

Vakantiehuis verhuren informatie

Madeleine

verhuren vakantiehuis?

vragen | ideeën? wij horen ze graag info@HuisjeTeHuur.nl

Fijne vakantie!

www.HuisjeTeHuur.nl, zoek een vriendelijk vakantiehuis

Omhoog