Veilige én leuke vakantiehuizen die kindvriendelijk zijn. Geniet van een fantastische ligging, en het gemak van babybed en kinderstoel. Een huisje in de bergen: magisch, bijzonder en onvergetelijk! Huur je vakantiewoning van particulier in Duitsland, Frankrijk of Oostenrijk. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Vakantiehuis in de Jura, comfortabel huis, rustig gelegen met een schitterend uitzicht op het Meer van Geneve en de Mont Blanc. Mooie wandelroutes.
detail tekst: 2 aaneengesloten weken ontvangt u € volgen in bos en bergen.
stedentrips kunt u . .
Mooie en zeer complete
villa. Alles
privé en omheind. Onze
sleutelmensen
onthalen je vriendelijk
detail tekst: met ijzerwerk en afgesloten door een zicht in de bergen. vanop een terras . .
Het chalet "le Ciel Bleu" is rustig
gelegen en ideaal gesitueerd
voor een fantastische zomer- en
winterskivakantie.
Goed bereikbaar met de auto
detail tekst: châtel wordt ontsloten met een gondel en de gezellig aan. de bergen zijn niet extreem . .
In beschermd natuurgebied biedt
La Maza u volop privacy,
natuurschoon, rust, wandelroutes.
Een authentiek comfortabel 4-5
persoons vakantiehui
detail tekst: (25m2) en een omsloten betegeld uitzicht op de bergen. op de 2de etage . .
Kindvriendelijk vakantiehuis, want als de kinderen vakantie hebben.... Als je met een baby komt is het overigens ook heel handig om te kijken welke vakantiehuizen een magnetron hebben!
Een huisje huren dat kindvriendelijk is
Als je met je gezin of familie op vakantie gaat, dan ben je natuurlijk op zoek naar een huisje dat kindvriendelijk is. Hierdoor kunnen de kids veilig spelen, slapen en eten en kan je op tal van vlakken worden ontzorgd. Daarom hebben we een speciaal aanbod aan vakantiehuisjes die kindvriendelijk zijn, bijvoorbeeld door te denken aan een waterkoker en magnetron. Zo hebben deze huizen vaak ook een babybed, ledikant en kinderstoel. Prachtig gelegen nabij een weide, dichtbij de bergen of veilig omheind nabij het strand. Voor ieder is er wel wat wils!
Kindvriendelijke vakantiehuisjes hebben een geweldige ligging
Wat de kindvriendelijke vakantiewoningen zo geliefd maken, is onder meer de geweldige ligging. Zo geniet je van veel rust en ruimte in één van de kindvriendelijke Bungalows, Chalets, Villa’s, Pipowagens of Boerderijen
Vermaak voor jong en oud in de nabije omgeving van de vakantiewoning
Natuurlijk is er in de nabije omgeving van de kindvriendelijke vakantiewoning meer dan genoeg te beleven, te zien en te doen. De kids hebben de tijd van hun leven door een balletje te trappen op een grasveld, klauteren in de speeltuin , door lekker te plonsen en ravotten in het verwarmde zwembad of staan oog in oog met de mooiste dieren tijdens een wandeling of fietstocht door het landschap. Huur vandaag nog een vakantiewoning en maak de mooiste herinneringen met het gezin of de hele familie.
Een actieve wandelvakantie in de bergen
Overnachten in de bergen, wie wil dat nou niet? Iedere ochtend geniet je van een fantastisch uitzicht tijdens het ontbijt. En na het ontbijt? Bekijk het weerbericht en kies voor één van de vele wandelingen nabij je vakantiewoning. Van een korte wandeling van een paar uur tot een wandeling waar je een dag over doet, het is allemaal mogelijk. Dé ideale vakantie dus voor jong en oud, want je hoeft je er geen enkel moment te vervelen. Een vakantie in de bergen maakt de hoofden leeg en de longen fris.
Maak kennis met de mooiste bergen van Europa
We hebben het geluk dat Europa tal van prachtige berggebieden heeft. Je hoeft dus helemaal niet ver te reizen om oog in oog te staan met een spectaculair landschap. Kies er bijvoorbeeld voor om een vakantiewoning te huren in de:
Laten we eerlijk zijn, het beklimmen van bergen in Europa is totaal anders dan de heuvels die we in Nederland gewend zijn. Toch is het verstandig om in je eigen vertrouwde omgeving vaak de wandelschoenen aan te trekken. Of kies er gewoon voor om een weekendje weg te gaan naar de Limburgse heuvels en beklim het Drielandenpunt. Zo weet je zeker dat je net even wat makkelijker aan de wandelroute s start vanuit je eigen huisje in de bergen start.
Vakantiewoning huren in Lot
Ga je een vakantiewoning huren in Lot, dan kies je voor een unieke vakantiebestemming in Frankrijk. Deze prachtige streek is gelegen in het zuidwesten van het land en staat bekend om haar indrukwekkende natuur, rijke cultuur en de vele leuke dorpen en steden die er te bezoeken zijn. Het is dan ook een populaire streek onder vakantiegangers. In deze regio vind je tal van activiteiten om te beleven, veel dingen om te ontdekken en vind je ook echt rust als je dat wilt. Kortom, een vakantie in Lot is een geweldig idee voor iedereen die op zoek is naar een unieke vakantiebestemming met veel natuur, cultuur, leuke activiteiten en rust. Ga je met je gezin op vakantie of met je partner, met familie of met vrienden? In een vakantiehuis in Lot van een particuliere (Nederlandse) eigenaar zul je het zeker naar je zin hebben.
Wat kun je doen in Lot, Frankrijk?
Een vakantiewoning huren in Lot is de perfecte reden om een aantal van de leuke dorpen en steden in deze streek te bezoeken. Cahors bijvoorbeeld met haar indrukwekkende brug en prachtige oude stadscentrum, of Figeac met haar historische gebouwen en levendige markt. Er zijn in Lot ook talloze leuke activiteiten die je kunt ondernemen. Zo kun je bijvoorbeeld een bezoek brengen aan de wijngaarden in de streek of een dagje uit naar een van de vele kastelen of grotten in de omgeving. Ook voor liefhebbers van cultuur is er genoeg te zien en te doen, met talloze musea en historische bezienswaardigheden. De grotten van Lascaux II bevatten prachtige prehistorische kunstwerken uit de tijd van de Cro-Magnon mens. Verder bieden de nationale parken van de Causses du Quercy een uitstekende gelegenheid om te wandelen, fietsen paardrijden en de natuur te verkennen.
Een vakantiehuis huren in Lot via Huisje te huur
Wij bieden in Lot verschillende soorten vakantiewoningen aan, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij, fermette of een vakantiehuis. Sommige van deze accommodaties hebben zelfs een eigen zwembad of privé-zwembad, wat je verblijf nog aangenamer maakt. Als je met je hond op vakantie wilt, zijn er in Lot vakantiewoningen beschikbaar die honden toelaten. Eén van de voordelen van het huren van een vakantiehuis bij ons is dat je de mogelijkheid hebt om direct te huren bij de particuliere eigenaar. Dit kan bijvoorbeeld een Nederlandse eigenaar zijn, wat het voor Nederlandse vakantiegangers nog makkelijker maakt om een vakantiewoning te vinden die aan hun wensen voldoet. Wil je een vakantiewoning huren in Lot bij een particuliere eigenaar, dan kun je bovendien genieten van alle gemakken van thuis terwijl je toch heerlijk op vakantie bent. Dat is pas echt optimaal vakantie vieren!
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - de Lot verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in de Lot en wil je jouw vakantiehuis in de Lot verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage van 24 euro voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in de Lot onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair